دانشنامه

آژیر هشدار لوکسون

EN Alarm Siren Blog Header

عملکرد این سیستم ساده و کاملاً امن است. علاوه بر این وسیله خوبی برای جلوگیری از ورود سارقان به خانه شما است. آژیر هشدار که در مکانی آشکار در خارج از خانه شما قرار می‌گیرد، می‌تواند به عنوان یک بازدارنده قابل مشاهده در برابر مزاحمان احتمالی عمل کند. داشتن عملکرد امنیتی هوشمند یک چیز است، اما داشتن یک عامل بازدارنده می‌تواند به این معنی باشد که سارق از ترس به زنگ هشدار نزدیک نمی‌شود.

PH House Alarmsiren

مراحل سیستم آژیر هشدار

زنگ هشدار فعال شد

در یک خانه هوشمند واقعی، سیستم هشدار با عملکرد “house off” فعال از طریق یک سوئیچ یا از طریق برنامه فعال می‌شود.

MU app armed

زنگ بی صدا

اگر خانه شما یک مزاحم احتمالی را شناسایی کند، بلافاصله از طریق یک اعلان فشار در تلفن هوشمند خود به شما اطلاع داده می شود.

MU silent alarm

آلارم صوتی

آژیر هشدار با صدای کامل شروع به صدا درآوردن می‌کند تا توجه رهگذران را به خود جلب کند. صدای زنگ در همه بلندگوهای صوتی چند اتاقه نیز به صدا در می‌آید. در همان زمان، می‌توانید یک تماس تلفنی دریافت کنید تا به شما در مورد مشکل احتمالی هشدار دهد.

MU audible alarm

آلارم بصری

در این مرحله، LED های آژیر هشدار شروع به چشمک زدن می‌کنند. علاوه بر این، سایه ها باز می‌شوند تا خانه شفاف شود. همراه با چراغ‌های چشمک زن آشکار در داخل خانه، این مطمئناً توجه رهگذران را به مهمانان ناخواسته جلب می‌کند.

MU visual alarm

زنگ هشدار خاموش

همیشه می‌توانید وضعیت دزدگیر خود را با یک نگاه در نرم افزار هوشمند Loxone مشاهده کنید. علاوه بر این، تنها با یک ضربه در برنامه می‌توانید آن را از هر کجا که هستید مسلح و خلع سلاح کنید.

پیشنهاد ما به شما:   هوشمند سازی فروشگاه

MU disarmed

چهار ویژگی امنیتی آژیر هشدار

IC Flash نور روشن چشمک زن

در صورت فعال شدن دزدگیر، سه LED قوی با حداکثر روشنایی شروع به چشمک زدن می‌کنند. کیفیت بالای این LEDها تضمین می‌کند که برای سال‌های آینده همچنان قابل اعتماد و قابل استفاده هستند.

IC Alarm Sound 2 صدای بلند زنگ

هر متجاوزی فوراً متوجه خواهد شد که به دلیل حضور زنگ با صدای بلند، خانه اشتباهی را به عنوان هدف انتخاب کرده‌اند. این صدا به قدری بلند است که دزدان با شنیدن صدای زنگ پا به فرار می‌گذارند.

IC hand stop سنسور دستکاری

اگر کسی جرأت کند آژیر هشدار شما را دستکاری کند، صدای آژیر بلند فوراً فعال می‌شود. همچنین یک اعلان در گوشی هوشمند خود دریافت خواهید کرد.

IC Rain 2 حفاظت

در صورت نصب صحیح، محفظه IP44 هم ضد آب است و هم در برابر فشار محافظت می‌شود.

PH gallery burglar 01 PH gallery burglar 04

PH gallery burglar 06 PH gallery burglar 07

منبع: Loxone

5/5 - (1 امتیاز)