دانشنامه

خانه هوشمند در تهران

خانه هوشمند در تهران

خانه هوشمند، خانه‌ای است که شما تمام اجزا، تجهیزات و لوازم خانه خود را از راه دور یا به صورت خودکار مدیریت می‌کنید. خانه‌های هوشمند مزایای زیادی برای شما دارند، یکی از مهم‌ترین مزایای خانه هوشمند، افزایش آسایش، رفاه و در نهایت افزایش اوقات فراغت برای شما است. همچنین خانه هوشمند نسبت به خانه های دیگر، امنیت بیشتری را برای شما و عزیزان شما فراهم می‌کند. تجهیزات خانه هوشمند، بسیار متنوع است.

تعدادی از مهم‌ترین تجهیزات خانه هوشمند عبارت‌اند از سیستم روشنایی، ترموستات هوشمند، سیستم امنیتی هوشمند و غیره. امروزه هوشمند سازی ساختمان در جهان بسیار طرفدار پیدا کرده است، در کشور ایران نیز شرکت‌های خانه هوشمند مشغول به کار هستند. به عنوان مثال در استان‌های مختلف مثل استان تهران، مازندران‌، اصفهان و سایر استان‌های دیگر، این شرکت‌ها خدمات، ارائه می‌دهند. در ادامه به معرفی خدمات و مزایای شرکت‌های خانه هوشمند تهران می‌پردازیم.

خانه هوشمند تهران

امروزه فراوانی خانه های هوشمند تهران رو به افزایش است. اگر شما می‌خواهید خانه هوشمند در تهران داشته باشید یا هوشمند سازی ساختمان انجام بدهید، شرکت‌های خانه هوشمند تهران نیز خدمات و سرویس های متنوعی ارائه می‌دهند. خدمات شرکت‌های خانه هوشمند تهران با توجه به اهداف و امکاناتی که دارند، می‌تواند با دیگری متفاوت باشند. در ادامه به صورت کلی خدماتی که شرکت‌‌های خانه هوشمند تهران ارائه می‌دهند را معرفی می‌کنیم که عبارت‌اند از:

 • فروش تجهیزات خانه هوشمند: معمولا شرکت‌ خانه های هوشمند تهران مثل هر استان دیگری، فروشگاه تجهیزات خانه هوشمند نیز دارند. به عنوان مثال ممکن است شما بخواهید سیستم روشنایی خانه خود را هوشمند کنید یا آشپزخانه هوشمند داشته باشید، این شرکت‌ها با توجه به بودجه و نیازهایی که شما دارید، این تجهیزات را به شما عرضه می‌کنند.
 • مشاوره برای هوشمند سازی خانه یا ساختمان: یکی از مهم‌ترین خدماتی که شرکت‌های خانه هوشمند تهران ارائه می‌دهند، مشاوره است. خدمات مشاوره می‌تواند شامل معرفی تجهیزات خانه هوشمند مناسب برای ساختمان شما باشد. همچنین این شرکت‌ها می‌توانند، مشاوره برای تمام مراحل هوشمند سازی ساختمان یا خانه هوشمند، به شما ارائه بدهند.

یکی دیگر از خدمات مشاوره‌ای که شرکت خانه هوشمند تهران می‌تواند ارائه بدهد، اطلاعات درباره وضعیت خرید خانه هوشمند در تهران یا همچنین اطلاعات درباره هزینه‌های هوشمند سازی ساختمان در تهران یا  قیمت خانه هوشمند در تهران است.

 • اجرای هوشمند سازی ساختمان: یکی از خدمات شرکت‌های خانه هوشمند تهران اجرای هوشمند سازی ساختمان شما از مرحله ابتدایی تا مرحله آخر است. این شرکت‌ها با مشاهده و ارزیابی شرایط ساختمان، بودجه و نیاز شما، هوشمند سازی ساختمان را برای شما انجام می‌دهند. خوب است بدانید این هزینه‌ها می‌توانند بر روی افزایش یا کاهش قیمت خانه هوشمند شما اثر داشته باشند.
 • ارائه سیستم مدیریت یکپارچه خانه هوشمند: علاوه بر معرفی یا فروش تجهیزات امنیتی برای خانه هوشمند مثل انواع قفل هوشمند یکی دیگر از خدمات این شرکت‌ها، هوشمندسازی یکپارچه ساختمان در تهران نیز می‌باشد. چندین نوع سیستم مدیریت یکپارچه برای خانه هوشمند وجود دارد که با توجه به زیرساخت خانه و نیاز شما، انتخاب می‌شوند.
 • آموزش: اغلب این شرکت‌ها، سایت‌هایی دارند که برای شما مواردی نظیر تجهیزات خانه هوشمند مفهوم خانه هوشمند، مزایای استفاده از آن و سایر موارد را توضیح می‌دهند.

مزایای استفاده از خدمات خانه هوشمند تهران

 • گرفتن سرویس مناسب برای ساختن خانه هوشمند: شرکت های خانه هوشمند تهران با ارزیابی وضعیت ساختمان و بودجه شما، سرویس‌های مناسبی را ارائه می‌دهند. معمولا استفاده از این سرویس‌ها، می‌تواند از بروز هزینه های جانبی یا درست کار نکردن تجهیزات خانه هوشمند شما جلوگیری کند. اگر ساکن تهران هستید و با توجه به هزینه‌ها، نگران وضعیت ساختمان خود برای هوشمند سازی هستید، احتمالا بتوانید برای هوشمند سازی خانه در تهران بدون تخریب از این افراد متخصص، راهنمائی لازم را دریافت کنید.
 • بهره‌گیری از دانش متخصصان: اغلب شرکت‌های خانه هوشمند تهران از اطلاعات، تجربه افراد متخصص برای خانه هوشمند شما استفاده می‌کنند. این موضوع می‌تواند بر روی روند بهتر اجرا شدن مراحل خانه هوشمند شما اثر زیادی بگذارد. به عنوان مثال افرادی که دانش فنی از ساختمان سازی یا مسائل مرتبط با برق ساختمان دارند دیدگاه بهتری را به شما اراده می‌دهند یا کسانی که تجهیزات را مثل کلید و پریز هوشمند، قفل دیجیتال و تجهیزات دیگر را به خوبی می‌شناسند، در انتخاب محصول خوب برای شما، بسیار موثر عمل می‌کنند.
پیشنهاد ما به شما:   تهویه هوای هوشمند

خانه هوشمند و تجهیزات خانه هوشمند موضوع روز در جهان و همچنین در ایران است. مزایای هوشمند سازی خانه یا ساختمان برای شما زیاد است. هوشمند سازی خانه یا ساختمان، مزایایی مثل امنیت، آسایش و رفاه برای شما ایجاد می‌کند. امروزه خانه‌های هوشمند زیادی در تهران و سایر شهرها، وجود دارند و شرکت‌های خانه هوشمند تهران و همچنین شرکت‌های خانه‌های هوشمند در سایر استان‌ها، نیز فعالیت می‌کنند.

خدماتی که این شرکت ها ارائه می‌دهند مثل مشاوره برای هوشمند سازی ساختمان، اجرای هوشمند سازی ساختمان، فروش تجهیزات و سایر موارد است. همچنین مزایای استفاده از خدمات شرکت هوشمند برای شما، گرفتن سرویس مناسب و استفاده از دانش و مهارت افراد متخصص است.

خانه هوشمند در تهران باهدف مرتبط ساختن دستگاه‌ها با یکدیگر، توسط شبکه اینترنت بر سرکار آمد. این سامانه مانند دیگر امور وابسته به فناوری‌های روز با سرعتی اعجاب‌انگیز در این شهر بزرگ در حال گسترش است. نمی‌توان انکار کرد که بخش بزرگی از زندگی ما به اینترنت و خدمات آن وابسته می‌باشد.

باروی کار آمدن اینترنت اشیا گویی قرار است، حتی اشیاء بی‌جان نیز از این سامانه جهانی بی‌نصیب نمانند. درواقع هوشمند سازی ساختمان‌ها بعد از مقوله اینترنت اشیاء مطرح شد. موضوع خانه هوشمند به‌عنوان یک جزء اما اساسی‌ترین رکن اینترنت اشیاء امروزه توجه همه صاحبان فنون را به سمت خود جلب نموده است.

خانه هوشمند تهران در میان دیگر شهرهای ایران مورد عنایت عمیق‌تری است. توجه به سامانه‌های هوشمند در این منطقه خاص جغرافیایی به‌عنوان یک کلان‌شهر که در آن ساختمان‌ها با تعداد بالا احداث گشته و مصرف انرژی فراوان یکی از مؤلفه‌های همیشگی آن‌ها می‌باشد، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

درواقع بخش وسیعی از مساحت تهران را منازل مسکونی به خود اختصاص می‌دهند. با نظارتی دقیق‌تر بر این ساختمان‌ها می‌توان سریع‌تر به اهداف خود در زمینه‌ی صرفه‌جویی رسید. به مدد سامانه‌های هوشمند می‌شود بر مصرف انرژی ساختمان‌ها نظارت داشت و با سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی هوشمند، انرژی را به صورتی بهینه‌تر به مصرف رساند.

هوشمند سازی خانه در تهران

هوشمند سازی خانه در تهران

خانه هوشمند به‌راستی با تمام سامانه‌های هوشمندی که تا حال تجربه نموده‌اید متمایز است.

این فناوری به شما اجازه یکپارچه‌سازی کلکسیونی از تجهیزات الکتریکی را می‌دهد که تا چندی پیش شاید هیچ ارتباطی بین آن‌ها حتی نمی‌توان متصور شد.

ازاین‌رو به‌جرئت ابراز می‌دارند که هوشمندسازی در تهران و دیگر شهرها و نقاط جهان باهدف دل‌پذیرتر نمودن زندگی عادی و روزمره افراد پا به عرصه حیات گذاشته است.

بدین ترتیب امنیت و آرامش از نتایج سودمند آن در یک زندگی مرفه و پرنشاط است. مطیع و رام بودن تمامی تجهیزات الکتریکی حاضر در ساختمان و کنترل کامل بر نحوه عملکردشان بر پایه پروتکل‌های حاضر توانسته، خانه‌های تهران را متحول سازد.

بدین ترتیب آسایشی قابل‌لمس هدیه کسانی است که منزل خود را هرچه سریع‌تر در تیررس شعاع‌های هوشمند سازی قرار داده‌اند.

پیشنهاد ما به شما:   هوشمند سازی هتل

شرکت هوشمند سازی در تهران

شرکت‌های هوشمند سازی بسیاری در تهران وجود دارند که سعی می‌کنند، منازل این بخش از کشور را با فناوری‌های روز آشنا نمایند. به‌هرحال دیر یا زود فناوری هوشمند سازی قله‌های رفیع زندگی بشر را فتح می‌سازد و چه ما به خیل دوستداران این فناوری پیوسته و چه از مخالفانش باشیم، بی‌تردید زندگی ما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.

هوشمندسازی تهران و منازل مسکونی آن کمک می‌کند، با این تغییر و تحولات هم‌راستا شده و از این تأثیرات ناخواسته بهترین بهره را کسب نماییم. کنترل هوشمند واحدهای مسکونی موهبتی عظیم است، به‌شرط آنکه از مزایای آن مطلع شده و قبول کنیم این مقوله دیگر یکی از ضروریات زندگی در قرن ما است.

همان‌طور که به‌راحتی وسایل برقی جای ابزارهای سنتی و مکانیکی را گرفتند، فناوری هوشمند سازی و ابزارهای وابسته بدان نیز آهسته و بی‌صدا ارکان زندگی بشر را در دست می‌گیرند.

هوشمندسازی ساختمان در تهران

رسیدگی به امور زندگی مانند یک پرستار و همیار مهربان خدمتی نیست که بتوان به‌راحتی از کنار آن گذشت. هوشمند سازی در تهران شلوغ و پرترافیک با احتمال دور ماندن از انجام امور ضروری خانه و خانواده یک ضرورت مهم تلقی می‌شود.

به‌راستی چگونه می‌توان از کودکان، سالمندان و معلولین از فاصله دور بدون حضور یک سیستم هوشمند مراقبت و محافظت نمود و آن‌ها را از خطرات احتمالی به دور ساخت. درواقع هزینه در باب هوشمند سازی ساختمان یعنی هزینه برای آرامش و آسایشی که در قالب هیچ فناوری دیگر تا این حد قابل‌دستیابی نیست.

قیمت خانه هوشمند در تهران

برای تعیین هزینه دقیق یک خانه هوشمند در تهران تمامی مالکان ساختمان‌ها با معیارهای متفاوتی روبرو می‌شوند. در این میان هزینه‌های ثابت و متغیر بسیاری خودنمایی می‌کند که قادر هستند قیمت نهایی را دستخوش تغییر نمایند. در اینجا سعی می‌کنیم تا حدی به بیان عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت این سامانه‌ها بپردازیم.

تعداد تجهیزات هوشمند سازی:

در نگاه اول این میزان وسایل و تجهیزات به‌کاررفته است که مؤلفه‌ای برای قیمت‌گذاری در نظر گرفته می‌شود.

درواقع شما به هر شرکت ارائه‌دهنده خدمات هوشمندسازی در تهران مراجعه نمایید، آن‌ها ابتدا فهرستی از تجهیزات خود را عرضه نموده و شما برحسب تعدادی که انتخاب می‌نمایید، هزینه‌ای را بابت آن متقبل می‌شوید.

به‌عبارت‌دیگر پکیج‌های هوشمند سازی متنوع هستند، ازاین‌رو هر یک رِنج قیمتی متفاوتی دارند و لیست هزینه بر اساس همین پکیج‌ها تشریح و تفصیل می‌گردد.

خانه هوشمند تهران

سطح خدمات عرضه‌شده:

باید دانست که انواع خانه هوشمند در تهران بر اساس چهار سطح پایه، نرمال، پیشرفته و خاص طراحی و اجرا می‌شوند که برای دستیابی به هر سطح ناچارید هزینه‌ای متغیر آن را نیز در نظر داشته باشید.

میزان مساحت ملک:

متراژ نیز در خانه هوشمند تهران حرف اول را می‌زند. این بدان معنی است که اگر منزل شما ویلایی باشد، مسلماً هزینه هوشمند سازی نیز به نسبت یک آپارتمان مسکونی بالاتر است. در منازل ویلایی سیستم آبیاری هوشمند، پارکینگ، مراکز تفریحی و … نیز بدان افزوده می‌شود که چنین تجهیزات در آپارتمان‌ها کارایی چندانی ندارند.

قدمت ساختمان:

قدمت ساختمان به معنای این است که منزل مسکونی شما در حال ساخت می‌باشد یا اینکه قرار است در زمان نوسازی سیستم هوشمند را به آن بی افزایید یا یک‌خانه قدیمی است و نیازمند به اجرای چنین سامانه‌ای.

به‌هرحال ساختمان‌های در حال ساخت به علت امکان مانور بیشتری که فراهم می‌سازند و عدم هزینه تخریب به‌منظور نصب ماژول‌های هوشمند، قیمت نصب تجهیزات هوشمند برای آن‌ها ارزان‌تر تمام می‌شود.

ولی در ساختمان‌های قدیمی گاهاً به علت عدم وجود یک سیستم برق‌کشی استاندارد نیاز به تعویض تمامی یا بخشی از سیم‌کشی وجود داشته که این امر نیز بر هزینه نهایی تأثیر می‎گذارد.

نوع تجهیزات بی‌سیم یا باسیم:

هوشمندسازی در تهران بر اساس دو نوع سیستم هوشمند باسیم و بی‌سیم صورت می‌گیرد و برآورد هزینه بر طبق این دو مؤلفه نیز رایج است. در این میان هردوی این سیستم‌ها دارای مزایای قابل قبولی هستند.

پیشنهاد ما به شما:   خرید تاچ پنل core از نمایندگی core در ایران

نمونه‌های باسیم به علت انتقال سریع‌تر سیگنال‌ها، عدم هک توسط سارقین و مقاومت بیشتر محبوب می‌باشند. در مقابل سامانه‌های هوشمند بی‌سیم نیز با عدم نویز و تداخل الکتریکی و ایمنی بالا طبیعتاً عملکرد عالی را نشان می‌دهند، اما به‌مراتب هزینه بالاتری را نیز به شما تحمیل می‌سازند.

شرکت هوشمند سازی در تهران

سلیقه و نیاز کارفرما:

به‌منظور بالا بردن دقت در تخمین قیمت هوشمندسازی تهران و مراکز وابسته به آن باید تمامی ملاک‌ها مورد بررسی قرار گیرد. بدین ترتیب سلیقه و نیاز مشتریان بر اجرای سطحی مناسب از هوشمند سازی نیز می‌تواند از نکات مهم در تعیین قیمت باشد.

تعداد تجهیزاتی که یک مشتری نیاز دارد مسلماً با فرد دیگر متمایز است و این امر باعث شده قیمت برای دو ساختمان در شرایط یکسان بنا متغیر جلوه کند.

سامانه‌های هوشمند شامل موارد متعددی چون قفل‌ها و کلیدهای هوشمند، دستیار صوتی، سیستم نورپردازی و … می‌شوند که یک کارفرما به‌تمامی آن‌ها نیازمند است اما فرد دیگر فقط به گزینش تعداد محدودی از این امکانات اکتفا می‌کند. بدین ترتیب هرکدام باید قیمتی متمایز از دیگری را بپردازد.

میزان اعتبار برند تولیدکننده تجهیزات:

کالاها با برندشان شناخته می‌شوند و به مدد این فاکتور، سرشناس و مطلوب همگان می‌گردند. بدین ترتیب نام برند تا حد زیادی ملاک قیمت‌گذاری آن‌ها قرار می‌گیرد. هوشمند سازی در تهران نیز از این مقوله مستثنا نبوده و این موضوع در مورد اجزای به‌کاررفته در این منازل نیز صدق می‌کند.

هرچه تجهیزات انتخابی از برندهای مطرح باشد به نسبت هزینه ارتقا یافته اما به‌مراتب مخارج تعمیر، تعویض و نگهداری از این اجزا به علت مرغوبیت بالا کاهش می‌یابد.

البته این موضوع در مورد شرکت عرضه‌کننده خدمات نیز صادق است. برندهایی که توانسته‌اند در جهت تجهیز ساختمان‌ها به سامانه‌های هوشمند، موفق‌تر و نام آشناتر ظاهر شوند، خدمات خود را باقیمت‌هایی بالاتری عرضه می‌کنند. ولی ارائه ضمانت‌نامه از سوی آن‌ها به‌واقع قیمت‌ها را دارای توجیه اقتصادی می‌کند.

خانه هوشمند در تهران

نمایندگی خانه هوشمند در تهران

هوشمند سازی تهران این کلان‌شهر ایران وارد برهه جدیدی شده است. افزایش استقبال عموم از این سامانه سبب شده، بسیاری از شرکت‌ها تمایل به دریافت نمایندگی این خدمات را داشته باشند. درواقع شرکتی شایستگی دریافت چنین نمایندگی مهمی را دارد که به ویژگی‌های شایان‌ذکری مزین باشد. آشنایی با این ویژگی‌ها خالی از لطف نیست.

 • عدم ورد مقطعی به این حوزه و پشتیبانی از مشتریان از زمان نصب تا سال‌ها بعد
 • انجام تمامی مراحل پروسه کار بر اساس استانداردهای از پیش تعیین‌شده
 • توجه به بازخوردهای مشتریان و تلاش به‌منظور بهبود عملکرد
 • استفاده از تجهیزات متنوع و راهکاری‌های هوشمند سازی گوناگون متناسب با نوع ساختمان‌ها
 • عمل‌گرایی و توجه به صداقت کاری
 • اتخاذ به‌روزترین و مدرن‌ترین روش و مطابق با اصول بین‌المللی
 • عدم تخریب محیط‌زیست درروند کاری

بدین ترتیب شما می‌توانید به نمایندگی‌هایی خوش‌نام که دارای ویژگی‌های ذکرشده هستند اعتماد نمایید و فرایند هوشمند سازی ساختمان خود را بدان‌ها واگذار نمایید. این مراکز باسابقه کاری درخشان، پرسنل آموزش‌دیده، پایبندی به تعهدات، رزومه قوی و … می‌توانند شمارا در امور هوشمند سازی در هر سطح و اندازه‌ای یاری رسانند.

اجرای هوشمند سازی ساختمان در تهران بدون تخریب

اینترنت اشیاء و به‌تبع آن خانه هوشمند بسیاری از منازل در سطح جهان را تسخیر نموده‌اند. ازاین‌رو حال نوبت شما است، اجرای هوشمند سازی ساختمان خود را در تهران از شرکت فعال در این زمینه طلب نمایید. بدین طریق با فناوری‌های روز دنیا از درب دوستی وارد شوید.

این شرکت‌ها بدون محدودیت تمامی اجزای ساختمان شمارا به‌صورت یک کل واحد در زمره خدمات هوشمند سازی وارد می‌سازند و با نازل‌ترین قیمت شمارا از این موهبت جهانی بهره‌مند می‌سازند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.