خانه هوشمند مازندران

تجربه زندگی لوکس‌تر با خانه هوشمند مازندران و هوشمند سازی ساختمان

امروزه تکنولوژی با سرعت زیادی در حال تغییر است و ما هر روزه شاهد تکنولوژی جدیدی هستیم.

درصورتی‌که از این تکنولوژی‌ها به‌درستی استفاده شود قطعاً مفید هستند و خیلی از کارها را برای انسان راحت‌تر می‌کنند.
باتوجه‌به اینکه در دنیای پیشرفت تکنولوژی، دغدغه‌ها و مشغله‌ها برای افراد بسیار زیاد شده است استفاده از فناوری‌ها و تکنولوژی‌هایی که وجود دارد می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. یکی از این تکنولوژی‌ها خانه هوشمند است.

شرکت خانه هوشمند در مازندران

شرکت فریتز مجری و مشاوره هوشمند سازی ساختمان در مازندران با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا و با بهترین برندها.

فریتز نه تنها در زمینه خانه هوشمند در اصفهان فعالیت می‌کند و دفتر اصلی این شرکت در اصفهان واقع است، بلکه در تمامی شهرها نیز پروژه‌های هوشمند سازی را اجرا می کند.
برندهایی که فریتز در زمینه هوشمند سازی مازندران فعالیت می‌کند عبارت‌اند از:

Zennio , ABB , multitek , Schneider , onetech , loxone , interra

مزایای خانه هوشمند مازندران

سیستم خانه هوشمند در مازندران به شما کمک می‌کند تا بتوانید به‌صورت هوشمندانه کنترل بسیاری از امور منزل مانند روشنایی، سیستم گرمایش و سرمایش، امنیت خانه، کنترل سیستم صوتی و بسیاری از امور دیگر خانه را کنترل کنید.

سیستم هوشمند سازی ساختمان در مازندران شما را قادر می‌سازد که تا از راه دور بتوانید امور خانه خود را در دست بگیرید و بدون نگرانی بر همه چیز نظارت داشته باشید.

شما با داشتن یک گوشی همراه می‌توانید کنترل همه چیز را در دستان خود داشته باشید از دیگر راه‌های نظارتی خانه هوشمند می‌توان به استفاده از ریموت کنترل اشاره کرد.

شما می‌توانید به تعداد دلخواه ریموت داشته باشید هم چنین با نصب نرم‌افزارهای مختلف بر روی گوشی‌های همراه و استفاده از پنل‌های که بر روی دیوار نصب می‌شود می‌توانید کلیه تجهیزات منزل را کنترل کنید.

کار با این سیستم بسیار راحت است. از مراحل ابتدایی نصب این سیستم که با استفاده از کابل‌کشی شبکه که توسط متخصصانی که در این زمینه دارای تبحر هستند و آموزش‌های لازم را دیده‌اند انجام می‌گیرد، تا کاربری راحتی که دارد و کاربر به‌راحتی می‌تواند با سیستم هوشمند خانه کار کند. علاوه بر راحتی که این سیستم دارد از انعطاف‌پذیری خوبی هم برخوردار است.

سیستم امنیتی خانه هوشمند، امنیت و ایمنی را به همراه خود به خانه می‌آورد.

این سیستم قادر است بسیاری از وقایع مانند آتش‌سوزی، سرقت را با اخطاری که می‌دهد اعلام کند و که با این اخطار از وقوع بسیاری از حوادث جلوگیری می‌کند و احتمال وقوع بسیاری از خطرات و زیان‌های مالی و جسمی که ممکن است به وجود آید را می‌گیرد.

سیستم ساختمان هوشمند مازندران باعث صرفه‌جویی در انرژی‌ها به میزان زیادی می‌شود.

هنگامی که شما بتوانید مدیریت سیستم‌های گرمایش و سرمایشی خانه خود را به‌صورت هوشمندانه در دست بگیرید، وقتی دما از حد تعیین شده بیشتر یا کمتر شود سیستم به‌صورت هوشمندانه عمل خواهد کرد که در این صورت به میزان قابل‌توجهی در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌شود.

زمانی که در فصل گرما نور خورشید به فضای داخلی خانه می‌تابد برای جلوگیری از گرما پرده‌ها به‌صورت اتوماتیک و طبق تعریفی که شده است عمل می‌کنند و از گرم‌شدن خانه جلوگیری می‌شود که با این کار قطعاً در مصرف انرژی تأثیرگذار خواهد بود.

قیمت خانه هوشمند در مازندران

اگر شما قصد هوشمند سازی خانه خود در مازندران را داشته باشید، اطلاع از قیمت هوشمند سازی مهم‌ترین اولویت برای شما می‌باشد که بدانید برای هوشمند کردن خانه و یا ویلای خود به چه مقدار بودجه نیاز دارید.

با تکمیل فرم هوشمند سازی، کارشناسان ما پس بررسی اطلاعات ارسالی شما از پروژه هوشمند سازی، جهت اطلاع‌رسانی قیمت هوشمند سازی ساختمان در مازندران با شما تماس حاصل می‌گیرند.

مشاوره هوشمند سازی مازندران

جهت تماس با کارشناسان ما و مشاوره هوشمند سازی در مازندران با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فریتز شما را در این امر راهنمایی کامل کنند.

شرکت فریتز، دفتر توزیع انحصاری محصولات لوکسون در ایران

خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه سوم
15 16 3779 031
584 60 40 0913

5/5 - (2 امتیاز)