سیستم امنیتی هوشمند سیستم امنیتی خانه هوشمند

آنچه در این صفحه می خوانید:

 

قابل‌اطمینان‌ترین سیستم امنیتی را داشته باشید

وقتی در خانه نیستید، خانه هوشمند شما با تمامی امکانات خود به حفاظت از منزل می‌پردازد. درصورتی‌که ورودی غیرمجاز به خانه شما اتفاق افتد، پرده برقی باز شده و چراغ‌ها چشمک‌زن می‌شوند. آژیر به صدا درآمده و تماس تلفنی روی تلفن همراه شما انجام می‌گیرد.

خانه هوشمند شما در زمان عدم حضورتان، شمارا از آتش‌سوزی، نشتی آب، سرقت و … مطلع می‌سازد.

سیستم امنیتی هوشمند

در یک خانه هوشمند لوکسون سیستم های هوشمند مختلفی برای تأمین امنیت منزل و ساختمان شما وجود دارد.

خانه هوشمند شما با تمامی تجهیزاتی که در اختیار دارد در تلاش برای تأمین امنیت شما و خانواده‌تان است. وقتی که خواب هستید و یا خارج از خانه هستید، سیستم هوشمند شما مراقب شما و خانه هوشمندتان هست.

شما نیاز به خرید هیچ دستگاه مجزایی برای استفاده از این امکانات ندارید و تنها داشتن سنسورهای موردنیاز برای استفاده از این امکانات کافی می‌باشد.

سیستم امنیتی

ویژگی سیستم امنیتی هوشمند

مهمترین ویژگی‌های سیستم امنیتی هوشمند
IC_touch-alarm-green (1)

کلید هشدار اضطراری

با نصب کلید های اضطراری در اتاق کودکان، بیماران و یا سالمندان، می‌توان اطلاع رسانی و یا درخواست کمک اضطراری آن ها را در خانه متوجه شد.

IC_alarm-zones-1-2-3-green (1)

منطقه‌بندی هشدارها

با منطقه بندی قسمت های مختلف خانه میتوان امنیت هر منطقه را جداگانه کنترل کرد. به طور مثال سیستم امنیت یک طبقه را فعال، و طبقه دیگر غیر فعال باشد.

IC_document-green (1)

گزارش‌های دقیق

از طریق گزارش‌های ثبت شده در سیستم هوشمند می‌توانید ورود و خروج‌های خانه خود را در هر زمان که خواستید را مورد بررسی قرار دهید.

IC_garage-door-green (1)

هشدار درب‌های باز

پس از تاریک شدن هوا درصورتی‌که درب یا پنجره‌ای باز باقی‌مانده باشد، سیستم امنیتی شما به شما هشدار می‌دهد تا در صورت نیاز، نسبت به بستن آن اقدام نمایید.

IC_phone-green (1)

استفاده آسان

موبایل هوشمند، سر کلیدی هوشمند، کلیدهای دیواری و … همه می‌توانند کنترل‌کننده‌ای برای سیستم امنیتی شما و درهمه جا دسترسی داشته باشند.

IC_attention-exclamation-mark-green (1)

پیشگیری از هشدارهای بی‌مورد

در سیستم امنیتی هوشمند می‌توانید تنظیمات را طوری انجام دهید که پس از دومین پیغام از سوی سنسورهای حرکتی، سیستم فعال شده و پیغام اول نادیده گرفته شود.

IC_clock-with-arrow-green (1)

فعال‌سازی با تاخیر

سیستم امنیتی ساختمان هوشمند شما این امکان را دارد که زمان تأخیری برای فعال‌سازی آن در نظر بگیرید. این زمان تاخیر از هشدار سیستم در هنگام خروج شما از محل جلوگیری می‌کند.

IC_eye-green (1)

دسترسی همیشگی

چه در داخل و یا چه خارج از خانه باشید می‌توانید سیستم‌های امنیتی را نظارت کنید، دزدگیر را فعال یا غیرفعال و کل خانه خود را زیر نظر داشته باشید.

حالت‌های سیستم امنیتی هوشمند

دود، آب و دیگر هشدارها

خطر همیشه در جای‌جای خانه ما نهفته است. خانه هوشمند شما امنیت خاطر را برای شما تأمین خواهد کرد. هر خطری در خانه شما پیش از جدی شدن به اطلاع شما خواهد رسید و حتی در بیشتر موارد، موارد جلوگیری نیز توسط سیستم هوشمند انجام می‌پذیرد.

اگر دودی در خانه شناسایی گردد، اگر گاز منوکسید کربن در خانه شما پخش شود، خانه هوشمند شما به‌سرعت به شما اطلاع خواهد داد. حتی اگر در منزل حضور نداشته باشید نیز با تماس تلفنی از وقایع داخل خانه مطلع خواهید شد.

همچنین پس از ایجاد خطرهای محتمل، پرده‌ها باز شده و با چراغ چشمک‌زن و آژیر همسایه‌های شما نیز از این موضوع مطلع شده و در صورت نیاز به کمک شما خواهند آمد.

اگر در خانه شما نشتی آب رخ دهد، خانه هوشمند شما بلافاصله پس از تشخیص این نشتی می‌تواند شیر اصلی آب ورودی خانه شما را بسته و از ادامه نشتی جلوگیری نماید.

شبیه‌سازی حضور

وقتی برای مدتی به سفر رفته‌اید، خانه شما برای جلوگیری از سرقت حضور شما را در خانه شبیه‌سازی می‌کند. روشنایی‌ها، پرده‌ها، سیستم موسیقی و دیگر اجزای خانه هوشمند شما به‌صورت کاملاً اتفاقی و بدون زمان‌بندی مشخص فعالیت می‌کنند و تا جای ممکن از ورود افراد ناشناس به خانه شما جلوگیری می‌کنند.

کودکان در خانه هوشمند

خانه هوشمند شما در بعضی موارد در نگهداری از کودکان شما نیز در کنار شماست. زمانی که می‌خواهید از خانه خارج شوید ولی کودکان خود را در خانه تنها می‌گذارید حالت سیستم امنیتی برای کودک را فعال می‌کنید. در این حالت دزدگیر شما سنسورهای حرکتی را در سیستم ترتیب اثر نداده و فقط در صورت باز شدن در، شکستن شیشه و … هشدار را به صدا درآورده و ورود فردی را به خانه شما اطلاع می‌دهد.

همچنین برخی از والدین مدنظر دارند تا کنسول بازی کودک آنها رأس ساعت 10 خاموش شده تا زمان استراحت کودکشان دچار اختلال نگردد. دیگر نیازی به نظارت یا بحث با کودک خود ندارید. خانه هوشمند شما به‌صورت خودکار این کار را برای شما انجام می‌دهد.

کنترل ورود و خروج سیستم امنیتی هوشمند

معمولاً ساعت کاری ما از زمان مدرسه فرزندانمان بیشتر است. اکثر اوقات کودکان شما زود از شما به خانه می‌رسند و همیشه نگران اینکه آیا به‌موقع رسیده‌اند یا نه هستیم. قطعاً همیشه جملاتی نظیر ” فراموش کردم خبر بدم” یا ” باطری تلفن هوشمندم تمام شده بود” را شنیده‌اید.

برای رفع این نگرانی شما، خانه هوشمندتان به‌مجرد ورود و خروج هر فرد به خانه، شما را مطلع می‌سازد. همچنین درصورتی‌که فرزند شما کلید هوشمند خود را فراموش کرده باشد، می‌توانید از محل کارتان درب را برای او باز کنید.

نظارت غیرمستقیم سیستم امنیتی هوشمند

برای بسیاری از افراد سالخورده، زندگی بدون وابستگی به فردی دیگر بسیار اهمیت دارد. بااین‌حال نیاز به نظارت آنها همیشه احساس می‌شود. ولی نظیر تمامی ما، هیچ‌کس دوست ندارد تحت نظارت قرار بگیرد. در این شرایط خانه هوشمند لوکسون موارد نظارتی غیرمستقیم را برای استفاده فراهم کرده است تا مراقب کسانی که دوستشان دارید باشید ولی مزاحمتی برایشان ایجاد نکنید.

برای مثال، درصورتی‌که مادربزرگ شما همیشه ساعت 10 چای می‌نوشد و جوشاندن آب برایش کاری سخت و دشوار است، نیازی نیست فردی را برای این کار در کنار او قرار دهید. تنها با یک زمان‌بندی برای کتری برقی، می‌توانید زمان دقیق جوش آمدن آب را برای آن تعیین نمایید.

حتی می‌توانید این کار را به مادربزرگتان آموزش دهید تا به‌راحتی زمان‌بندی‌های مورد نظرش را روی سیستم هوشمند پیاده‌سازی نماید.

در مثالی دیگر، معمولاً برای روشنایی راه‌پله‌ها، سنسورهای خطی در قسمت ورودی و خروجی راه‌پله نصب می‌شود. درصورتی‌که در منزل خود فرد خردسال یا سالخورده دارید، پس از عبور از سنسور اول، درصورتی‌که طی مدت‌زمان مشخصی سنسور دوم تحریک نشد، می‌توان حدس زد که فردی روی پله به زمین‌خورده و به کمک ما نیاز دارد. در این حال سیستم به شما هشدار داده و می‌توانید به کمک عزیزانتان بروید.

لوکسون تمرکز کاملی بر روی راهکارهای کمکی در زندگی روزمره دارد و همیشه سعی کرده تا زندگی در خانه را برای ما آسان‌تر سازد.

عدم نیاز به هزینه‌های اضافی

در سیستم خانه هوشمند لوکسون برای راه‌اندازی سیستم امنیتی نیاز به تهیه ماژول‌های گران قیمت و مجزا ندارید. سنسورهای حرکتی سیستم روشنایی شما به‌عنوان بخشی از سیستم امنیتی نیز عمل می‌کند.

این قابلیت برای کلیه سنسورهای دیگر خانه شما نظیر سنسورهای در و پنجره نیز صادق است و شما نیازی برای خرید سنسور مجزا برای سیستم روشنایی، امنیتی و سرمایش گرمایش ندارید. همین‌طور کلیه چراغ‌ها و پرده‌های خانه می‌توانند به‌عنوان بخشی از سیستم امنیتی هوشمند شما فعالیت کنند.

خانه شما، اطلاعات شما

کلیه اطلاعات شما با چندین لایه فایروال و مکانیزم‌های امنیتی محافظت می‌گردد. با مینی سرور لوکسون اطمینان خواهید داشت که اطلاعات شما هیچ‌گاه از منزلتان خارج نمی‌شود.

شرکت اجرایی سیستم امنیتی هوشمند

شرکت فریتز یکی از مجموعه هایی است که در سراسر کشور سیستم امنیتی هوشمند را برای منازل اجرا و پیاده سازی می کند. برندهایی که برای اجرایی سیستم امنیتی هوشمند توسط فریتز اجرا می گردد، از بهترین برندهایی محصولات بازار می باشد که باعث افزایش کارایی و کیفیت سیستم می گردد.