خانه هوشمند ABB

ABB یک شرکت چندملیتی از سوئیس و سوئد می‌باشد و یکی از برترین شرکت‌ها در زمینه هوشمند سازی است. دفتر مرکزی ABB در زوریخ سوئیس قرار دارد.

درباره ABB بیشتر بدانید

ABB یک شرکت فناوری پیشرو در جهان است که تحول جامعه و صنعت را برای دستیابی به آینده‌ای سازنده و پایدار تقویت می‌کند. ABB با بیش از 130 سال سابقه، توسط حدود 105000 کارمند بااستعداد در بیش از 100 کشور جهان مدیریت می‌شود که این نشان از اعتبار و بزرگی این شرکت است.

به‌سادگی خانه خود را هوشمند کنید. با ABB خانه یا آپارتمان را به خانه‌ای هوشمند تبدیل کنید. سیستم روشنایی، سیستم سرمایش گرمایش، تهویه مطبوع و پرده‌های خانه را از راه دور با تلفن هوشمند خود مدیریت کنید.

با محصولات خانه هوشمند ABB، زندگی شما ساده‌تر می‌شود

بهترین‌ها را در راحتی، امنیت، طراحی و بهره‌وری انرژی برای خانه هوشمند فردا، امروز تصور کنید. محصولات هوشمند ABB می‌تواند این را راحت‌تر از همیشه به هر ساختمان مسکونی بیاورد.

تمام عملکردهایی که می‌توان آنها را کنترل کرد مانند پرده، روشنایی، گرمایش، تهویه مطبوع یا ارتباط درب به‌گونه‌ای طراحی شده است که زندگی را ساده‌تر و هوشمندتر می‌کند. کنترل قلب خانه را می‌توان با لمس یک دکمه از راه دور به‌راحتی از هرجا مدیریت و کنترل کنید.

ABB از مبتکران خانه هوشمند knx است که بیش از 30 درصد از سهام knx را دارد و یکی از بزرگ‌ترین سهام‌داران این پروتکل است.

یکی از مهم‌ترین اهداف هوشمند سازی، صرفه‌جویی در مصرف انرژی است. پس هدف اصلی هر شرکت تولیدکننده محصولات هوشمند سازی هم باید این باشد که محصولاتش بهترین عملکرد در کاهش مصرف انرژی را داشته باشند.

محصولات خانه هوشمند ABB

محصولات ABB تحت برندهای Nissen و Busch Jaeger تولید می‌شود که کلیه محصولات این شرکت شامل 6000 محصول است که در تمامی قسمت‌های هوشمند سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

از جمله مهم‌ترین تجهیزات خانه هوشمند ABB می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سوئیچ‌ها
  • سیستم روشنایی، چراغ‌ها و پریزها
  • سیستم امنیتی و اعلام سرقت
  • آشکارسازی‌های امنیتی، دود و حرارتی

کلیه محصولات ABB از پروتکل knx نیز پشتیبانی می‌کند.

نمایندگی خانه هوشمند ABB

شرکت فریتز، ارائه‌کننده محصولات خانه هوشمند ABB در سراسر کشور می‌باشد. جهت استعلام قیمت و یا خرید محصولات ABB با شرکت تماس حاصل نمایید.

شرکت فریتز، نماینده انحصاری محصولات هوشمند سازی در ایران

خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه سوم
15 16 3779 031
584 60 40 0913