اگر در زمینه هوشمند سازی فعالیت می کنید و علاقه مند به اخذ نمایندگی خانه هوشمند از یک کمپانی معتبر در این زمینه هستید ، یا میخواهید به تازگی این زمینه را انتخاب کرده و به یک هوشمند ساز تبدیل شوید ، FRitZ با دارا بودن سبد کاملی از کالاها و پشتیبانی بسیار قوی از نمایندگان گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

با شرکت فریتز ، شما قادر خواهید بود تا برای هر نیازی سیستم هوشمند متناسب با آن نیاز را ارائه نمایید . تجهیزاتی با قابلیت کار با پروتکل های عمومی نظیر تجهیزات KNX که شما را در انتخاب محصولات جانبی بسیار یاری می کند .

لوکسون یکی از بروز ترین شرکت ها در تولید محصولات تازه و نو برای سیستم های خانه هوشمند می باشد که شرکت فریتز نمایندگی این کمپانی در ایران را در اختیار دارد.

بیشتر محصولات در دو حالت سیمی و بی سیم تولید می شوند و نگرانی شما بابت نصب آنها در پروژه های مختلف و یا پیشنهاد به مشتریان فعلی را از بین خواهد برد.

سادگی نصب و اجرای تجهیزات هوشمند اهمیت بسیار بالایی دارد. زیرا هرچه مراحل نصب و راه اندازی ساده تر باشد زمان کمتری از شما و مشتری طلب خواهد کرد.

در خانه هوشمند تمامی قسمت ها به صورت مرکزی برنامه ریزی و مدیریت می شوند و نیازی نیست هر دستگاه را به صورت مجزا برنامه ریزی و آدرس دهی کنید.

برای شناسایی دستگاه ها توسط سیستم به فایل مجزا یا شبکه اینترنت نیازی نیست و تنها با اتصال تجهیزات به سرور مرکزی بدون نیاز به هیچ فایل جانبی و تنها با نرم افزار برنامه نویسی کاملا رایگان شرکت لوکسون امکان پذیر خواهد بود .

علاوه بر آن شرکت فریتز نمایندگی برند های مختلفی از بهترین محصولات روز دنیا را در اختیار دارد که با ارائه بهترین تخفیف ها و خدمات پس از فروش، آماده خدمت رسانی به شرکت های همکار و نمایندگان محترم می باشد.

درخواست اخذ نمایندگی خانه هوشمند

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان فریتز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی خانه هوشمند

مهمترین دلایل اخذ نمایندگی خانه هوشمند فریتز
icon-smart-home-project-tips

سبد تکمیل محصولات با بیش از 150 محصول

icon-partner-find

نصب و برنامه ریزی آسان تجهیزات

ic_speech-bubble-green

پشتیبانی تخصصی برای نمایندگان

Euro

محصولات تولید اروپا

iran

حضور رسمی در بازار ایران

wifi

اجرا به صورت سیمی و بی سیم