خانه هوشمند در تبریز

فریتز » خانه هوشمند در تبریز
خانه هوشمند در تبریز

خانه هوشمند در تبریز به خانه‌ای گفته می‌شود که تمامی ابزارها، وسایل و امکانات خانه به‌صورت هوشمند کنترل می‌شوند. داشتن ساختمان هوشمند کمک می‌کند تا ضمن نظارت دقیق بر عملکرد وسایل برقی و مکانیکی، هزینه‌ها را کاهش و ایمنی را افزایش دهید.برای پیاده‌سازی خانه هوشمند در تبریز باید زیر ساخت‌های لازم قابل اجرایی شدن باشند‌. با شرکت خانه هوشمند فریتز همراه باشید.

یکی از کاربردهای مهم خانه هوشمند تبریز، کنترل سیستم روشنایی هوشمند است. این سیستم به این شکل عمل می‌کند که تا زمانی که فرد در محیط حضور دارد چراغ‌ها روشن و در صورت ترک محل، چراغ‌ها خاموش می‌شوند.در کنترل هوشمند دما، دمای محیط ثابت نگه داشته می‌شود‌. می‌توانید برای این سیستم تعیین کنید که اگر کسی در محل نبود سیستم گرمایشی یا سرمایشی خاموش شود. یا اگر پنجره‌ای باز بود، هشدار اتلاف انرژی دهد.

در سیستم امنیتی و حفاظتی خانه هوشمند در تبریز، اگر پنجره یا دربی باز و بسته شود یا حرکتی در محل تشخیص داده شود، آژیر فعال شده و از طریق خط تلفن با شما تماس گرفته می‌شود.خانه هوشمند تبریز ضمن اقتصادی بودن، امنیت بیشتری را برای خانه شما فراهم کرده و می‌توانید یک زندگی آرام و بی دغدغه داشته باشید.

tabriz smart home 01 768x511 1

شرکت هوشمند سازی در تبریز

شرکت هوشمندسازی در تبریز باید از دانش، تخصص و نیروهای کارآزموده و متخصص برخوردار بوده تا نتیجه نهایی، باکیفیت و مطابق با سلیقه و انتظار مشتری باشد.هوشمند سازی ساختمان به معنای مجموعه هوشمندی است که می‌توان تمامی بخش‌ها را کنترل کرد. تمامی اجزا و لوازم خانه با یکدیگر به‌راحتی کار می‌کنند. در هر کجای دنیا که باشید می‌توانید تمامی قسمت‌ها و سیستم‌های خانه را کنترل کرده و آن‌ها را تحت نظارت داشته باشید.

خرید دستگیره هوشمند (دستگیره دیجیتال) با بهترین کیفیت

هوشمندسازی شامل بخش‌های مختلفی است. این بخش‌ها با هم در ارتباط هستند. تمامی قسمت‌ها باید به خوبی با هم کار کنند تا خانه هوشمند در تبریز به بهترین نحو ایجاد شود. اجزایی که یک شرکت هوشمندسازی در تبریز باید برای ایجاد خانه هوشمند در تبریز باید در نظر بگیرند عبارت است از:

کنترل کننده مرکزی: تمام قسمت‌های خانه هوشمند در تبریز از طریق کنترل کننده مرکزی با هم در ارتباط هستند. فرمان‌ها نیز از طریق این مرکز به قسمت‌های مختلف ارسال می‌شود. کنترل کننده مرکزی اطلاعات را از دستگاه‌ها دریافت و خانه را کنترل می‌کند.

پروتکل‌های ارتباطی: منظور از پروتکل‌های ارتباطی، راه‌های ارتباطی است که بخش‌های مختلف خانه هوشمند در تبریز از طریق آن با یکدیگر و با مرکز کنترل ارتباط برقرار می‌کنند. این راه‌های ارتباطی هم به‌صورت بی‌سیم و هم با سیم هستند.

سنسور: سنسور هوشمند وضعیت خانه را بررسی کرده و در صورتی که شرایط از حالت عادی خارج شود، با ارسال گزارش به مرکز کنترل، امکان اجرای برنامه‌های از پیش تعیین شده در مرکز کنترل را فراهم می‌کند.

رابط کاربری: این ابزار در هوشمندسازی تبریز لازم و ضروری است. از طریق آن کاربران می‌توانند با سیستم‌های استفاده شده در خانه ارتباط برقرار کنند. یک ریموت هوشمند در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا از طریق بتواند به خانه هوشمند در تبریز فرمان دهد.

عملگرها: عملگر یک حرکت دهنده است و وظیفه اجرای فرمان‌های صادر شده را دارد. باز و بسته کردن درب پارکینگ یا عقب و جلو رفتن پرده‌های برقی از طریق این عملگر انجام می‌شود‌. عملگر به سیگنال کنترل و منبعی برای تأمین انرژی نیاز دارد.

نمایندگی پارکینگ هوشمند؛ فروش سیستم هوشمند سازی پارکینگ

قیمت هوشمندسازی ساختمان در تبریز

قیمت خانه هوشمند تبریز به پارامترهای مختلف بستگی دارد. شما می‌توانید بر اساس نیاز، سلیقه و بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید، سیستم‌های مختلف را انتخاب کنید. بی‌سیم یا باسیم بودن سیستم کنترل می‌تواند قیمت خانه هوشمند در تبریز را تحت تأثیر قرار دهد.

سیستم روشنایی یکی از قسمت‌های مهم در این خانه‌ها است. از طریق سوئیچ‌های هوشمند می‌توان روشنایی خانه را تنظیم و کنترل نمود‌. این عمل، در صرفه‌جویی هزینه‌ها نقش قابل توجهی دارد. استفاده کردن یا نکردن از این سیستم در قیمت خانه هوشمند در تبریز تأثیرگذار است.

سیستم سرمایش و گرمایش که تجهیزات گرمایشی و سرمایشی مانند اسپلیت، فن‌کوئل، شومینه‌ها و … را تحت کنترل دارد. افرادی که در شهر دیگری ویلا دارند می‌توانند قبل از ورود به آن و از راه دور سیستم گرمایشی یا سرمایشی را فعال کرده تا وقتی به آنجا می‌رسند دما در وضعیت مطلوبی باشد.

برای کنترل سیستم صوتی خانه هوشند داشتن تنها یک ریموت کافی است. شما می‌توانید به طور همزمان چند آهنگ مختلف را از اتاق‌های متفاوت پخش کنید. از دیگر تجهیزات مهم در خانه هوشمند در تبریز، سیستم امنیتی است. دزدگیر خانه هوشمند، نور و حرکت از طریق این سیستم کنترل می‌شود. پس دیگر وقتی به سفر می‌روید نگران امنیت خانه خود نباشید. تمامی این قسمت‌های نامبرده قابل کم یا زیاد کردن هستند. شما می‌توانید امکانات هر کدام را کم یا زیاد کنید که این بر قیمت خانه هوشمند تبریز تأثیرگذار است.

tabriz smart home 02

نمایندگی خانه هوشمند در تبریز

شرکت فریتز_نمایندگی ABB_ دارای نمایندگی خانه هوشمند در تبریز است. این شرکت همواره سعی کرده تا با جدیدترین دانش و تکنولوژی، سیستمی خاص و منحصر به فرد ارائه نماید. فناوری هوشمند سازی منازل مسکونی در تبریز، موجب راحتی و آسودگی خاطر ساکنین شده و بهره‌وری انرژی را نیز افزایش می‌دهد.فرض کنید از سرکار به خانه آمده و روی مبل دراز کشیده‌اید. نگاهی به ساعت انداخته و متوجه خواهید شد که فوتبال مورد علاقه‌تان شروع شده اما کنترل از شما فاصله زیادی دارد. یا فراموش کرده‌اید که برق اتاقتان را خاموش نکرده‌اید. تنها با چند کلیک از طریق تبلت یا موبایل خود می‌توانید تمامی این کارها را بدون آنکه نیاز باشد از جای خود بلند شوید، انجام دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی برند آی تی سی در ایران

اجرای هوشمند سازی ساختمان در تبریز

شرکت فریتز دارای نمایندگی خانه هوشمند در تبریز است. این شرکت همواره سعی کرده تا با جدیدترین دانش و تکنولوژی، سیستمی خاص و منحصر به فرد ارائه نماید. فناوری هوشمند سازی ساختمان در تبریز، موجب راحتی و آسودگی خاطر ساکنین شده و بهره‌وری انرژی را نیز افزایش می‌دهد.فرض کنید از سرکار به خانه آمده و روی مبل دراز کشیده‌اید. نگاهی به ساعت انداخته و متوجه خواهید شد که فوتبال مورد علاقه‌تان شروع شده اما کنترل از شما فاصله زیادی دارد. یا فراموش کرده‌اید که برق اتاقتان را خاموش نکرده‌اید. تنها با چند کلیک از طریق تبلت یا موبایل خود می‌توانید تمامی این کارها را بدون آنکه نیاز باشد از جای خود بلند شوید، انجام دهید.

تلویزیون هوشمند: با اتصال به اینترنت می‌توانید ویدئو یا موزیک مورد علاقه‌تان را پخش کنید.

سیستم روشنایی: سیستم روشنایی هوشمند تشخیص می‌دهد که اعضای خانواده در کدام اتاق هستند و به‌صورت خودکار برق را تنظیم می‌کند. علاوه بر این در این سیستم قابلیت تنظیم نور در طول روز نیز وجود دارد.

سیستم گرمایشی و سرمایشی: سیستم سرمایشی و گرمایشی هوشمند به صاحب خانه این امکان را می‌دهد تا از راه دور دمای خانه خود را کنترل کند. در صورت تنظیم دما در یک دمای مشخص، این اطلاعات در حافظه مرکز کنترل ذخیره شده و در دفعات بعدی دما به‌صورت خودکار کنترل می‌شود‌.

قفل هوشمند: با استفاده از قفل دیجیتال دیگر نیازی به استفاده از کلید یا کارت برای باز و بسته نمودن درب نیست. تنها با قرار دادن انگشت بر روی اسکنر، اطلاعات دریافتی برای سنسور ارسال و اثر انگشت شناسایی می‌شود. این کار ضمن ضریب امنیتی بالایی که دارد در وقت و هزینه نیز صرفه‌جویی خواهد کرد.

قیمت و خرید قفل اثر انگشتی هوشمند درب‌ [جدیدترین مدل‌ها]

پرده هوشمند: با سیستم پرده برقی هوشمند در حالی که در جای خود نشسته‌اید می‌توانید پرده‌ها را عقب و جلو کنید.

آبیاری گیاهان: اگر به مسافرت بروید، می‌توانید از راه دور آبیاری و کوددهی باغچه منزل خود را کنترل کنید.

دوربین امنیتی هوشمند: با استفاده از دوربین‌های هوشمند که جزء سیستم امنیتی هوشمند هستند، می‌توانید از راه دور خانه خود را کنترل کنید.

سنسور نشت آب: برای وان حمام بیشترین کاربرد را دارد. وقتی شیر آب را باز می‌گذارید تا وان پر شود، قبل از سر ریز شدن وان، شیر آب به طور خودکار بسته می‌شود.

اهرم شیر گاز: شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که به مهمانی یا مسافرت رفته‌ای اما یادتان نمی‌آید شیر آب را بسته‌اید یا نه. با اهرم شیر گاز هوشمند می‌توانید گاز را قطع کرده و با آسوده‌خاطر سفر کنید.

بیشتر بخوانید: سیستم PMS چیست؟

سخن آخر

خانه هوشمند در تبریز یکی از جدیدترین خانه‌ها است که با تکنولوژی روز دنیا ساخته می‌شود. برای هوشمند سازی خانه تجهیزات مختلفی به سیستم کنترل مرکزی متصل شده و از طریق آن می‌توان تمامی سیستم‌ها را تنها از طریق یک تلفن همراه کنترل کرد. در این حالت شما خانه‌ای امن و مدرن دارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 11 =