خانه هوشمند Interra | نمایندگی برند خانه هوشمند اینترا در ایران

 

محصولات خانه هوشمند Interra، سابقه‌ای بیش از ۱۰ ساله در زمینه هوشمند سازی ساختمان دارد. با برند خانه هوشمند اینترا زندگی هوشمند را تجربه کنید. با برند اینترا می‌توان یک زندگی را مطابق باسلیقه و نیاز شما هوشمند کرد. پس از مشاهده فیلم خانه هوشمند اینترا با معرفی برند Interra همراه باشید.

نمایندگی اینترا

شرکت فریتز، یکی از شرکت‌هایی است که در ایران نمایندگی اینترا را دارد. اگر شما قصد هوشمند سازی ساختمان خود با محصولات اینترا را دارید با شرکت تماس حاصل نمایید و از جزئیات نحوه فعالیت و قیمت محصولات اینترا مطلع شوید.

شرکت فریتز، نمایندگی خانه هوشمند اینترا، با هدف فعالیت و ارائه خدمات در زمینه هوشمندسازی خانه و ساختمان، از به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند. عمده فعالیت‌های این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی، نصب و راه‌اندازی ساختمان‌های هوشمند از قبیل هتل هوشمند، خانه هوشمند، ساختمان‌های تجاری و اداری، مراکز درمانی، مراکز فرهنگی، ورزشی و تفریحی می‌باشد.

شرکت فریتز، نمایندگی خانه هوشمند Interra، با بهره‌مندی از کارشناسان و تیم حرفه‌ای و متخصص توانسته در زمینه صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کنترل از راه دور اقدامات با ارزشی ارائه نماید.

فریتز نمایندگی خانه هوشمند اینترا در ایران را دارد. هر محصول اینترا به گونه‌ای منحصر بفرد طراحی شده است. محصولات آن با نوع عادی متفاوت هستند و در خود ویژگی‌هایی دارند که موجب تمایز آن‌ها با گونه‌های مشابه شده است. این ویژگی‌ها با پارامترهای محصول مانند تاچ پتل لمسی، combo، iswitch و … ترکیب شده است.

در گذشته طراحان ساختمان از صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها چندان استفاده نکردند. اما صرفه‌جویی در مصرف انرژی امروزه در میان موضوعاتی که باید در سراسر جهان مورد توجه و جدیت قرار گیرد، برجسته است.

روز به روز اهمیت بیشتری می‌یابد که محصولات یا مکان‌های طراحی شده باید طوری طراحی شوند که از منابع طبیعی در حداقل سطح ممکن استفاده کنند. در حالی که مهندسان اینترا در حال توسعه سیستم‌های جدید هستند، دیدگاه‌های محصول خود را به گونه‌ای توسعه می‌دهند که برای محیط زیست مفید و بر اساس مقررات تعیین شده توسط استانداردهای جهانی باشد.

ویژگی مشترک صنایع با رشد سریع در عصر اینترنت این است که با ایجاد راه‌حل‌های انعطاف پذیر و لذت بخش در ماژول خدمات به لطف برنامه‌های نرم افزاری که آن را مجهز کرده‌اند، سبک زندگی مشتریان خود را تعیین می‌کنند. هنگامی که هزینه‌های محصول با ماژول‌های خدمات گنجانده شده ترکیب می‌شود، میزان افزایش ارزش افزوده را می‌توان از میزان مواد مصرفی روزمره فهمید.

هدف برند خانه هوشند اینترا در آینده توسعه راه‌حل‌های پایدار با محصولات با کیفیت و محصولات پویا و انعطاف پذیر است که مشتریان همیشه می‌توانند از آنها استفاده کنند.

درباره شرکت اینترا بیشتر بدانید

شرکت ترکی اینترا (Interra) در زمینه‌­ی طراحی و تولید سخت­‌افزار و نرم افزار اتوماسیون فعالیت می­‌کند. این شرکت با بهره‌مندی از تیم‌­های باتجربه در حوزه تحقیق و توسعه، نیازهای آینده­‌ی این صنعت را شناسایی و نسبت به رفع آن­ها اقدام می‌­نماید.

هوشمندسازی خانه‌­ها یک الزام است؛ اما اینکه چه محصولی با چه نوع کاربری و قابلیت­‌ها تولید شوند، نیازمند تحقیق و پژوهش و آینده‌پژوهی دقیق و ممتد است؛ چرا که تولید محصولات آینده­‌ی صنعت هوشمندسازی نباید پیش از رسیدن موعد آن­‌ها منسوخ شوند و این وظیفه‌­ی تیم R&D شرکت اینترا می­‌باشد.

طبق برآورد شرکت خانه هوشمند Interra، در سال 2050 بیش از 50 میلیارد محصول هوشمند وارد زندگی روزمره­‌ی انسان‌­ها خواهد شد که این محصولات با همدیگر تعاملاتی نیز خواهند داشت. قطعاً تمامی این محصولات هوشمند توسط یک نفر استفاده نمی‌­شوند و این یعنی تقریباً بی‌­نهایت حالت ممکن برای هر انسان که از این محصولات استفاده کند.

به همین جهت تمامی شرکت­‌هایی که در تولید این محصولات سهیم هستند، باید راهکارهایی برای رفع نیازهای متنوع انسان­‌های مختلف پیدا کنند. یکی از اهداف شرکت Interra رفع این معضل با سفارشی کردن محصولات خودش است.

به این صورت که در آینده شما متناسب با نیاز شخصی خود، محصولات را دریافت می­‌کنید و قابلیت­‌های آن­ها نه از پیش تعیین شده بلکه به‌صورت سفارشی و برای شخص شما خواهد بود، آینده‌­ای ایده‌آل برای همه!

راهکارها و محصولات خانه هوشمند Interra

 • کنترل سیستم روشنایی
 • کنترل سیستم تهویه مطبوع
 • پرده هوشمند
 • آیفون‌های تصویری هوشمند و سیستم اینترکام
 • کنترل سیستم امنیت و دوربین‌های مداربسته
 • سیستم هشدارهای دود و نشت گاز
  اگر در خانه خود از سیستم اینترا استفاده کنید، دیگر نیازی به استفاده از چند نمایشگر برای مدیریت خانه هوشمند خود نیستید و تنها با یک نمایشگر می‌توانید کلیه قابلیت‌های هوشمند خانه خود را مدیریت کنید.

محصولاتی که با تحقیق و توسعه تفاوت ایجاد می‌کنند …

خانه هوشمند Interra شرکتی است که هم نرم‌افزار و هم سخت‌افزار را با تیم‌های تحقیق و توسعه خود در زمینه اتوماسیون توسعه می‌دهد. باهدف هر محصول برای رعایت استانداردهای باکیفیت بالا، از بالاترین کیفیت اجزا استفاده می‌کند. با این چشم‌انداز، اینترا  Interra پیشرو در بازارهای اصلی محلی و زیست‌محیطی است و یکی از شرکت‌های مهم هوشمندسازی است.

هر محصول Interra منحصربه‌فرد طراحی شده است. هیچ یک از محصولات موجود در پالت محصولات معمولی نیستند. آن‌ها ویژگی‌هایی در جزئیات خود دارند که آنها را منحصربه‌فرد می‌کند. این رویکرد فلسفه اساسی اینترا است. این یک مأموریت بزرگ است که در آن تجربیات بزرگ با پارامترهای محصول مانند صفحه لمسی، iswitch ، combo و غیره و فرم و طراحی مخلوط می‌شود.

خانه هوشمند اینترا شرکتی است که هم نرم‌افزار و هم سخت‌افزار را با تیم‌های تحقیق و توسعه خود در زمینه اتوماسیون توسعه می‌دهد. هر محصول برای رعایت استانداردهای باکیفیت بالا، از بالاترین کیفیت اجزا استفاده می‌کند. با این چشم‌انداز، Interra پیشرو در بازارهای اصلی محلی و زیست‌محیطی است و یکی از شرکت‌های مهم هوشمندسازی است.

هر محصول خانه هوشمند اینترا منحصربه‌فرد طراحی شده است. هیچ یک از محصولات موجود در پالت محصولات معمولی نیستند. آنها ویژگی‌هایی در جزئیات خود دارند که آنها را منحصربه‌فرد می‌کند. این رویکرد فلسفی اساسی اینترا است. این یک مأموریت بزرگ است که در آن تجربیات بزرگ با پارامترهای محصول مانند صفحه لمسی، iswitch ، combo و غیره و فرم و طراحی مخلوط می‌شود.

نمایندگی interra

مهندسان ساختمان قبلاً زیاد درگیر صرفه‌جویی انرژی در ساخت ساختمان‌ها نمی‌شدند. بااین‌حال، امروزه این مسئله در بین مسائلی که باید در سراسر جهان مهم تلقی شود و جدی گرفته شود، برجسته است. این امر اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که محصولات یا مکان‌های طراحی شده برای استفاده از منابع طبیعی در حداقل سطح طراحی شوند.

درحالی‌که مهندسان Interra در حال توسعه سیستم‌های جدید هستند، چشم‌انداز محصولات خود را به‌گونه‌ای توسعه می‌دهند که به محیط‌زیست احترام بگذارد و طبق مقررات تعیین شده توسط استانداردهای جهانی است.

تا زمانی که سیستم‌ها و ماژول‌های خدمات ارائه شده در بازار دارای استانداردهای جهانی باشند، می‌توان تفاوت‌ها را برطرف کرد. مشتریان شرکای راه حلی را ترجیح می‌دهند که بتوانند یکپارچه شوند، راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر مستقل از نام تجاری ایجاد کنند و شبکه خدمات گسترده‌ای داشته باشند تا راه‌حل‌های بسته.

Interra راه‌حل‌های یکپارچه‌ای برای سیستم‌های بین‌المللی مانند KNX ، IoT ، Bacnet و Modbus در همه پروژه‌های خود ایجاد می‌کند؛ بنابراین، بدون نیاز به محدودیت زمان، در بسیاری از مناطق جهان، به‌ویژه در اروپا، دارای بازار با راه‌حل‌های پایدار خود است.

تاچ پنل­ اینترا

شما برای ارتباط با تجهیزات هوشمند خانه­‌ی خود نیاز به یک رابط کاربری بخصوص دارید. تاچ پنل‌های اینترا که با پشتیبانی از پروتکل­‌های KNX، انواع فرمان­‌ها و کاربردهای یک خانه­‌ی هوشمند را پشتیبانی می­‌کند به شما این امکان را می­‌دهد که در هر گوشه از خانه­‌ی خود که مایل باشید، بتوانید تمامی سامانه­‌های هوشمند خانه را به‌صورت یکجا و یکپارچه مدیریت کنید.

از جمله ویژگی­‌های این محصول می­‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای ترموستات
 • طراحی شیک و مدرن
 • صفحه‌­ی تخت
 • طراحی باریک و عمودی
 • پشتیبانی از قابلیت زمان­‌بندی فعالیت­‌ها

علاوه بر موارد بالا، می­‌توان به کلیاتی که در تمامی سامانه­‌های هوشمند وجود دارد نیز اشاره کرد. از جمله کنترل نور، مدیریت پرده‌ها، دمای اتاق و… .

ذکر این نکته ضروری است که یک پنل هوشمند، زمانی بدرد می­‌خورد که بتوان به وسیله­‌ی آن تمامی تجهیزات هوشمند داخل خانه را کنترل کرد و قاعدتاً تاچ پنل های اینترا نیز دارای این خصیصه می­‌باشند. شما به وسیله‌­ی این پنل­‌ها می‌­توانید هر محصولی که مبتنی بر استاندارد KNX باشد را به‌راحتی کنترل نمایید.

برای مشاهده­ تمامی محصولات Interra می‌­توانید به اینجا سری بزنید.

 

معرفی تاچ پنل اینترا ۷ اینچی

تاچ پنل 7 اینچی برند Interra با قابلیت کنترل کلیه ویژگی‌های خانه هوشمند نظیر روشنایی، سرمایش گرمایش، سیستم امنیتی و … ، دارای 4 نوع قاب مختلف برای هماهنگی تاچ پنل با طراحی داخلی منزل. تاچ خازنی بسیار با کیفیت با رزولوشن HD

 

قیمت تاچ اینترا (Interra)

تاچ پنل های Interra چگونه قیمت گذاری می‌­شوند؟ در شرکت Interra محصولات متنوعی تولید می­‌شوند که کمتر نمونه مشابه‌ی در دیگر شرکت­‌ها وجود دارد. تاچ پنل های این شرکت نیز در ابعاد و مدل­‌های متنوعی تولید شده و همواره نمونه­‌های جدیدتری به بازار عرضه می‌­شود. نحوه‌­ی قیمت گذاری این محصولات متناسب با نوع مصرف، ابعاد و ویژگی­‌هایی که این پنل‌ها دارند مشخص می­‌شود.

شما می­‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع ­به قیمت تاچ پنل هوشمند Interra، با ما در تماس باشید.

فریتز، نمایندگی Interra (اینترا) در ایران

از آنجا که داشتن یک پنل کنترل یکپارچه در هر خانه هوشمندی ضروری است و این نیاز را شرکت Interra به‌خوبی رفع می‌­نماید، ما در شرکت فریتز اقدام به اخذ نمایندگی خانه هوشمند Interra کردیم و این یعنی تأمین کالای باکیفیت برای خانه‌­های هوشمند ایرانی.

لازم به ذکر است که شرکت­‌های علاقه­‌مند می­‌توانند نمایندگی اینترا را از ما دریافت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. همچنین اگر سؤال و یا نیاز به مشاوره دارید، می‌­توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و متناسب با سازه­ خود، بهترین راهکارهای هوشمندسازی را از ما دریافت نمایید.

سؤالات متداول

 کاربرد پنل­‌های هوشمند چیست؟

برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید، مثال ساده و مشابهی زده می­‌شود. فرض کنید شما یک گوشی هوشمند خریداری کرده‌­اید و در آن تعدادی اپلیکیشن نصب کرده‌اید. پنل هوشمند همان گوشی هوشمند است و اپلیکیشن­‌ها، رابط نرم­­‌افزاری تجهیزات هوشمندی که شما در خانه نصب کرده‌اید. به عبارتی با یک لمس ساده، تمامی کرکره­‌های خانه باز یا بسته می­‌شود، به همین سادگی.

 چرا پنل­‌های اینترا را پیشنهاد می­‌کنید؟

صنعت هوشمندسازی خانه، طیف وسیعی از محصولات را در خود جای داده است، بعلاوه اینکه پنل­‌های کنترل متنوعی نیز در بازار وجود دارند. فراموش نکنیم که سلیقه یک امر اساسی در انتخاب محصولات است و تاچ پنل­‌های اینترا با احترام به سلایق مختلف، اقدام به تولید پنل­‌های با ظاهر شیک کرده است.

نکته‌­ای که فراموش نشده این است که ظاهر، همه‌­ی ماجرا نیست و درباره کیفیت هم تدابیری اندیشیده شده است! شما با داشتن پنل اینترا، دیگر نگران آینده­‌ی خانه­‌ی خود نیستید، می­‌توانید به‌راحتی آپشن‌­های خانه را تغییر دهید و یا آپشن جدیدی به آن اضافه نمایید، به‌راحتی!

 چگونه می‌توان نمایندگی برند Interra را کسب کنم؟

خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم شرکت فریتز،نمایندگی برند اینترا، آماده‌­ی اعطای نمایندگی به شرکت‌­هایی که علاقه‌­مند به توزیع محصولات شرکت ما هستند را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌­توانید با ما در تماس باشید.

 چگونه می­‌توانم خانه­‌ام را هوشمند کنم؟

پاسخ این سؤال، برای هر فردی متفاوت است. کارشناسان فریتز، نمایندگی برند Interra با بررسی موارد متعددی ازجمله نوع خانه، میزان تجهیزات موردنیاز شما و چگونگی عملکرد آن­ها به همراه بودجه­‌ی مدنظرتان، به یک راهکار مناسب برای هوشمندسازی خانه، محل کار و هر سازه‌­ای که شما مدنظرتان باشد را ارائه خواهند داد.