خانه هوشمند Interra

محصولات خانه هوشمند Interra، سابقه‌ای بیش از 10 ساله در زمینه هوشمند سازی ساختمان دارد.

با برند و محصولات اینترا زندگی هوشمند را تجربه کنید.

با محصولات اینترا می‌توان یک زندگی را مطابق باسلیقه و نیاز شما هوشمند کرد.

راهکارها و محصولات هوشمند interra

  • کنترل سیستم روشنایی
  • کنترل سیستم تهویه مطبوع
  • پرده هوشمند
  • آیفون‌های تصویری هوشمند و سیستم اینترکام
  • کنترل سیستم امنیت و دوربین‌های مداربسته
  • سیستم هشدارهای دود و نشت گاز

اگر در خانه خود از سیستم اینترا استفاده کنید، دیگر نیازی به استفاده از چند نمایشگر برای مدیریت خانه هوشمند خود نیستید و تنها با یک نمایشگر می‌توانید کلیه قابلیت‌های هوشمند خانه خود را مدیریت کنید.

محصولاتی که با تحقیق و توسعه تفاوت ایجاد می‌کنند …

Interra شرکتی است که هم نرم‌افزار و هم سخت‌افزار را با تیم‌های تحقیق و توسعه خود در زمینه اتوماسیون توسعه می‌دهد. باهدف هر محصول برای رعایت استانداردهای باکیفیت بالا، از بالاترین کیفیت اجزا استفاده می‌کند. با این چشم‌انداز، Interra پیشرو در بازارهای اصلی محلی و زیست‌محیطی است و یکی از شرکت‌های مهم هوشمند سازی است.

هر محصول Interra منحصربه‌فرد طراحی شده است. هیچ یک از محصولات موجود در پالت محصولات معمولی نیستند. آنها ویژگی‌هایی در جزئیات خود دارند که آنها را منحصربه‌فرد می‌کند. این رویکرد فلسفی اساسی اینترا است. این یک مأموریت بزرگ است که در آن تجربیات بزرگ با پارامترهای محصول مانند صفحه لمسی، iswitch ، combo و غیره و فرم و طراحی مخلوط می‌شود.

در آینده …

آیا می‌توانیم تصور کنیم که 50 میلیارد دستگاه چه نوع تغییرات مهمی در شیوه زندگی با برنامه‌های هوشمند خود ایجاد می‌کنند، در صورتی که بتوانند در سال 2050 به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، بسیاری از نواقص توسط دستگاه‌های هوشمند نسل بعدی شناسایی و ارائه می‌شود.

دستگاه‌هایی که در عصر جدید تولید می‌شوند که ما آنها را عصر اینترنت می‌نامیم، با اتصال به شبکه‌های هوشمند می‌توانند نیازهای روزانه خود را برطرف کنند و ادغام در خدمات تلفن همراه در هر زمان در دسترس و قابل مدیریت خواهد بود.

ویژگی مشترک صنایع در حال رشد سریع در عصر اینترنت این است که آنها به لطف برنامه‌های نرم‌افزاری که آن را مجهز کرده‌اند، با ایجاد راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر و لذت‌بخش در واحد خدمات، شیوه زندگی مشتریان خود را تعیین می‌کنند.

هنگامی که هزینه‌های محصول با ماژول‌های خدمات گنجانده شده ترکیب می‌شود، مقدار افزوده شده را می‌توان از مواد مصرفی روزمره فهمید. هدف Interra در آینده توسعه راه‌حل‌های پایدار با محصولات باکیفیت و محصولات پویا و انعطاف‌پذیر است که مشتریان همیشه می‌توانند از آنها استفاده کنند.

مهندسان ساختمان قبلاً زیاد درگیر صرفه‌جویی انرژی در ساخت ساختمان‌ها نمی‌شدند. بااین‌حال، امروزه این مسئله در بین مسائلی که باید در سراسر جهان مهم تلقی شود و جدی گرفته شود، برجسته است. این امر اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که محصولات یا مکان‌های طراحی شده برای استفاده از منابع طبیعی در حداقل سطح طراحی شوند.

درحالی‌که مهندسان Interra در حال توسعه سیستم‌های جدید هستند، چشم‌انداز محصولات خود را به‌گونه‌ای توسعه می‌دهند که به محیط‌زیست احترام بگذارد و طبق مقررات تعیین شده توسط استانداردهای جهانی است.

تا زمانی که سیستم‌ها و ماژول‌های خدمات ارائه شده در بازار دارای استانداردهای جهانی باشند، می‌توان تفاوت‌ها را برطرف کرد. مشتریان شرکای راه حلی را ترجیح می‌دهند که بتوانند یکپارچه شوند، راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر مستقل از نام تجاری ایجاد کنند و شبکه خدمات گسترده‌ای داشته باشند تا راه‌حل‌های بسته.

Interra راه‌حل‌های یکپارچه‌ای برای سیستم‌های بین‌المللی مانند KNX ، IoT ، Bacnet و Modbus در همه پروژه‌های خود ایجاد می‌کند؛ بنابراین، بدون نیاز به محدودیت زمان، در بسیاری از مناطق جهان، به‌ویژه در اروپا، دارای بازار با راه‌حل‌های پایدار خود است.

نمایندگی محصولات خانه هوشمند اینترا

شرکت فریتز، یکی از شرکت‌هایی است که در ایران محصولات هوشمند اینترا را ارائه می‌کند. اگر شما قصد هوشمند سازی ساختمان خود با محصولات اینترا را دارید با شرکت تماس حاصل نمایید و از جزئیات نحوه فعالیت و قیمت محصولات اینترا مطلع شوید.

شرکت فریتز، دفتر توزیع انحصاری محصولات لوکسون در ایران

خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه سوم
15 16 3779 031
584 60 40 0913