خانه هوشمند در اصفهان

تجربه زندگی لوکس و مدرن با خانه هوشمند در اصفهان

خانه هوشمند باعث راحتی و آسایش، امنیت، کاهش مصرف انرژی و زندگی لوکس شما می‌باشد. ما این اصول را به‌عنوان پیش‌زمینه فعالیت خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم بهترین را برای شما فراهم کنیم.

اصفهان: سومین شهر بزرگ ایران، سومین شهر پرجمعیت ایران، شهر تاریخی و گردشگری و یکی از شهرهای فعال در زمینه انواع صنایع

با تمامی این موارد می‌توان به اهمیت زندگی در اصفهان و قیمت و ارزش خانه در این شهر بیشتر پی برد.

داشتن یک خانه هوشمند، لوکس و مدرن در شهرهای بزرگ باعث می‌شود که پس گذراندن یک روز پرمشغله و کاری و سخت، هنگامی که به خانه برمی‌گردید، از خانه هوشمند و هوشمندانه زندگی‌کردن خود لذت ببرید و خستگی از تن خارج شود.

فرض کنید یک روز کاری خیلی سخت و پرمشغله‌ای داشته‌اید، در ترافیک خیابان‌های اصفهان زمان زیادی را هم گذرانده‌اید، حال قصد رفتن به خانه را دارید و همین که در حال رفتن به سمت منزل خود می‌باشد فکرتان درگیر کارهایی است که باید در خانه انجام دهید و همین مسئله باعث افزایش خستگی و کاهش انرژی از شما شود.

ولی اگر یک خانه هوشمند در اصفهان داشته باشید، دیگر نیازی به درگیرشدن برای مسائل روزمره خانه ندارید.

با یک برنامه‌ریزی و مدیریت فعالیت‌های خانه از طریق گوشی موبایل هوشمند خود، زمانی هم که سرکار هستید می‌توانید کارهای منزل را مدیریت کنید.

به طور مثال: ماشین لباسشویی را زمان‌بندی کنید که چه تایمی روشن شود، هنگام برگشت از سرکار به خانه، کتری را روشن کنید تا آب به جوش آید، کنترل کامل بر سیستم روشنایی و سرمایش، گرمایش خانه خود داشته باشید تا دمای محیط و نور خانه را طبق چیزی که مدنظرتان است قبل از اینکه به منزل برسید مدیریت کنید.

شرکت هوشمند سازی در اصفهان

شرکت‌های بسیاری در زمینه هوشمند سازی در اصفهان فعالیت می‌کنند که شرکت فریتز یکی از فعالان عرصه هوشمند سازی اصفهان می‌باشد.

شرکت فریتز باسابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه هوشمند سازی سیستم‌ها، توانسته نامی آشنا در این حوزه در بین شرکت های هوشمند سازی در اصفهان به دست آورد.

هدف مجموعه فریتز از خانه هوشمند در اصفهان، ایجاد زندگی مدرن و هوشمند در یک شهر صنعتی و بزرگ می‌باشد که کمک به داشتن زندگی سالم و راحت با صرفه‌جویی در مصرف انرژی جزو اولویت‌های فریتز است.

تجربه‌های به‌دست‌آمده از صد ها پروژه هوشمندسازی ساختمان توسط فریتز این امکان را برای ما فراهم آورده تا بتوانیم استانداردها و ایده‌های شگفت انگیزی را در خانه های هوشمند اصفهان پیاده‌سازی کنیم.

شرکت خانه هوشمند تنها به این معنی نمی‌باشد که شرکت هوشمند سازی تنها برای ساختمان‌ها و خانه های مسکونی، فعالیت هوشمند سازی را انجام نمی‌دهد بلکه تمامی مکان‌های صنعتی، محیط‌های کار دفتری و اداری، ویلا و کارخانه‌ها را بر روی بحث هوشمند سازی‌شان فعالیت می‌کنند.

برندهایی که فریتز در زمینه هوشمند سازی در اصفهان فعالیت می‌کنند عبارت‌اند از:

Zennio , ABB , multitek , Schneider , onetech , loxone , interra

هوشمند سازی ساختمان در اصفهان هوشمند سازی در اصفهان

زندگی خودکار با خانه هوشمند در اصفهان

خانه هوشمند اصفهان به‌خوبی نیازهای ساکنینش را می‌شناسد. با استفاده از زمان‌بندی‌ها، اطلاعات کاربران، وضعیت آب‌وهوا و … کارهای مختلف به‌صورت خودکار توسط سیستم هوشمند انجام می‌گیرد.

خانه هوشمند در اصفهان خود را با نیازهای شما سازگار می‌کند و به زندگی روزمره شما حس متفاوتی می‌دهند. انجام کارهای مختلف در یک خانه هوشمند جذابیت آن را نسبت به حالت دستی چندین برابر برای ما بیشتر می‌کند. خانه هوشمند شما همان‌طور که شما فکر می‌کند تا بعضی کارها را حتی قبل از اینکه به ذهن شما برسد برایتان انجام دهد.

خانه هوشمند بسیاری از کارهایی که هر روز با آنها درگیر هستید را برای شما انجام می‌دهد. اجرای موسیقی موردعلاقه شما در زمان مناسب، سرمایش و گرمایش هوشمند، روشنایی و …

کنترل خانه هوشمند اصفهان

زندگی در خانه هوشمند اصفهان همانند پرواز در حالت خلبان خودکار می‌باشد. برای بزرگ‌ترین فعالیت‌ها، تنها انتخاب یک گزینه در تلفن همراه یا فشردن یک کلید روی دیوار کافی است تا فعالیت موردنظر انجام پذیرد.

کنترل خانه هوشمند شما به‌سادگی نوشیدن یک لیوان آب خواهد بود. ریموت کنترل‌های سیستم‌های صوتی و تصویری، نرم‌افزار اندروید و ای او اس، سرویس تحت وب و …. تنها بخشی از روش‌های کنترل خانه هوشمند اصفهان می‌باشد.

کنترل از طریق کلیدها: خانه های هوشمند معمولاً از طریق پنل‌های لمسی یا نرم‌افزارهای تلفن هوشمند کنترل می‌شوند. اما نکته مهم در یک خانه هوشمند این است که سادگی همچنان باید حفظ شود. وجود کلیدها در اتاق‌های مختلف الزامی است.

خانه هوشمند اصفهان به شکلی است که پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و کودکان هم به‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

نرم‌افزار و پنل لمسی: سیاست هوشمند سازی در ایجاد روش‌های دسترسی به شکلی است که شما با راحت‌ترین روش‌ها امکان کنترل خانه هوشمند خود را داشته باشید.

نرم‌افزار کنترل خانه هوشمند شما که روی تمامی تلفن‌های هوشمند قابل‌اجرا می‌باشد به شما کمک می‌کند چه در داخل خانه و چه از خارج آن کنترل کامل خانه خود را در دست داشته باشید. این نرم‌افزار همچنین با طراحی زیبا و سهولت در کارکرد، لذت استفاده از آن را چندین برابر می‌کند.

هوشمند سازی طبق خواسته‌ها و برنامه‌های از پیش تعریف شده

یک سیستم عصبی نیازمند اطلاعاتی است که از سنسورها دریافت می‌کند. زمانی که ساختمان هوشمند شما قرار است بسیاری از نیازهای شمارا شناخته و آنها را برای شما هموار سازد، نیازمند جمع‌آوری اطلاعاتی از شرایط محیطی زندگی شماست. در ادامه سنسورهای موردنیاز در یک اتاق را برای شما به‌اختصار شرح می‌دهیم.

سنسور درجه حرارت: یکی از مهم‌ترین فاکتورهای کنترل هوشمند، سیستم سرمایشی و گرمایشی می‌باشد. برای کنترل این بخش خانه هوشمند شما باید بتواند دمای محیط را مورد بررسی قرار داده تا اقدامات لازم را برای ایده‌آل سازی شرایط هوا انجام دهد.

سنسور حرکتی: اگر اتاقی بدون استفاده است ولی چراغ‌هایش همچنان روشن است، این وظیفه خانه هوشمند است که از اتلاف انرژی جلوگیری کند. برای این منظور با استفاده از سنسورهای حرکتی سیستم قادر خواهد بود حضور شما در اتاق را تشخیص دهد.

سنسور درب و پنجره: بازبودن درب یا پنجره‌ها معانی مختلفی دارد. از اتلاف انرژی گرفته تا مسائل امنیتی به باز یا بسته بودن درب‌های خانه هوشمند شما وابسته است. با استفاده از سنسور باز یا بسته بودن درب و پنجره، خانه هوشمند شما اقدامات لازم را جهت حفظ امنیت و کاهش مصرف انرژی انجام خواهد داد

سنسورهای دیگر: با تنوع دادن به سنسورهای مورداستفاده در خانه هوشمند، اطلاعات ورودی به سرور مرکزی بیشتر خواهد شد و خانه هوشمند شما قادر خواهد بود فضای امن‌تر و البته با آسایش بیشتری را برای شما فراهم آورد.

نمایندگی خانه هوشمند اصفهان

دفتر اصلی شرکت فریتز در اصفهان واقع می‌باشد و در دیگر شهرها نیز دارای نمایندگی خانه هوشمند می‌باشد. اگر شما قصد مشاوره هوشمند سازی ساختمان در اصفهان را داشته باشید می‌توانید با شرکت تماس حاصل نمایید.

مشاوره هوشمند سازی در اصفهان

از طریق تکمیل فرم زیر درخواست خود برای مشاوره هوشمند سازی ساختمان اصفهان را برای ما ارسال کنید تا دراسرع‌وقت کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

مرحله 1 از 3 - اطلاعات پروژه