هوشمند سازی محیط صنعتی

هوشمند سازی محیط صنعتی
هوشمند سازی محیط کار

هوشمند سازی محیط کار، محیط صنعتی، کارگاهی و کارخانجات همانند خانه هوشمند می باشد که تفاوت هایی در هوشمند کردن تجهیزات با یکدیگر دارند. هوشمند سازی یک مکان کار مزایایی برای کسب و کار شما دارد که در ادامه به این مزایا اشاره کرده ایم. با هوشمند کردن محیط کار خود یک مکان جدیدتر و دلپذیرتر، با بهره وری بیشتر و هزینه های کمتر را تجربه خواهید کرد.

هوشمند سازی محیط صنعتی و کارگاهی

اگر شما هم دارای یک محیط کاری یا صنعتی می باشید می توانید با هوشمند سازی محیط کاری خود تمامی تجهیزات کاری و زیرساخت های صنعتی را هوشمندانه مدیریت و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

مزایای هوشمند سازی محیط صنعتی

افزایش کارایی

افزایش کارکرد و بازدهی دستگاه ها و کاهش مصرف انرژی

افزایش امنیت

افزایش امنیت و کیفیت محیط صنعتی با جلوگیری از آتش سوزی

کنترل وضعیت

کنترل وضعیت استراتژیک تجهیزات و نظارت بر معیارها

نظارت بر تجهیزات

تشخیص حضور مایع ، سطح مخزن و نظارت بر جریان

قابلیت های فنی اتوماسیون صنعتی هوشمند:

مزایای مهم هوشمند سازی محیط های صنعتی و محیط کار

سیستم کنترل تردد و امنیت و اعتبار(Access Control)

کارمندان میتوانند تنها با یک کارت ثبت حضور و غیاب،استفاده از رستوران ، باز کردن درب های مجاز مخصوص به خود و حتی روشن کردن رایانه و سیستم روشنایی بخش خود را انجام دهند و در نهایت تمامی این موارد برای همیشه در سیستم در ثبت شوند.

امنیت بالای محیط

نشت گاز ،حریق،نشت آب،شکست شیشه،ورود غیر مجاز ،گذشت حدمجاز آلاینده ها ،کاهش و افزایش فشارآب،تغییر رطوبت،سطح آبو هر آنچه که نیاز یک سیستم باشد رامیتوان کنترل کرد.

افزایش عمر مفید دستگاه ها و سیستم ها

با در نظر گرفتن کاهش کارکرد سیستم ها در جهت بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین افزایش ضریب امنیت ،عمر مفید سیستم ها نیز افزایش میابد

سیستم اعلام و اطفاء حریق (FAS)

قابلیت یکپارچه شدن سیستم اعلام و اطفاء به کل سیستم بعلاوه استفاده از سنسورهای نظیر CO2 ، گاز و…

لوکس گرای و ارزش افزوده

بکارگیری این سیستم علاوه برمسائل کاربردی فراوان ، میتوانید مجموعه شما را بعنوان یک مرکز تولیدی و محیط کاری نوین ،همگام با تکنولوژی روز بیش از پیش در دیدگاه بازدید کنندگان و رقبا تداعی کند.

سادگی کار با سیستم

دراین سیستم کلیه بخش ها باهم یکپارچه است و تنوع راه های کنترل سیستم،زبان فارسی و انعطاف پذیری سیستم در حین محدود کردن کاربران

سوالات متداول

سیستم‌های هوشمند مورد استفاده شرکت فریتز در محیط‌های صنعتی از بیشتر پروتکل‌های صنعتی نظیر RS232, RS485 و دیگر استانداردهای متداول پشتیبانی می‌کند.

خیر، از آنجایی که هوشمندسازی به‌صورت مرحله به مرحله انجام می‌شود. مدت‌زمان توقف کار در کارخانه‌ها بسیار کم خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)