هوشمند سازی دفتر کار دفترکار هوشمند

شما میتوانید با فریتز دفتر کاری لوکس ، کم هزینه و با امنیت داشته باشید. در نظر بگیرید زمان هایی که شما به عنوان مدیر شرکت در دفتر خود حضور ندارید، می توانید از وضعیت شرکت و کارکنان خود مطلع شوید.

هوشمند سازی دفتر کار شبیه به یک خانه هوشمند می باشد. در تعدادی از موارد و سیستم های هوشمند می تواند با هم متفاوت باشند ولی در کل کلیت یکسانی دارند.

سیستم هوشمند سازی دفتر کار

علاوه بر این شما میتوانید برای افزایش امنیت و کاهش هزینه های دفتر کار خود برنامه هایی را در نظر بگیرید برای مثال :

سیستم هوشمند دفتر کار شما می تواند دسترسی آزاد به بخش های مختلف را کنترل و محدود کندحتی می توانید جهت امنیت انبار و دیگر بخش ها جهت کنترل مقدار رطوبت ، آب گرفتگی نشتی گاز ، شکست شیشه ، اعلام و اتفاء حریق ، مانیتورینگ نیز از آن بهره ببرید .

روشنایی سیستم های سرمایشی گرمایشی و حتی سیستم های کارمندان در صورت فراموشی کارمندان بعد از خروج شان به صورت اتوماتیک خاموش می شود .

می توانید گزارشی از مصرف انرژی از دفتر کارتان تهیه کرده و متوجه شوید کدام قسمت ها و در چه ساعاتی بیشترین مصرف را داشته اند و برای کاهش مصرف آنها برنامه ریزی کنید .

با یک مثال همراه شوید :

تجسم کنید ، کارمند شما با یک سرکلیدی با ورود به مجموعه ورود خود را ثبت میکند ، درب ها را با اجازه ورودی که برای ایشان گذاشته اید باز می کند . سیستم های روشنایی ، سرمایش ، گرمایش و حتی ، کامپیوتر خود را نیز توسط سر کلیدی به صورت اتوماتیک فعال و در هنگام خروج غیرفعال می کند.

سیستم هشدار هوشمند دفترکار

دفتر کار شما میتواند با استفاده از سنسور هایی که برای مواردی همانند نور یا دیگر قسمت ها نصب میشود به سیستم هشدار و دزدگیر نیز مجهز شود و بدون هزینه از سیستم امنیتی بسیار قوی نیز برخوردار شود . سیستم امنیتی هوشمند شما میتواند دسترسی آزاد به بخش های مختلف را کنترل و محدود کند،حتی میتوانید جهت امنیت انبار و دیگر بخش ها جهت کنترل مقدار رطوبت ، آبگرفتگی ، نشتی گاز ، شکست شیشه ، اعلام و اطفا حریق ، مانیتورینگ نیز از آن بهره ببرید.

سؤالات متداول

آیا دفتر کار فعلی ما امکان هوشمند شدن دارد؟

بله، حتی دفاتر و اداراتی که ساخته شده و در حال ساخت هستند هم بدون نیاز به تعطیلی یا اخلال در روند کاری کارکنان امکان هوشمندسازی دارند.

آیا هزینه هوشمندسازی دفتر کار از خانه هوشمند بیشتر است؟

به‌صورت کلی هزینه‌های هوشمندسازی بسیار وابسته به امکاناتی است که از آن انتظار داریم. ولی در شرایط کلی هزینه‌های هوشمندسازی دفتر کار از هوشمندسازی منزل مسکونی پایین‌تر است.

آیا دفاتر راه دور و شعب از طریق هوشمندسازی یکپارچه می‌شوند؟

هوشمندسازی دارای سطوح مختلفی هست. درصورتی‌که سیستم‌های شبکه و اطلاعاتی نیز در فرایند هوشمندسازی اضافه شوند امکان یکپارچه‌سازی کلیه سیستم‌ها وجود دارد.