خانه هوشمند در مشهد

خانه هوشمند در مشهد (مشاوره و اجرای هوشمند سازی)

شرکت‌های فعال در حوزه اتوماسیون سازی و خانه هوشمند در مشهد از اصول جاری در این فناوری پیروی می‌کنند و سعی نموده تا حد امکان ساختمان‌های این شهر بزرگ را با بستر این سامانه آشنا سازند. مشهد هرساله شاهد ورود تعداد زیادی زائر از سراسر جهان به‌منظور زیارت، تجارت و … است. این حجم وسیع از ورود و خروج‌ها نیاز به تجهیز ساختمان‌های اقامتی و منازل را به‌منظور بهینه‌سازی مصرف انرژی دوچندان می‌کند. باروی کار آمدن مبحث خانه هوشمند دیگر می‌توان به پایدار بودن سوخت‌ها و عدم اسراف و هدر رفتشان امیدوار بود.

خانه‌های مسکونی شخصی و اقامتگاه‌های تفریحی و بوم گردی همگی می‌توانند، از این فناوری بهره‌مند شده و به کاهش هزینه‌های سوخت مصرفی خود بپردازند. استانداردهای ضروری هوشمند سازی ساختمان آن‌هم در شهر بزرگ، زیبا و خاطره‌انگیز مشهد را برایتان بازگو نماییم. این اصول می‌توانند تمامی ساکنین این منطقه از ایران را برای انتخابی مناسب‌تر یاری رسانند.

خانه هوشمند مشهد

خانه هوشمند مشهد مانند تمامی ساختمان های هوشمند اقصا نقاط جهان از اصول ساری و جاری در دو استاندارد رایج اروپا با نام‌های IEC و CE تبعیت می‌کند. این اصول به نصب و راه‌اندازی راحت، بهینه و امن این سامانه‌های هوشمند کمک فراوانی می‌کنند. ازاین‌رو در میان شرکت‌های رایج این خدمات نیز محبوبیت بالایی دارند.

ساختمان هوشمند درواقع یک سامانه ارتباطی هوشمند است که قادر بوده ارتباطی دوسویه بر پایه هوش مصنوعی را برای ساکنینش تدارک ببیند. اگرچه کیفیت اجرای این فناوری به تجهیزات مورداستفاده شده بسیار وابسته است. ولی شرکتی نیز که مجری این خدمات بوده و میزان تعهد و تخصص کارکنان آن نیز می‌تواند درنهایت بر میزان کارآمدی این امکانات تأثیر بگذارد.

سیستم‌های گرمایشی، روشنایی، تهویه و … همگی می‌توانند به مدد این فناوری با یکدیگر مرتبط شده و در سایه مدیریت BMS کارآمدی فزون‌تر را ارائه دهند.

ساکنین چنین منازلی صرفه‌جویی در مصرف انرژی، امنیت، آسایش و ده‌ها مزیت دیگر را به‌صورت هم‌زمان دریافت می‌نمایند. البته باید دانست هوشمندسازی در مشهد اغلب بر پایه پروتکل‌های متفاوتی مانند WIFI، RF، Z-Wave و … استوار است که از همان ابتدا باید نوع آن را به طور دقیق انتخاب نمایید.

بدین ترتیب مجریان می‌توانند برحسب انتخاب شما گونه‌ای موردپسندتان را اجرا نمایند. البته بیشتر شرکت‌ها از تمامی این پروتکل‌ها پشتیبانی نمی‌کنند و فقط تعداد محدودی هستند که می‌توانند تمامی مدل‌های این پروتکل‌ها را به‌صورت تفکیکی یا ترکیبی به شما عرضه نمایند.

پروتکل‌ها درواقع زبان مشترک تجهیزات موجود در ساختمان‌های هوشمند هستند که امکان تعامل سازنده بین تمامی اجزا را فراهم می‌سازند. هوشمندسازی مشهد و خودکارسازی اکوسیستم ساختمان‌های این شهر، مستلزم شناخت کافی از پروتکل‌های مختلف و مزایای و معایب حاکم بر آن‌ها است.

بدین ترتیب می‌توان بهترین مدل آن را متناسب با نیازمان و کاربردی‌ترین طرح آن را برای منزل هوشمندمان انتخاب نماییم. اگرچه امروزه هوشمند سازی منازل مسکونی در مشهد به‌منظور تجهیز خانه‌های مسکونی رواجی چشم‌گیر دارد، اما کم نیستند واحدهای صنعتی، اماکن، گلخانه‌ها، زمین‌های کشاورزی، مدارس و … که خود را به این سامانه جهانی متصل ساخته و از مزایای پرتعداد آن بهره‌مند شده‌اند.

شرکت خانه هوشمند در مشهد

شرکت‌های هوشمند سازی خانه در مشهد با هدف کاهش هزینه‌های خانوار، حفظ سرمایه‌های باارزش ملی، ارتقا سطح رفاه اجتماعی و … به این عرصه خطیر پا نهاده‌اند. با تدابیر هوشمندانه این سامانه‌ها می‎توان به‌گونه‌ای معقول‌تر و منطقی‌تر از انرژی‌های خدادادی بهره‌مند شد.

بدین ترتیب بدون کاهش کیفیت زندگی، با مقدار اندکی از انرژی حجم بالایی از نیازها را مرتفع ساخت. کنترل صحیح تأسیسات ساختمانی به مدد این فناوری و همچنین ورود تجهیزات الکتریکی نوین و سازگار با آن شرایط زندگی را متحول ساخته است.

سهولت نظارت بر بخش‌های مختلف ساختمان، ایجاد محیطی کارا، کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری، نظارت و مدیریتی بر مبنای فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات و درنهایت دگرگونی صنعت ساختمان به سمت صنعتی پاسخگو و هوشمند از مزایای خانه هوشمند در مشهد و دیگر شهرهای ایران می‌باشد.

قیمت هوشمند سازی ساختمان در مشهد

اگر قصد اجرای خانه هوشمند در مشهد را داشته باشید، مسلماً اولین نکته‌ای که به ذهنتان خطور می‌کند، برآورد هزینه آن است. باوجود نورسته بودن این فناوری در ایران فقط شهرهای بزرگ و پرجمعیت به این بستر واردشده‌اند.

ازاین‌ رو سخن پیرامون خانه هوشمند مشهد، تهران و … بیش از دیگر شهرها به گوش می‌رسد. البته هزینه‌ها به‌هیچ‌وجه به محل سکونت و شهر استقرار شما وابسته نیست و این فقط تقاضای مالک بر تعداد تجهیزات هوشمند است که قیمت را متغیر می‌سازد.

سلیقه مالکان حکم می‌کند، تعداد خاصی تجهیزات به‌منظور بهره‌وری بیشتر از ملک، نصب و اجرا شوند. البته بسیاری از کارفرمایان نیز از همان ابتدا بودجه خود را مشخص نموده و از شرکت‌ها درخواست می‌کنند، بر طبق همان میزان مشخص پروژه را اجرا و به پایان برسانند.

بدین ترتیب برای آنکه در انتهای کار با هزینه‌ای غیرمعقول و گزاف روبرو نشوید، از همان ابتدا هدفتان را از هوشمند سازی خانه خود مشخص نمایید. به‌واقع هوشمند سازی حوزه‌های مختلفی را دربر می‌گیرد که لازم است از همان گام اول، اشراف کامل به آن‌ها داشته باشید.

برای مثال بحث امنیت و برقراری آن‌یکی از موضوعات مهم هوشمندسازی در مشهد است که تجهیزاتی به‌مراتب متفاوت‌تر از سیستم‌های هوشمند روشنایی می‌طلبد. تجهیزات متفاوت هزینه‌ای متغیر را نیز ایجاد نموده، ازاین‌رو بسته به نوع هدف و کارکردتان، هزینه‌های پیوستن به این سامانه متغیر خواهد بود.

بدین ترتیب اعلام یک قیمت ثابت برای امور هوشمند سازی غیرممکن است و بر اساس متراژ ساختمان، نوع سامانه، شرکت هوشمندسازی و … تخمین هزینه‌های واقعی صورت می‌گیرد.

خدمات فریتز نمایندگی خانه هوشمند در مشهد

فریتز نمایندگی خانه هوشمند مشهد خدمات مختلفی را شامل فروش تجهیزات هوشمند‌سازی ساختمان، مشاوره و آموزش را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. خدمات شرکت فریتز _نمایندگی ABB_ در این حوزه عبارتند از:

اجرای هوشمند سازی خانه و ساختمان در استان خراسان

شرکت‌ فعال در حوزه هوشمند سازی خانه مشهد فریتز، علاوه بر فروش تجهیزات مربوط به هوشمند سازی خانه‌ها معمولاً اجرای پروژه‌های مربوط به تبدیل یک خانه معمولی به خانه هوشمند یا طراحی خانه هوشمند از زمان ساخت را نیز بر عهده می‌گیرد.

شرکت خانه هوشمند مشهد فریتز می‌تواند تجهیزات خانه‌های هوشمند را به طور حرفه‌ای نصب و راه‌اندازی کند. با استفاده از خدمات این شرکت‌ می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که تمامی تجهیزات خانه‌های هوشمند به طور یکپارچه و هماهنگ کار می‌کنند. بدین ترتیب صاحب خانه نگرانی چندانی از بابت چگونگی نصب و راه‌اندازی تجهیزات هوشمند‌سازی خانه نخواهد داشت.

ارائه خدمات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری پس از هوشمند سازی ساختمان در مشهد، دیگر مزیتی است که توسط شرکت‌ خانه هوشمند فریتز ارائه می‌شود.

مشاوره هوشمند سازی در مشهد

پیش از اقدام به هوشمند سازی خانه بهتر است تا در این رابطه مشاوره بگیرید. متخصصین اجرای طرح‌های خانه هوشمند مشهد معمولاً طرح‌های مختلفی را اجرا کرده‌اند و می‌توانند افراد علاقه‌مند را در این زمینه راهنمایی کنند. فریتز از پیشگامان هوشمند سازی ساختمان در مشهد خدمات مشاوره را نیز ارائه می‌دهد؛ بنابراین می‌توانید با مشاوره از این شرکت از چگونگی اجرای خانه هوشمند در مشهد، هزینه و قابلیت‌های خانه هوشمند مطلع شوید.

اگر خانه شما قدیمی است و زیر ساخت لازم برای نصب تجهیزات هوشمند سازی ساختمان در مشهد را ندارد، متخصصین ما می‌توانند متناسب با بودجه شما و شرایط ساختمان تکنیک‌هایی را برای فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز و اجرای طرح خانه هوشمند ارائه دهند.

فروش تجهیزات

فریتز، نمایندگی هوشمند سازی ساختمان در مشهد خدمات فروش تجهیزات خانه هوشمند شامل سنسورها، کلید لمسی، تجهیزات هوشمند آشپزخانه، پنل لمسی هوشمند، قفل هوشمند و غیره را نیز ارائه می‌کند.

 اگر ساختمانی دارید که می‌خواهید برای هوشمندسازی آن اقدام کنید، می‌توانید به شرکت‌ خانه هوشمند فریتز مراجعه کنید و از مشاوره این شرکت‌ هوشمند سازی ساختمان بهره‌مند شوید و از خرید تجهیزات نیز مطمئن باشید. فریتز از پشگامان صنعت خانه هوشمند در مشهد، می‌تواند به شما در تمامی مراحل هوشمند سازی ساختمان شما، مشاوره بدهد یا هوشمند سازی ساختمان شما را از صفر تا صد، انجام بدهد. ممکن است خانه یا ساختمان شما زیرساخت لازم را برای نصب و راه اندازی تجهیزات، نداشته باشد که اغلب این شرکت‌ با مشاهده و ارزیابی ساختمان و همچنین بودجه شما، زیرساخت لازم را فراهم می‌کند.

تماس با ما

شرکت فریتز آمادگی دارد تا با استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده، به علاقه‌مندان کمک کند تا به خانه‌های هوشمند مورد نظر خودشان برسند. در صورتی که قصد هوشمند سازی خانه در مشهد را دارید، کافی است تا با شرکت فریتز تماس بگیرید.

سوالات متداول

هوشمندسازی خانه در مشهد چقدر هزینه دارد؟

قیمت هوشمندسازی خانه به فاکتورهای مختلفی شامل تعداد، نوع و برند تجهیزات مورد استفاده، هزینه نصب و راه‌اندازی تجهیزات و غیره بستگی دارد. در حقیقت، کارفرما می‌تواند برای کاهش هزینه از برخی امکانات صرفنظر کند یا بلعکس، از تجهیزات گران قیمت برای خانه‌های لوکس و گران قیمت استفاده کند. برای اطلاع دقیق از هزینه هوشمند سازی خانه با شرکت فریتر تماس بگیرید.

خانه هوشمند مشهد چه تاثیری در جذب مسافر دارد؟

مسافرین ترجیح می‌دهند تا در طول مسافرت آسایش، رفاه و امنیت بیشتری داشته باشند و یک خانه هوشمند در مشهد می‌تواند تمامی این خواسته‌ها را برآورده سازد. سوئیت و ویلاهای هوشمند مطابق با خواسته مسافرین کنترل می‌شوند و به همین دلیل تاثیر قابل توجهی در جلب رضایت آن‌ها دارند.