خانه هوشمند در اهواز

فریتز » خانه هوشمند در اهواز
خانه هوشمند در اهواز

خانه هوشمند در اهواز به این معنی است که خانه شما دارای یک سیستم هوشمند بوده که برای خودکارسازی وظایف خاص به وسایل شما متصل و معمولاً از راه دور کنترل می‌شود. از سیستم خانه هوشمند برای برنامه‌ریزی سیستم گرمایش و سرمایش، تنظیم و نظارت بر سیستم امنیتی خانه، دوربین‌ها یا کنترل وسایلی مانند یخچال یا تهویه مطبوع استفاده می‌گردد.

هوشمند سازی ساختمان با صرفه‌جویی در مصرف انرژی بسیار کارآمد هستند، زیرا در وقت و پول شما صرفه‌جویی می‌کنند و در عین حال در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌شود! با شرکت خانه هوشمند فریتز همراه باشید.

شرکت هوشمندسازی در اهواز

بسیاری از مردم به دنبال ایده‌های خانه‌های هوشمند، نحوه عملکرد خانه‌های هوشمند یا اتوماسیون برخی وظایف برای مزایایی مانند موارد زیر هستند:

به شما این امکان را می‌دهد که کنترل بیشتری بر مصرف انرژی خود داشته باشید، در حالی که مواردی مانند تنظیم دما، روشن و خاموش کردن چراغ‌ها، باز کردن و بستن پنجره‌ها و تنظیم آبیاری بر اساس آب و هوا را خودکار می‌کنند.

خانه هوشمند در اهواز بینش‌هایی در مورد مصرف انرژی ارائه می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند در شهر اهواز که مصرف برق به خاطر شرجی بودن هوا بسیار بالا است انرژی را بهینه‌تر کنید و به عوامل زیست‌محیطی توجه داشته باشید. ساختمان هوشمند می‌تواند مناطقی را مشخص کند که در آن‌ها انرژی بیشتری نسبت به نیازتان مصرف می‌کنید و به شما این امکان را می‌دهند که در آن مناطق مصرف انرژی را کاهش داده و در هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

اگرچه ممکن است برای برخی مانند یک مد گذرا به نظر برسد، خانه هوشمند – مانند تلفن هوشمند – آمده است که بماند. با تحویل بیش از ۸۰ میلیون دستگاه خانه هوشمند در سراسر جهان در سال ۲۰۱۶، برخی پیش بینی می‌کنند که این تعداد تا پایان سال ۲۰۲۰ به چندین برابر افزایش یابد.

شرکت هوشمند سازی خانه در اهواز در ابتدا نیاز و خواسته شما را مورد بررسی قرار می‌دهد. سپس بر اساس نیاز و بودجه شما سیستم مناسبی را به شما پیشنهاد می‌کند.

دستگاه‌های خانه‌های هوشمند که توسط شرکت هوشمندسازی در اهواز ارائه می‌شوند، همیشه در مصرف انرژی کارآمد نیستند. اما می‌توان از آنها به روش‌هایی استفاده کرد که به شما در صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک کند. وقتی لوازم خانگی هوشمند، چراغ‌ها یا ترموستات هوشمند دارید، زمان و نحوه روشن شدن و عملکرد آن‌ها را کنترل می‌کنید؛ بنابراین، کنترل بیشتری بر مصرف انرژی خود دارید و به احتمال زیاد عادات مصرف انرژی خود را تغییر خواهید داد.

خانه های هوشمند چگونه کار می‌کنند: وای‌فای، دستگاه هوشمند و هاب هوشمند.

بیشتر بخوانید: کاربرد سیستم BMS ساختمان (سیستم خانه هوشمند BMS)

قیمت هوشمندسازی ساختمان در اهواز

قیمت خانه هوشمند به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. نوع امکانات، تجهیزات و کیفیت ابزار مورد استفاده از مهم‌ترین این پارامترها هستند.

وقتی هوشمند سازی در اهواز برای اولین بار به یک گزینه تبدیل شد، پاسخ کمی مبهم بود. اما گذشت زمان و دستیابی به فناوری‌های لازم برای شروع، کار را برای مصرف کنندگان آسان‌تر کرد.

آنچه شما برای تبدیل خانه معمولی خود به خانه هوشمند نیاز دارید عبارت‌اند از ۱) اتصال وای‌فای، ۲) لوازم خانگی هوشمند (یا دستگاه‌های خانه هوشمند)  ۳) یک سیستم خانه هوشمند در اهواز برای اتصال، نظارت و کنترل این دستگاه‌ها.

نمایندگی خانه هوشمند در اهواز

دستگاه هوشمند به هر وسیله الکترونیکی گفته می‌شود که می‌تواند به سیستم هوشمندسازی در اهواز متصل شود، با دستگاه‌های دیگر تعامل داشته باشد و بتواند به تنهایی تصمیم‌گیری کند. تلویزیون، اجاق گاز، سیستم‌های هشدار، زنگ درها، درب‌های گاراژ و استریو نمونه‌هایی از دستگاه‌های هوشمند سازی اهواز هستند.

دستگاه‌های هوشمند را می‌توان به طور جداگانه و در طول زمان خریداری کرد و به راحتی می‌توانید خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید. شرکت فریتز _نمایندگی ABB_ دارای نمایندگی فعال در شهر اهواز برای تبدیل خانه معمولی شما به یک خانه هوشمند است.

اجرای هوشمند سازی ساختمان در اهواز

سیستم خانه هوشمند، به اصطلاح، «مرکز» خانه هوشمند شما است. یک سیستم خانه هوشمند چه از طریق یک واحد نصب شده روی دیوار یا نرم افزار قابل دسترسی از طریق اینترنت، اطلاعات منحصر به فردی را از هر یک از دستگاه‌ها یا وسایل هوشمند شما جمع‌آوری می‌کند و به شما امکان می‌دهد همه دستگاه‌های خود را در یک مکان کنترل کنید.

از آنجایی که بازار خانه‌های هوشمند هنوز در حال ظهور است، چندین گزینه مختلف برای سیستم‌های خانه هوشمند یا هاب اتوماسیون خانگی وجود دارد که اکثر آنها فقط با سیستم‌های خاص دیگر سازگار هستند؛ بنابراین قبل از خرید حتماً سازگاری را بررسی کنید.

وای‌فای خود را ارتقا دهید. از آنجایی که همه دستگاه‌های خانه هوشمند از اینترنت برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند، باید مطمئن شوید که WiFi به اندازه کافی قوی برای مدیریت اشتراک‌گذاری اطلاعات دارید. برای خانه‌های بزرگتر، حتی ممکن است بخواهید چندین روتر را در نظر بگیرید.

تحقیق کنید. سیستم‌های هوشمند و دستگاه‌های خانه هوشمند بسیار زیادی در دسترس هستند که قبل از تصمیم‌گیری در مورد یکی از آنها، باید با انواع مختلف آن آشنا شوید.

نیازهای خود را شناسایی کنید. دقیقاً بفهمید که از یک خانه هوشمند چه انتظاری دارید. از آنجا، می‌توانید از تحقیقات خود سیستم خانه هوشمند و دستگاه‌ها و لوازم هوشمندی را که نیازهای شما را برآورده می‌کنند، استخراج کنید. هیچ چیز بدتر از خرید یک گجت جدید فانتزی نیست که فقط چند هفته بعد گرد و غبار را در گوشه‌ای جمع کند، زیرا واقعاً چیزی نیست که در حال حاضر به آن نیاز داشته باشید.

بیشتر بخوانید: موتورخانه هوشمند چیست: مزایا و معایب هوشمندسازی موتورخانه

چند ایده خانه هوشمند در اهواز

اگر به اطراف خانه‌تان نگاه می‌کنید و به این فکر می‌کنید که اکنون چه دستگاه‌های معمولی دارید که می‌توان آن‌ها را به یک دستگاه هوشمند تبدیل کرد، بهتر است بپرسید «چه چیزی را نمی‌توان به یک دستگاه هوشمند تبدیل کرد؟» اگر بتوان آن را به برق وصل کرد، به احتمال زیاد شرکتی وجود دارد که نسخه هوشمند آن را بسازد. برای شروع، در اینجا لیست کوتاهی از ایده‌های خانه هوشمند وجود دارد.

خانه خود را با قفل‌های هوشمند ایمن نگه دارید. برای قفل کردن و باز کردن قفل درب از راه دور، قفل درب جلوی فعلی خود را با یک قفل هوشمند جایگزین کنید. بررسی کنید که بعد از اینکه آنجا را ترک کرده‌اید، در را قفل کرده‌اید و سابقه افرادی را که آمده و رفته‌اند، نگه دارید.

خانه خود را با هشدارهای امنیتی هوشمند نظارت کنید. بسیاری از دستگاه‌های خانه هوشمند می‌توانند از راه دور به شما در مورد مسائل ایمنی یا امنیتی هشدار دهند.

مهم نیست که در کجا هستید برای نشتی، باز گذاشتن درب گاراژ، انتشار دود، زمانی که کسی زنگ در شما را به صدا در می‌آورد، یا اگر چیزی را به برق متصل کرده‌اید و حتماً باید قبل از خروج از خانه خاموش می‌شد، هشدار دریافت کنید.دمای خانه خود را مدیریت کنید و با ترموستات هوشمند در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید.

یک ترموستات هوشمند می‌تواند عادات شما را یاد بگیرد و به طور خودکار دما را بر اساس برنامه منحصر به فرد شما تنظیم کند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که به‌صورت دستی و از راه دور دما را از طریق یک برنامه تنظیم کنید.

وظایف را از طریق هوشمندسازی اهواز انجام دهید.

کارهای خود را با وسایل هوشمند ساده کنید. تلویزیون‌های هوشمند، ماشین‌های ظرفشویی، یخچال‌ها و ماشین‌های لباسشویی و خشک‌کن همگی امکان دسترسی و کنترل از راه دور را فراهم می‌کنند و می‌توانند اطلاعات مربوط به هر دستگاه را به شما گوشزد کنند.

به‌عنوان مثال، ماشین لباسشویی شما می‌تواند تشخیص دهد که مصرف انرژی در منطقه شما چه زمانی کمتر است و در این مدت روشن شود و یا یخچال شما می‌تواند مواد غذایی شما را اسکن کند و به شما اطلاع دهد که تخم مرغ‌ها در آستانه انقضا هستند یا چه مقدار شیر باقی‌مانده است!

روشنایی خانه خود را با لامپ‌های هوشمند کنترل کنید. چراغ‌های هوشمند به شما این امکان را می‌دهند که نور هر اتاق خانه خود را از طریق دستگاه تلفن همراه خود کنترل کنید.

آیا کودک هفت ساله شما فراموش کرده است که چراغ‌های آشپزخانه را خاموش کند؟ می‌توانید این کار را در مسیر محل کار درست از طریق تلفن خود انجام دهید. یا چراغ‌های خود را طوری برنامه‌ریزی کنید که در زمان‌های تعیین‌شده روشن و خاموش شوند و دیگر نگران نباشید اگر کسی فراموش کرد قبل از رفتن، چراغ‌ها را خاموش کند.

دیگر محصولات شرکت فریتز:

قفل اثر انگشتی:

قفل اثر انگشتی، قفلی الکترومکانیکی یا هوشمند است که با استفاده از روش بیومتریک اثر انگشت فعال می‌شود. این قفل هوشمند با استفاده از شناسایی و انطباق اثر انگشت ذخیره شده، درب ساختمان هوشمند را باز یا بسته می‌کند. این نوع قفل‌های هوشمند انواع متنوعی دارند.

قفل دیجیتال:

قفل دیجیتال یا قفل هوشمند، یک قفل الکترومکانیکی است که شما با استفاده از آن و بدون استفاده از کلید فلزی، درب منزل خود را باز یا بسته می‌کنید. لازم است بدانید، این قفل‌ها اغلب از طریق یک کد و یک صفحه لمسی به همراه یک برنامه در تلفن هوشمند، کار می‌کنند.

دستگیره دیجیتال:

از دیگر تجهیزات خانه هوشمند میتوان به دستگیره دیجیتال اشاره نمود. دستگیره هوشمند با کیفیت بالا و بهترین قیمت در شرکت فریتز آماده ارائه به شما عزیزان می باشد.

پرده برقی:

پرده برقی، همان پرده معمولی است که مجهز به موتور پرده برقی شده است که به صورت خودکار یا از راه دور، قابل کنترل شدن است. نصب پرده هوشمند برقی محدودیتی ندارد و شما می‌توانید این پرده‌های برقی، را در سرویس بهداشتی، اتاق خواب، اتاق کار و هر بخش دیگری از خانه یا هتل یا هر ساختمان دیگری، نصب کنید.

دیگر خدمات شرکت فریتز:

از خدمات مهم شرکت فریتز _نمایندگی برند اشنایدر_ میتوان به ساخت خانه هوشمند، هوشمند سازی ویلا، هوشمندسازی ساختمان و … اشاره کرد و در کنار این موارد شما میتوانید تمامی تجهیزات خانه هوشمند را از شرکت فریتز تهیه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =