کنترل هوشمند سیستم صوتی کنترل هوشمند سیستم صوتی

موسیقی را در رگ های خانه جاری کنید

با هوشمند سازی سیستم صوتی تصویری، انقلابی نو در خانه هوشمند خود ایجاد کنید.

قطعا تاکنون تجربه کرده اید که زمانی که در حال گوش دادن به موسیقی آرام و دلچسبتان هستید فرزندتان با اجرای یک موسیقی تند جریان فکری شما را متشوش می کند.

با سیستم موسیقی چند منطقه ای هر فرد میتواند به صورت مجزا موسیقی مورد علاقه خود را گوش کند. میتوانید موسیقی روی گوشی همراهتان را در کل خانه اجرا کنید یا در روز های میهمانی بصورت هوشمند و هماهنگ با روشنایی موسیقی اجرا کنید. تمامی این قابلیت ها به همراه امکان اعلان هشدار ها بصورت صوتی در سرور موسیقی لوکسون نهفته است.

با کنترل هوشمند سیستم صوتی تصویری، یک سیستم صوتی متفاوت با صدای عالی و امکانات بی نظیر را تجربه نمایید.

اگر از اسپیکرهای قوی و با کیفیت استفاده شود، صدایی واضح و با کیفیت دریافت خواهید کرد.

با هوشمند سازی سیستم موسیقی، موزیک مورد علاقه خود را در همه جا و یا هر قسمت خانه هوشمند خود که می خواهید پخش کنید.

از سیستم هوشمند کنترل صوتی و تصویری در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

  • رستوران
  • هتل
  • محیط کار
  • خانه

آیا با هوشمند سازی سیستم صوتی می توان در هر جایی از خانه که بخواهیم موزیک مورد علاقه خود را پخش کنیم؟

با هوشمند سازی سیستم موسیقی توسط فریتز، در هر مکانی، هر موزیکی که دوست داشته باشید را می توانید پخش کنید.

کنترل هوشمند سیستم صوتی و تصویری

مقیاس پذیر و کاملاً هماهنگ شده

از اتاق پذیرایی گرفته تا آشپزخانه و طبقه های مختلف در یک مرکز خرید شما می توانید سیستم صوتی چند اتاقه کامل خود را با گروه بندی هر تعداد کانال تقویت کننده و بلندگوها در کنار یکدیگر که می خواهید ایجاد کنید.

قابلیت های هوشمندی فراتر از پخش موزیک

سرور صوتی را می توان تقریباً در هر نوع ساختمان نصب کرد و طیف وسیعی از عملکردها را امکان پذیر کرد. خواه یک سیستم هشدار دهنده قوی در یک رستوران ، یک زنگ هوشمند در یک خانه هوشمند یا اعلانات صوتی در یک دفترکار باشد.

هشدار هوشمند

از آتش سوزی ، نشت آب یا حتی اقدام به سرقت مطلع شوید. در صورت فعال شدن زنگ هشدار ، فوراً به شما اطلاع داده می شود زیرا سرور صوتی در تمام اتاقها/مناطق مربوطه زنگ هشدار را پخش می کند. بنابراین تا آنجا که ممکن است به شما فرصت می دهد تا واکنش نشان دهید.

پخش موسیقی ملایم

با یک موسیقی ملایم بیدار شوید. فقط زمان بیدار شدن خود را تنظیم کنید و موسیقی با صدای ملایم و کم کم شروع به پخش شدن می کند تا به آرامی شما را از خواب بیدار کند.

زنگ هوشمند درب

اگر کسی زنگ خانه را بزند ، صدا برخلاف زنگ درهای کلاسیک در همه مناطق مورد نظر پخش می شود. اگر بچه ها در رختخواب هستند ، نگران نباشید ، خانه هوشمند شما این را در نظر می گیرد و اتاق آنها ساکت می ماند.

تبدیل متن به گفتار

می توانید پیام های از پیش تعریف شده را تنظیم کنید که در شرایط خاص برای شما خوانده شود. به عنوان مثال ، ممکن است به شما گفته شود که قبل از ترک خانه اجاق گاز را روشن گذاشته اید. این ویژگی در محیط های زندگی بسیار مفید است.  شیوه زندگی مستقل تری را ممکن می سازد.

اطلاعیه های صوتی

می توانید به سرعت و به آسانی اعلامیه های فردی را ضبط کنید که در یک منطقه خاص پخش می شود. به عنوان مثال “شام آماده است” در خانه ، یا “جلسه فوری در اتاق 3” در یک دفترکار. این کار را حتی می توان از راه دور انجام داد.

کنترل ساده

موسیقی مورد علاقه شما به طور خودکار در زمان های مناسب پخش می شود. هرچقدر هم که لازم باشد ، البته می توانید سیستم خود را به صورت دستی کنترل کنید.

شرکت هوشمند سازی سیستم صوتی و تصویری

اگر شما قصد هوشمند سازی سیستم صوتی و تصویری خانه خود را دارید می توانید با شرکت فریتز ارتباط برقرار نمایید و بهترین سیستم موسیقی هوشمند را از نظر کیفیت و قیمت تحویل بگیرید.

شرکت فریتز، دفتر توزیع انحصاری محصولات لوکسون در ایران

خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه سوم
1516 3779 031
584 60 40 0913