اپلیکیشن خانه هوشمند Loxone

فریتز » اپلیکیشن خانه هوشمند Loxone
اپلیکیشن خانه هوشمند Loxone

با اپلیکیشن خانه هوشمند Loxone بیشتر آشنا شوید.

ایده‌آل برای خانه‌های هوشمند، ساختمان‌های تجاری و کاربردهای سفارشی

مینی سرورهای Loxone مغز خانه‌های هوشمند، مکان‌های تجاری و… هستند.

همین‌طور، اپلیکیشن Loxone کنترل تجهیزات هوشمند خانه را در نوک انگشتان شما قرار می‌دهد؛ آن هم با یک کاربری ساده و آسان. اپلیکیشن مکمل Loxone به شما امکان دسترسی به نورپردازی، کرکره‌ها، موسیقی، امنیت و آب‌وهوای خانه را می‌دهد؛ حتی زمانی که در حال حرکت هستید!

اپلیکیشن خانه هوشمند

شما می‌توانید از طریق رایانه، مرورگر، تبلت و اسمارت‌فون خود به اپلیکیشن هوشمند Loxone متصل شده و تمامی تجهیزات هوشمند خانه خود را درون یک اپلیکیشن مدیریت کنید. محدودیت اضافه کردن تجهیزات جدید هم در کار نخواهد بود؛ شما به‌راحتی می‌توانید محصولات جدید را به این برنامه اضافه کرده و هر موقع و بنا بر نیاز خود، از آن استفاده نمایید.

اپلیکیشن هوشمند Loxone

کنترل انقلابی

به کمک اپلیکیشن هوشمند Loxone شما می‌توانید اطلاعات مهم و نکات قابل توجه که در هر جای خانه رخ می‌دهد را شاهد باشید و بدون تعلل نسبت به مدیریت شرایط اقدام نمایید. آن هم تنها با یک اشاره انگشت!

اپلیکیشن Loxone تلفن همراه و یا تبلت شما را به یک مرکز کنترل ایده‌آل تبدیل می‌کند؛ چه برای استفاده هنگام حرکت و یا نصب بر روی دیوار. شما می‌توانید از آن برای کنترل نور، باز کردن درب و خیلی دیگر از مواردی که در خانه هوشمند شما وجود دارد استفاده کنید.

اپلیکیشن هوشمند Loxone

آپدیت رایگان!

همانند مینی سرورهای Loxone، اپلیکیشن آن هم هر روز پرقدرت‌تر می‌شود؛ به لطف آپدیت‌های مستمر! پس از سال‌ها استمرار در ارتقای اپلیکیشن، امکانات و قابلیت‌های جدیدی به اپلیکیشن Loxone اضافه شده است.

loxone app 04 768x432 1

ایده‌آل برای کاربردهای تجاری

ماهیت تعاملی اپلیکیشن Loxone به این معنی است که بهترین گزینه برای استفاده در ساختمان‌های تجاری و صنعتی است. به‌خاطر پیوستگی آن با دامنه وسیعی از محصولات هوشمند موجود در بازار، شما می‌توانید تقریباً هر چیزی را در شرکت خود هوشمند نمایید؛از سیستم پرداخت گرفته تا کنترل کمدهای شخصی کارمندان. از طریق اپلیکیشن Loxone شما می‌توانید برای کاربران مختلف دسترسی‌های معین طراحی کنید تا به افراد معین، اختیارات مرتبط داده شود که این به شما یک انعطاف پذیری بی‌پایان را می‌دهد. همچنین می‌توانید ویژگی‌های اپلیکیشن را متناسب با نیاز خود شخصی سازی نمایید.

loxone app 05

ایجاد صحنه خودکار!

در جدیدترین نسخه Config، شما می‌توانید ترتیب وقوع یک سری فعالیت خودکار در یک صحنه را برنامه‌ریزی نمایید. یک صحنه که براین‌اساس ایجاد شده است می‌تواند به محیط نرم افزار هوشمند سازی ساختمان لوکسون اضافه شود و به طور مستقیم از طریق اپلیکیشن مدیریت شود.

یک برنامه برای کنترل همه چیز

یک سیستم Loxone قابلیت‌های بی‌همتای اتوماسیون را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید هر موقع که اراده کنید کنترل ساختمان هوشمند را بر عهده بگیرید و برای این کار، اپلیکیشن هوشمند Loxone تمام چیزی است که لازم دارید.از کنترل کردن نور و برنامه‌ریزی سیستم گرمایش گرفته تا بررسی وضعیت هشدار سرقت یا کنترل صدای اتاق‌ها. می‌خواهد از طریق تلفن هوشمند باشد و یا کنترل پنل هوشمند نصب شده بر روی دیوار، شما تمام کنترل خانه هوشمند خود را در یک برنامه در اختیار دارید. در زیر برخی از ویژگی‌ها آورده شده است:

نورپردازی

حس و ظاهر اتاق‌های خود را از روی یک کاناپه تغییر دهید. حالت‌های مختلف نور متناسب با وضعیت‌های مختلف را در برنامه ایجاد کنید. با Loxone شما می‌توانید روشنایی چراغ‌ها را تنظیم کرده و صدها رنگ مختلف را انتخاب نمایید.

سرمایش - گرمایش

سرمایش – گرمایش

ترموستات‌های پیچیده را فراموش کنید. در اپلیکیشن Loxone شما می‌توانید دمای مطلوب خود را برای هر اتاق تنظیم نمایید. برنامه ادامه کار را برعهده می‌گیرد. البته شما می‌توانید دما را از طریق اپلیکیشن مدیریت کنید، آن هم در هر نقطه این کره خاکی!

کنترل پرده‌ها

کنترل پرده‌ها

با این اپلیکیشن، شما می‌توانید کنترل کرکره‌ها، پرده‌ها و… را بر عهده بگیرید و یا اینکه برای آنها برنامه‌ریزی خودکار تعریف نمایید.

هوا

تهویه هوا

مشاهده وضعیت کنونی سیستم تهویه هوا و فن‌ها. تنظیم برنامه تهویه هوا و یا برنامه‌ریزی آن.

امنتی

سیستم امنیتی

فعال‌سازی و یا غیرفعال‌سازی سیستم هشدار سرقت از طریق اپلیکیشن. همچنین شما می‌توانید وضعیت کنونی سیستم هشدار خود را حتی وقتی که از منزل دور هستید مشاهده نمایید. اگر خطری حس شود، شما به‌سرعت باخبر خواهید شد.

حریق و نشت آب

اعلام حریق و نشت آب

از Loxone می‌توان جهت مدیریت سیستم نشت آب استفاده کرد. در مواقع اضطراری، شما در لحظه باخبر خواهید شد.

مدیریت انرژی

مدیریت انرژی

این قابلیت برای بهینه‌سازی انرژی‌های تولیدی خانه هوشمند مانند انرژی خورشیدی است. اگر تولید انرژی خورشیدی از میزان ذخیره‌سازی آن بیشتر شود، سیستم به طور خودکار انرژی حداکثر ۱۲ دستگاه را از طریق انرژی تولید شده توسط پنل خورشیدی تأمین می‌کند.

مدیریت بار شبکه برق

مدیریت بار شبکه برق

مدیریت بار شبکه که یک قابلیت جدید است این امکان را می‌دهد که وضعیت کنونی بار شبکه را مدیریت کرده و از افزایش بار جلوگیری شود. وقتی که حداکثر بار مجاز تعیین شده از حد خود عبور کند، عملگر تنظیم بار شبکه، متناسب با برنامه‌ریزی اقدامات مؤثر انجام می‌دهد.

هشدار اورژانسی

هشدار اورژانسی

هشدار اورژانسی این قابلیت را می‌دهد که افراد در مواقع ضروری یک هشدار اورژانسی ارسال نمایند.

علاقه‌مندی‌ها در پخش صدا

علاقه‌مندی‌ها در پخش صدا

با اپلیکیشن Loxone می‌توانید سرور صوت خانه را مدیریت کنید. لیست پخش خود را انتخاب نمایید یا از سرویس‌های آنلاین پخش موسیقی استفاده نمایید.

صدای چندمنظوره

صدای چندمنظوره

با استفاده از اپلیکیشن Loxone شما این امکان را دارید تا همیشه یک نمای کلی از تمام صداهای در حال پخش داخل اتاق‌ها داشته باشید.

گروه‌بندی صدای اتاق‌ها

گروه‌بندی صدای اتاق‌ها

اجرای موسیقی در اتاق مشخص و یا گروه‌های از پیش تعیین شده. محیط پخش پیوسته به شما این امکان را می‌دهد تا صدا و میزان آن را در هر یک از این محیط‌ها مدیریت نمایید.

هشدار

هشدار

بیدار شدن با Loxone از طریق روشن شدن تدریجی چراغ‌ها، باز شدن پرده‌ها و کرکره‌ها و یا پخش موسیقی از طریق اپلیکیشن. انتخاب با شماست.

کنترل پرده‌ها

کنترل درب و پنجره‌ها

با اپلیکیشن Loxone شما می‌توانید همواره بر روی درب‌ها و پنجره‌های خانه کنترل داشته باشید. شما می‌توانید ببینید که آیا درب یا پنجره‌های باز مانده است یا خیر؛ آن هم در هر زمان و مکانی که باشید.

کنترل دسترسی

کنترل دسترسی

به‌راحتی ببینید چه کسی پشت درب خانه است و از طریق اپلیکیشن با آنها صحبت نمایید. اگر هم مراجعه‌کننده‌ای را از دست داده‌اید می‌توانید در سوابق آیفون هوشمند خود آنها را مشاهده نمایید.

آب‌وهوا

آب‌وهوا

با کمک سرویس آب‌وهوای Loxone، و ایستگاه آب‌وهوایی، شما داده‌های دقیق آب‌وهوایی را بر روی اپلیکیشن خود خواهید داشت و پیش‌بینی آب‌وهوای منطقة شما در اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد.

مدیریت انرژی2

مدیریت انرژی

ایده‌آل برای افرادی که از پنل‌های خورشیدی بهره می‌برند. در یک نگاه، شما می‌توانید انرژی مصرفی خانه را مشاهده نمایید، یا از میزان انرژی تولید شده باخبر شوید و اینکه ورودی و خروجی برق شبکه چه میزان است.

آمار

آمار

آمار سیستم هوشمند را می‌تواند از طریق اپلیکیشن Loxone مشاهده نمود. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا از راهکارهای صرفه‌جویی در انرژی باخبر شده و یا اطلاعات بیشتری از وضعیت خانة خود به دست آورید.

سونا

سونا

اپلیکیشن Loxone برای کنترل سونا ایده‌آل است. فعال و غیرفعال‌کردن سونا، تعویض برنامه‌های سونا، پیاده‌سازی برنامه‌های شخصی مانند تنظیم دما، رطوبت، نور و… . شما حتی می‌توانید یک اعلان هنگام آماده شدن سونا دریافت نمایید.

استخر

استخر

اپلیکیشن شما را از سختی‌های نگهداری یک استخر نجات می‌دهد. تعریف زمان تعویض فیلترهای استخر داخل اپلیکیشن، برنامه‌ریزی فعالیت پمپ‌ها و بررسی دما و سطح آب و همین‌طور کنترل روپوش استخر و… آن هم به‌صورت خودکار.

شارژ خودرو

شارژ خودرو

امکان همگام‌سازی شارژر KEBA KeContact P20 با سیستم Loxone جهت مدیریت و کنترل شارژ خودروی برقی و کنترل بهینه‌سازی مصرف انرژی

کنترل تجهیزات صوت و تصویر

کنترل تجهیزات صوت و تصویر

با اپلیکیشن Loxone شما می‌توانید تجهیزات صوتی تصویری خود را کنترل نمایید؛ به‌راحتی و با استفاده از کنترلر داخل اپلیکیشن.

تایمر

تایمر

مینی سرور قابلیت گسترده‌ای در حوزه زمان دارد که شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن آن را مدیریت کنید. تعریف زمان‌های خاص برای انجام فعالیت‌های خاص مانند روزهای هفته و یا حالت‌های کاربری مختلف

برنامه‌ریزی حالت‌های کاربری

برنامه‌ریزی حالت‌های کاربری

آیا قصد ترک خانه را به مدت چند روز دارید؟ با یک دکمه بر روی اپلیکیشن، تمامی فعالیت‌های خانه را به حالت سفر ببرید. خانه شما می‌داند که چه کارهایی برای انجام لازم است.

ضبط فعالیت‌ها

ضبط فعالیت‌ها

با کمک ضبط کننده فعالیت‌ها، شما می‌توانید مجموعه دستوراتی را که از طریق اپلیکیشن اعمال کرده‌اید ذخیره کنید. بعد از آن می‌توانید یک زمان برای اجرای آن دستورات تعیین نمایید.

Qr

QR

اپلیکیشن Loxone همین‌طور از کدهای QR پشتیبانی می‌کند. کدهای ساده QR را تولید کنید و آنها را برای عملگرهای خاص تعریف نمایید؛ کنترل سریع نور و یا مدیریت خانه هوشمند.

nfc

NFC

به کمک اپلیکیشن اندروید، شما می‌توانید از تکنولوژی NFC تلفن هوشمند خود برای مدیریت خانه هوشمند استفاده نمایید. دسترسی لحظه‌ای به قابلیت‌های موردعلاقه خانة هوشمند تنها به کمک NFC

سازگار شده با نیازهای مشتریان شما

اپلیکیشن Loxone با نیازهای بخصوص شما و مشتریان شما سازگار می‌شود. ترتیب ویژگی‌های اپلیکیشن را متناسب با کاربرد خود تعیین کنید و یا دسترسی سریع ایجاد کنید و موارد دیگر از این دست.

شخصی سازی

شخصی سازی

بر روی عملگرها، اتاق‌ها و دسته‌بندی‌هایی که برای شما مهم هستند تمرکز کنید و یا چیزهایی که به طور روزمره با آنها در ارتباط هستید.

اعلان صفحه

اعلان صفحه

آیا ملاقات کننده‌ای دارید؟ آیا سیستم هشدار سرقت فعال شده است؟ آیا بچه‌ها به خانه آمده‌اند؟ اپلیکیشن Loxone هشدارهای قابل تعریف برای شما ارسال می‌کند تا از آنچه که اتفاق می‌افتد با خبر شوید.

دسترسی سریع

دسترسی سریع

با استفاده از دسترسی سریع می‌توانید عملگرهای مهم را در اپلیکیشن خانه هوشمند خود به طور سریع‌تر اجرا نمایید و یا موقعیت خاصی برای آنها هنگام اجرای اپلیکیشن قرار دهید.

دسته بندی

دسته‌بندی

دسته‌بندی هر عنوان داخل اپلیکیشن به طور آزادانه، مطابق با نیاز خود. برای این کار، بر روی یک عنوان برای چند ثانیه نگه دارید تا گزینه‌های مختلفی برای شما نمایان شود و بسته به نیاز خود، یک گزینه را انتخاب نمایید.

اتصال اشیا

اتصال اشیاء

شما می‌توانید دو بلوک عملگر را در نرم افزار Config به هم متصل نمایید. در این حالت مشتری شما همیشه عملگرهای مهم را در یک لحظه در کنار هم داشته و اطلاعات آنها پیش چشمشان است.

قفل اشیا

قفل اشیاء

شما می‌توانید به طور موقت تجهیزات خانه هوشمند را قفل نمایید؛ به طور مثال اگر موتور پرده هوشمند خراب شده است، با قفل کردن آن می‌توانید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید و با قرار دادن یک یادداشت دیجیتال دیگر کاربران را از این موضوع باخبر نمایید.

پشتیبانی از ساعت‌های هوشمند

شما و یا مشتریان شما می‌توانند خانه هوشمند خود را از طریق ساعت هوشمند خود مدیریت نمایند. دسترسی‌های سریع یا میان‌برهایی که شما در اپلیکیشن Loxone ایجاد کرده‌اید را می‌توانید بر روی اپلیکیشن Loxone نصب شده بر روی ساعت هوشمند اجرا کنید.

loxone app 40

برای حرفه‌ای‌ها

برای کاربران حرفه‌ای‌تر، یک سطح عمیق‌تر از امکانات در دسترس است؛ به طور مثال قابلیت تغییر پارامترها.

حالت پیشرفته

حالت پیشرفته

پارامترهای تنظیمات خود و یا کاربران خود را از طریق حالت پیشرفته تغییر دهید. این تنظیمات همچنین می‌تواند فایل کانفیگ را نیز تغییر دهد. پس ما توصیه می‌کنیم تنها متخصصین خانه هوشمند از این قابلیت استفاده نمایند.

سیستم Tree Air

همگام‌سازی سیستم Tree & Air

شما می‌توانید تجهیزات Tree&Air را به طور مستقیم از طریق اپلیکیشن همگام‌سازی نمایید، بدون نیاز به نرم‌افزار Loxone Config. به‌راحتی تجهیزات جدید را از طریق عملگر جست‌وجو پیدا کرده و سپس آنها را تنظیم نمایید.

تنظیمات و موقعیت‌ها

تنظیمات و موقعیت‌ها

با قابلیت جدید کرکره‌های خودکار، شما می‌توانید نقطه پایانی باز و بسته شدن کرکره را تنظیم نمایید.

تنظیمات و موقعیت‌ها

وضعیت سیستم

اعلان‌های مهم درباره خانه هوشمند را از طریق وضعیت سیستم به دست آورید. برای مثال پرده هوشمند شما یک شیء مزاحم را شناسایی کرده است و یا تجهیز بیسیم شما نیاز به یک باتری جدید دارد.

شماتیک سیستم؛ نمای گرافیکی از یک پروژه نصب شده

قابلیت جدید شماتیک سیستم این امکان را می‌دهد که بتوان نمای گرافیکی سامانه‌ها، نقشه طبقات و نکات بیشتر را در اپلیکیشن Loxone مشاهده کرد. با این ویژگی در نرم‌افزار Loxone Config، یک تصویر بارگذاری شده و شما می‌توانید در اپلیکیشن Loxone بر روی هر بلوک، عملگر آن را قرار داده و استفاده نمایید. شما آزادی عمل واقعی با این ویژگی خواهید داشت.

loxone app 45 768x560 png 1

فریتز، نمایندگی محصولات Loxone

شرکت فریتز با داشتن نمایندگی رسمی محصولات Loxone آمادگی تأمین و توزیع تمامی محصولات این شرکت و دیگر شرکت‌های معتبر صنعت هوشمندسازی ساختمان را دارد. شما می‌توانید با هوشمندسازی خانه خود، علاوه بر امکانات سخت‌افزاری، از نرم‌افزار هوشمند Loxone نیز بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید، با کارشناسان ما در شرکت فریتز تماس حاصل نمایید.

دیگر محصولات شرکت فریتز:

قفل اثر انگشتی:

قفل اثر انگشتی، قفلی الکترومکانیکی یا هوشمند است که با استفاده از روش بیومتریک اثر انگشت فعال می‌شود. این قفل هوشمند با استفاده از شناسایی و انطباق اثر انگشت ذخیره شده، درب ساختمان هوشمند را باز یا بسته می‌کند. این نوع قفل‌های هوشمند انواع متنوعی دارند.

قفل دیجیتال:

قفل دیجیتال یا قفل هوشمند، یک قفل الکترومکانیکی است که شما با استفاده از آن و بدون استفاده از کلید فلزی، درب منزل خود را باز یا بسته می‌کنید. لازم است بدانید، این قفل‌ها اغلب از طریق یک کد و یک صفحه لمسی به همراه یک برنامه در تلفن هوشمند، کار می‌کنند.

دستگیره دیجیتال:

از دیگر تجهیزات خانه هوشمند میتوان به دستگیره دیجیتال اشاره نمود، این دستگیره ها با کیفیت بالا و بهترین قیمت در شرکت فریتز آماده ارائه به شما عزیزان می باشد.

پرده برقی:

پرده برقی، همان پرده معمولی است که مجهز به موتور برقی شده است که به صورت خودکار یا از راه دور، قابل کنترل شدن است. نصب پرده برقی محدودیتی ندارد و شما می‌توانید این پرده‌های برقی، را در سرویس بهداشتی، اتاق خواب، اتاق کار و هر بخش دیگری از خانه یا هتل یا هر ساختمان دیگری، نصب کنید.

دیگر خدمات شرکت فریتز:

از خدمات مهم شرکت فریتز میتوان به ساخت خانه هوشمند، هوشمند سازی ویلا، هوشمندسازی ساختمان و … اشاره کرد و در کنار این موارد شما میتوانید تمامی تجهیزات خانه هوشمند را از شرکت فریتز تهیه نمایید.

منبع: Loxone

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شانزده =