در خانه هوشمند اهمیتی ندارد از چه نوع روشنایی استفاده می‌کنید، روشنایی‌های رنگی، لامپ‌های هالوژن، روشنایی‌های فلورسنت و … ، تماماً قابلیت کنترل و مدیریت از طریق سیستم هوشمند شما را دارند.

همچنین درصورتی‌که خانه شما از قبل ساخته شده، با راهکارهای بیسیم تمامی سیستم‌های روشنایی شما قابلیت اضافه‌شدن به سیستم هوشمند ساختمان را دارند و این راهکارها تنها در ساختمان هایی که تازه در حال ساخت هستند پیاده نمی شوند.

برق هوشمند برق هوشمند

برق هوشمند چیست؟

انرژی هوشمند فرایند استفاده از دستگاه‌ها برای بهره‌وری انرژی است. برق هوشمند در خانه اهمیت بسیار زیادی دارد. حالات روحی، زندگی روزمره و هر چیزی در خانه شما با روشنایی در ارتباط است. در خانه هوشمند روشنایی با خانه‌های دیگر متفاوت می‌باشد. شما می‌توانید با حالت‌های مختلف نوری، زیباترین حالات روشنایی را برای منزل خود ایجاد نمایید.

عملکرد برق هوشمند ساختمان

در خانه هوشمند شما، روشنایی همیشه به‌صورت خودکار وظایفش را می‌داند. با سیستم برق هوشمند، وقتی وارد اتاق می‌شوید چراغ‌ها به‌صورت خودکار روشن می‌شود و پس از ترک اتاق توسط شما، روشنایی‌ها خاموش خواهد شد.

در سیستم روشنایی هوشمند نیاز شما برای استفاده از سوئیچ‌های روشنایی به حداقل می‌رسد و دیگر نیازی نیست برای تغییر وضعیت چراغ‌ها به محل نصب سوئیچ چراغ بروید. تنها کافی است با تلفن هوشمندتان هر نوع تغییری را ایجاد نمایید.

روشنایی هوشمند در مصرف انرژی نیز به شما کمک بسیاری می‌کند و روشنایی‌های بلااستفاده را به‌صورت خودکار خاموش می‌کند.

کنترل آسان برق هوشمند

کنترل روشنایی‌ها با برق هوشمند بسیار ساده می‌باشد. شما می‌توانید تنها با یک کلید تکی، چراغ‌ها را روشن کنید، بین حالت‌های نوری مختلف سوئیچ کنید و چراغ‌ها را خاموش کنید. تمامی این موارد تنها با لمس یک سوئیچ تکی اتفاق می‌افتد.

وقتی قصد ترک خانه را دارید، سه بار لمس یکی از کلیدها، تمامی چراغ‌ها را خاموش می‌کند و دیگر نیازی نیست به‌تمامی اتاق‌ها سر بزنید و روشنایی‌ها را خاموش کنید.

برق هوشمند را با تلفن همراه کنترل کنید

انتخاب رنگ روشنایی‌ها، تعیین میزان و شدت نور و کنترل تمامی روشنایی‌ها از طریق نرم‌افزار خانه هوشمند امکان‌پذیر می‌باشد. تمامی روشنایی‌ها دارای رابط کاربری مناسب خودشان می‌باشند و با ساده‌ترین شیوه امکان تغییر وضعیت روشنایی‌ها برای شما فراهم است.

5/5 - (1 امتیاز)