دانشنامه

سنسور راحتی اتاق برای کنترل آب و هوای اتاق هوشمند

PH Room Comfort Sensor Slider 01

در خانه‌های ما، به دمایی مطبوع گفته می‌شود که از کیفیت خوبی برخوردار باشد. این دمای مطبوع، با عنوان آب و هوای اتاق نیز شناخته می‌شود. کیفیت آب و هوای اتاق بر سلامت عمومی افرادی که در آن زندگی می‌کند، تأثیر قابل توجهی دارد. اگر دما، رطوبت و کیفیت هوا با هم هماهنگ نباشد، می‌تواند بر رفتار عمومی و یا حتی سلامت ما تأثیر بگذارد.

با سنسور راحتی اتاق خانه هوشمند Loxone می‌توانید متغیرهای مهمی را که برای و هوای اتاق تأثیرگذار هستند را قابل اعتماد بدانید. درجه حرارت، رطوبت و سطح Co2 اندازه‌گیری و مشخص می‌شود؛ بنابراین می‌توانید اطمینان حاصل کنید که آب و هوای اتاق در خانه شما در تمام طول روز مناسب است.

سنسور راحتی اتاق را در اتاقی قرار دهید که زمان زیادی را در آن سپری می‌کنید.

PH Room Comfort Sensor Slider 07 PH Room Comfort Sensor Slider 06

اتاق مطالعه

آب و هوای مناسب اتاق بر تمرکز تأثیرگذار است؛ بنابراین به سنسور راحتی اتاق اجازه دهید به طور خودکار آب و هوای اتاق مطالعه شما را بررسی و در شرایط مطلوب قرار دهد.

PH office round 360

اتاق خواب

کیفیت هوای اتاق خواب ما می‌تواند بر شدت کیفیت خواب ما تأثیر بگذارد؛ بنابراین اتاق خواب یک مکان عالی برای یکی از این سنسورها است.

PH bedroom round 360

حمام

برای برخی از ما میزان بخار حاصل از دوش صبحگاهی مهم است. پس چرا اجازه ندهید که خانه هوشمند شما آب و هوای حمام را نیز هوشمندانه مدیریت کند.

PH bathroom round 360

آب و هوای مناسب، بدون توجه به محیط

مهم نیست که سنسور راحتی اتاق را در کجای خانه هوشمند واقعی خود قرار دهید. این سنسور به طور محتاطانه آب و هوای اتاق را در صورت لزوم اندازه‌گیری و تنظیم می‌کند.

پیشنهاد ما به شما:   مزایای نصب حرفه ای سیستم خانه هوشمند

PH Room Comfort Sensor Slider 04 PH Room Comfort Sensor Slider 03

PH Room Comfort Sensor Slider 08 PH Room Comfort Sensor Slider 05

منبع: Loxone

5/5 - (1 امتیاز)