Accessories, محصولات

Loxone Touch

فریتز

کلید Loxone Touch یک کلید 5 پل ترموستاتیک می باشد که علی رقم ظاهر ساده، کارایی های هوشمند و متنوعی را در خود جای داده است.

  • کلید های حساس به لمس
  • 5 نقطه قابل لمس
  • سنسور درجه حرارت و رطوبت داخلی
  • فید بک صوتی نسبت به لمس
  • طراحی ساده و زیبا
  • نصب آسان با توجه به براکت موجود روی کلید

*این محصول در مدل های Air و Tree و For NANO موجود می باشد.

مدل Air ( کارکرد با باطری، بدون نیاز به سیم کشی)

مدل Tree ( کارکرد به صورت سیمی )

مدل For NANO ( نیاز به NANO برای کارکرد ، عدم وجود سنسور حرارت و رطوبت در این مدل)

اطلاعات کامل تر در مورد محصول
کنترل آسان خانه هوشمند با Loxone Touch

با کلید Loxone Touch قادر خواهید بود هر قسمت از خانه هوشمند خود که دوست دارید را کنترل کنید. کنترل پرده برقی ، سیستم های چند رسانه ای، سرمایش گرمایش ، روشنایی و … تماما از طریق این کلید امکان پذیر خواهد بود. همچنین سنسور حرارت و رطوبت این کلید در کنار سیستم سرمایش و گرمایش شما قرار گرفته و کنترلی هوشمند را در این زمینه به شما ارائه میکند.

5 نقطه قابل لمس

کلید Loxone Touch دارای 5 نقطه قابل لمس می باشد که می توانید به صورت دلخواه آنها را برنامه ریزی کنید. کلید بزرگ میانی برای پرکاربرد ترین قابلیت هر اتاق مورد استفاده قرار میگیرد که معمولا روشنایی می باشد. تنها کافیست کلیدی که مد نظر دارید را لمس کنید تا کارایی مورد نظر شما انجام شود. جالب است بدانید که این کلید از دوبار لمس ، سه بار لمس و چهار بار لمس هر نقطه نیز پشتیبانی می کند. این بدین معناست که این کلید 5 پل میتواند تا 20 قابلیت را در خانه هوشمند شما تحت کنترل خود در آورد.

پیشنهاد ما به شما:   Loxone Modbus Extension

سنسور درجه حرارات و رطوبت داخلی

سرمایش و گرمایش هوشمند بدون سنسور درجه حرارت امکان پذیر نخواهد بود. اما نصب سنسور درجه حرارت در همه جای خانه هم امری است هزینه بر. اما در صورتی که از کلید های Loxone Touch استفاده می کنید، دیگر نیازی به نصب سنسور های حرارتی در خانه خود نخواهید داشت . زیرا این کلید سنسور درجه حرارت و رطوبت را در خود جای داده است .

با استفاده از این سنسور ها قادر خواهید بود تنها با تنظیم دمای مورد نظر خود ، سیستم سرمایش گرمایشی را به حال خود رها کرده و اطمینان داشته باشید دمای مد نظر شما همیشه در آن محیط در جریان خواهد بود.

امتیاز دهی