هوشمند سازی استخر هوشمند سازی استخر

استخر

هوشمند سازی استخر

مهمترین مزایای هوشمند سازی استخر
image-pool1

وضعیت و تنظیم عمق آب

شما قادر خواهید بود علاوه بر مشاهده وضعیت عمق و آب موجود در استخر تنها با لمس یک گزینه به میزان دلخواه استخر را از آب پر و یا خالی کنید . نورپردازی و تغییر رنگ آب (256 رنگ)نور پردازی استخر از مواردیست که به میزان زیادی در زیبایی استخر شما اثر گذار است. نور استخر را به هر میزان و هر نوع رنگ (256 رنگ متفاوت) تغییر می دهد و همچنین از وضعیت آن مطلع می‌شوید .

image-pool2

کنترل استخر

عموما نگهداری استخر کاری زمان بر و مشکل است. مکانیزه کردن استخر می‌تواند بهره گیری از استخر را دو چندان کند . به سادگی می‌توانید استخر خانه خود را کنترل و بر آن نظارت کنید . فریتز انتخاب های متنوعی را برای شما دارد . روشنایی سفارشی استخر، برنامه های فیلترینگ، کنترل پوشش استخر، تنظیم درجه حرارت آب، مدیریت دوباره پر کردن استخر و همه و همه از راه دور به راحتی قابل کنترل بود و همه چیز را قبل از حضور شما در محل آماده می‌کند.

image3

مانیتورینگ و کنترل تمام اتوماتیک

این امکان را به شما می‌دهد که به صورت لحظه ای و نموداری تغییر رفتار درجه حرارت آب را مشاهده کنید و همچنین دمای دلخواه را به سادگی از راه دور تنظیم و آماده کنید.

استخر هوشمند به شما کمک میکند تا از استخر خود بهتر مراقبت کنید. هشدار های زمان تعویض فیلتر ها ، تنظیم درجه حرارت آب ، تنظیم pH آب ، کنترل سطح آب و حتی امکاناتی فراتر از این موارد با سیستم کنترل استخر لوکسون قابل پیاده سازی و اجراست. همچنین شما می توانید با استفاده از نور های ضد آب لوکسون استخر خود را به نور های رنگی زیبا مجهز کنید.

سونا : آرامش خالص

با هوشمند سازی سونا، کنترل کاملی روی سونا داشته باشید. بجای منتظر ماندن برای گرم شدن سونا کافیست قبل از استفاده روی تلفن هوشمندتان سونا را فعال کنید تا زمانی که گرم شد خانه هوشمندتان به شما اطلاع دهد.

به علاوه میتوانید دمای سونا را روی دمای مد نظرتان ثابت کنید. همچنین پس از خروج از سونا بقیه موارد را به خانه هوشمندتان بسپارید. مراحل Dry Mode و .. همگی توسط خانه هوشمند شما مدیریت می شوند.

برنامه های فیلترینگ
اضافه کردن فیلتر های سفارشی برای استخر باعث افزایش بهروری، تمیزی و سلامت آب و کاهش هزینه های انرژی هنگام راه اندازی استخر شما می‌شود

مانیتور وکنترل دمای آب، فشار آب
مدیریت بهداشت سیستم استخر
کنترل سطح PH
مانیتور و کنترل سطح آب

کنترل و آماده سازی از راه دور
شما تمام سرفصل های کنترلی اعم از پر کردن و تخلیه استخر، دمای آب، وضعیت فیلترها و … را در هر زمان و مکان می‌توانید کنترل کنید.کنترل پوشش استخرفریتز شما را در کنترل کامل پوشش استخر که یکی از عناصر اصلی استخر هوشمند است ،شما را یاری خواهد کرد.

باز/بسته کردن خودکار سقف استخر همزمان با تغییر در دما/آب و هوا/زمان
بررسی/ نظارت بر هر گونه فعالیت از دسترسی های غیر مجاز (کنترل کودک)
دریافت پیام هنگامی که سقف باز/بسته شود.