هوشمند سازی استخر

استخر هوشمند به شما کمک می‌کند تا از استخر خود بهتر مراقبت کنید. هشدارهای زمان تعویض فیلترها، تنظیم درجه حرارت آب، تنظیم pH آب، کنترل سطح آب و حتی امکاناتی فراتر از این موارد با سیستم هوشمند سازی استخر قابل پیاده‌سازی و اجراست.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از نورهای ضد آب، استخر خود را به نورهای رنگی زیبا مجهز کنید.

سونا: آرامش خالص
با هوشمند سازی سونا، کنترل کاملی روی سونا داشته باشید. به‌جای منتظر ماندن برای گرم‌شدن سونا کافی است قبل از استفاده روی تلفن هوشمندتان سونا را فعال کنید تا زمانی که گرم شد خانه هوشمندتان به شما اطلاع دهد.

به‌علاوه می‌توانید دمای سونا را روی دمای مد نظرتان ثابت کنید. همچنین پس از خروج از سونا بقیه موارد را به خانه هوشمندتان بسپارید؛ ازجمله مراحل Dry Mode و… همگی توسط خانه هوشمند شما مدیریت می‌شوند.

استخر هوشمند

استخر هوشمند دقیقاً همان‌طور که از نامش مشخص است با آخرین فناوری، به شما امکان مدیریت تنظیمات استخر (مانند چراغ‌ها، دما و…) را به شما می‌دهد؛ آن هم به‌راحتی و با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود.

نظافت استخر خود را برنامه‌ریزی کنید

بسیاری از مردم تعجب می‌کنند که دریابند استخرهای هوشمند فقط کنترل نورپردازی و روکش استخر و غیره نیست. باور کنید یا نه، نگهداری و نظافت اولیه موردنیاز برای نگه‌داشتن استخر در شرایط عالی نیز می‌تواند افزایش یابد.

با استفاده از فناوری هوشمند شاید شما قبلاً ربات‌های تمیزکننده خودکار استخر را دیده‌اید که به‌آرامی در سراسر حوض حرکت می‌کنند و خاک، جلبک، برگ، گردوغبار و تقریباً هر نوع آلاینده‌ای را که به طور مرتب به استخرهای مسکونی راه پیدا می‌کند، پاک می‌کنند.

درحالی‌که این تمیزکننده اتوماتیک به‌تنهایی سرمایه‌گذاری بزرگی است، می‌توانید با تهیه یکی از مواردی که می‌توانید از طریق تلفن هوشمند و یا رایانه خود کنترل کنید، همه چیز را افزایش دهید.

علاوه بر این، مدرن‌ترین پاک‌کننده‌ها می‌توانند اندازه و شکل دقیق استخر شما را محاسبه کنند تا حداکثر کارایی را داشته باشند.

با فناوری که امروز در اختیار داریم، حتی می‌توانید همه چیز را طوری تنظیم کنید که ربات نظافت کننده در یک برنامه منظم کار کند تا استخر شما را در بهترین شکل ممکن حفظ کند. با این وجود، شما می‌توانید آن را هر زمان که لازم بود تنها با یک لمس روی دستگاه شخصی خود اجرا کنید.

تعادل شیمیایی استخر خود را حفظ کنید

یکی دیگر از جنبه‌های استخرهای هوشمند که بسیاری از مردم به آن توجه نمی‌کنند حفظ و تنظیم تعادل شیمیایی در استخر است. شاید یکی از مهم‌ترین دلایل هوشمند سازی استخرها همین باشد.

هر مالک استخر خوب می‌داند که حفظ و تنظیم تعادل شیمیایی در استخر شما ضروری است. با سرمایه‌گذاری بر روی یک مانیتور هوشمند استخر، می‌توانید به‌راحتی به‌روزرسانی‌های منظم در مورد قلیائی‌ات، سطح کلر، سطح سیانوریک اسید، سختی کل و کاهش پتانسیل کاهش اکسیداسیون (همچنین به‌عنوان ORP شناخته می‌شود) دریافت کنید.

این امر نیاز به بررسی دستی آب را کاهش می‌دهد و حتی می‌تواند نتایج دقیق‌تری را نسبت به آزمایش‌های سنتی دیگر ایجاد کند. به‌عبارت‌دیگر، نظارت شیمیایی خودکار در استخر، حدسیات را از جنبه علمی مالکیت استخر خارج می‌کند.

استخر هوشمند

امکانات هوشمند سازی استخر

همانطور که در مقاله استخر به توان تکنولوژی اشاره کردیم، استخر هوشمند امکانات کاربردی متنوعی در حوزه‌های مختلف را به ما ارائه می‌دهد. در زیر به برخی از این امکانات کاربردی اشاره شده است.

برنامه‌های فیلترینگ

اضافه‌کردن فیلترهای سفارشی برای استخر باعث افزایش بهروری، تمیزی و سلامت آب و کاهش هزینه‌های انرژی هنگام راه‌اندازی استخر شما می‌شود

مانیتور و کنترل دمای آب، فشار آب

  • مدیریت بهداشت سیستم استخر
  • کنترل سطح PH
  • مانیتور و کنترل سطح آب

کنترل و آماده‌سازی از راه دور

شما تمام سرفصل‌های کنترلی اعم از پر کردن و تخلیه استخر، دمای آب، وضعیت فیلترها و … را در هر زمان و مکان می‌توانید کنترل کنید. کنترل پوشش استخر فریتز شما را در کنترل کامل پوشش استخر که یکی از عناصر اصلی استخر هوشمند است، شما را یاری خواهد کرد.

باز/بسته کردن خودکار سقف استخر هم‌زمان با تغییر در دما/آب‌وهوا/زمان

  • بررسی/ نظارت بر هرگونه فعالیت از دسترسی‌های غیرمجاز (کنترل کودک)
  • دریافت پیام هنگامی که سقف باز/بسته شود.

مانیتورینگ و کنترل تمام اتوماتیک

این امکان را به شما می‌دهد که به‌صورت لحظه‌ای و نموداری تغییر رفتار درجه حرارت آب را مشاهده کنید و همچنین دمای دلخواه را به‌سادگی از راه دور تنظیم و آماده کنید.

کنترل استخر

عموماً نگهداری استخر کاری زمان بر و مشکل است. مکانیزه کردن استخر می‌تواند بهره‌گیری از استخر را دوچندان کند. به‌سادگی می‌توانید استخر خانه خود را کنترل و بر آن نظارت کنید.

فریتز انتخاب‌های متنوعی را برای شما دارد. روشنایی سفارشی استخر، برنامه‌های فیلترینگ، کنترل پوشش استخر، تنظیم درجه حرارت آب، مدیریت دوباره پر کردن استخر و همه و همه از راه دور به‌راحتی قابل کنترل بود و همه چیز را قبل از حضور شما در محل آماده می‌کند.

وضعیت و تنظیم عمق آب

شما قادر خواهید بود علاوه بر مشاهده وضعیت عمق و آب موجود در استخر تنها با لمس یک گزینه به میزان دلخواه استخر را از آب پر و یا خالی کنید. نورپردازی و تغییر رنگ آب (۲۵۶ رنگ) نورپردازی استخر از مواردی است که به میزان زیادی در زیبایی استخر شما اثرگذار است. نور استخر را به هر میزان و هر نوع رنگ (۲۵۶ رنگ متفاوت) تغییر می‌دهد و همچنین از وضعیت آن مطلع می‌شوید.

همه می‌خواهند یک استخر زیبا با آب شفاف، دمای مطبوع، فضای زیاد برای شنا و محیط اطراف برای استراحت داشته باشند. اما اگر راهی برای ارتقاء استخر شما به‌گونه‌ای وجود داشته باشد که هم راحتی فوق‌العاده‌ای را برای شما ایجاد کند و هم با نبوغ آن بازدیدکنندگان را تحت‌تأثیر قرار دهد، قطعاً آن راه، تبدیل استخر به یک استخر هوشمند است و برای همین است که باید به دنبال این مسیر باشید.

هوشمندسازی استخر را به فریتز بسپارید

در شرکت فریتز، ما با استفاده از تکنولوژی روز دنیا که محصولی از برترین برندهای اروپایی است، آمادگی ارائه خدمات هوشمندسازی متناسب با انواع سازه‌ها را به شما داریم. از هوشمندسازی پروژه‌های مسکونی شخصی گرفته تا بزرگترین کارخانجات و شرکت‌ها.

همین‌طور اگر پس از خواندن این مقاله به هوشمندسازی استخر خود ترغیب شده‌اید، می‌توانید برای دریافت مشاوره‌های کارشناسی و تعریف پروژه هوشمند سازی متناسب با نیاز شما، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

شرکت فریتز، نماینده انحصاری محصولات لوکسون (Loxone) در ایران

خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه سوم
1516 3779 031
584 60 40 0913

هوشمند سازی استخر

5/5 - (1 امتیاز)