دانشنامه

سنسور هوشمند تشخیص نشت آب

سنسور تشخیص نشت آب

تشخیص نشت آب – سنسورهایی که شما را از نشت آب آگاه می‌کنند

صاحبان خانه‌ها معمولاً به خسارات ناشی از نشتی آب و میزان مخرب بودن آن کمتر توجه می‌کنند. در ایالات متحده خسارات آب دومین موردی است که از بیمه گرفته می‌شود. ۳۷ درصد از مالکین خانه در ایالت متحده از آسیب‌های ناشی از نشت آب رنج می‌برند‌. هزینه جبران این خسارات به طور متوسط ۶۹۶۵ دلار است. نیازی به گفتن این نیست که سنسورهای هوشمند تشخیص نشت آب می‌توانند کمک زیادی به جلوگیری از آسیب به خانه شما کمک کنند.

هر کسی که از آسیب ناشی از آب رنج می‌برد می‌داند که تشخیص زودهنگام چقدر مهم است. هرچه آب بیشتری نشت کرده باشد و دیرتر شناسایی شود، خسارت‌ها و هزینه‌ها بیشتر خواهد شد. استفاده از Loxone به شما کمک می‌کند تا از آسیب رساندن آب به خانه ارزشمند خود جلوگیری کنید.

قرار دادن سنسور هوشمند تشخیص نشت آب

توصیه می‌کنیم سنسورهای تشخیص نشت آب را در مکان‌های زیر قرار دهید:

  • در اتاق لباسشویی زیر ماشین لباسشویی
  • در آشپزخانه زیر ماشین ظرفشویی
  • در اتاق دیگ بخار یا زیر واحدهای HVAC
  • در زیرزمین
  • در نقطه‌ای که خط اصلی آب وارد خانه می‌شود.

انتخاب دستگاه نشت یاب مناسب

راه‌حل‌های زیادی برای تشخیص نشت آب وجود دارد. با این حال، تنها تعدادی از آنها تمام ویژگی‌های ضروری را برای ارائه تشخیص قابل اعتماد پوشش می‌دهند. یک دستگاه نشت یاب آب باید شرایط زیر را پوشش دهد:

پیشنهاد ما به شما:   هوشمند سازی ساختمان

باید فوراً آب را تشخیص دهد؛ بنابراین برای اندازه‌گیری باید درست روی سطح قرار گیرد.

باید به من اطلاع دهد، حتی اگر در خانه نباشم. بیشتر نشت‌های آب تا زمانی که آسیب جدی رخ ندهد ناشناخته می‌مانند. تصور کنید در تعطیلات هستید یا تصور کنید نشت آب در زیرزمین رخ می‌دهد. ممکن است چند روز طول بکشد تا شناسایی شود، حتی اگر یکی از آن اطلاع دهنده‌های نشت آب با یک beeper داخلی همراه باشد. یک سیستم تشخیص نشت آب را انتخاب کنید که بتواند پیام‌ها را به تلفن هوشمند شما ارسال کند تا هر کجا که هستید فوراً به شما اطلاع داده شود.

باید خودش را زیر نظر بگیرد. این یک ویژگی است که در آن اکثر ردیاب‌های نشت آب از کار می‌افتند. آشکارسازهای نشت آب بی سیم به باتری و سیگنال بی سیم نیاز دارند. اگر باتری کم است یا سیگنال (مثلاً به وای فای شما) کاهش می‌یابد، باید به شما اطلاع داده شود. ردیاب‌های نشت آب مستقل، قادر به ارسال اعلان در هنگام از کار افتادن سیگنال نیستند و ممکن است به راحتی برای هفته‌ها و حتی ماه‌ها شناسایی نشود.

سنسورهای آب Loxone (بی سیم، سیمی) در ترکیب با مینی سرور Loxone این الزامات را برآورده می‌کنند. از خانه شما در برابر آسیب‌های ناشی از نشت آب محافظت می‌کند. همان‌طور که به Miniserver متصل است، در صورت کم شدن باتری یا کاهش سیگنال بی سیم به سنسور آب، اعلان دریافت خواهید کرد. به این ترتیب ما می‌توانیم هم آرامش خاطر و هم اطمینانی را که برای محافظت از خانه خود به آن نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

پیشنهاد ما به شما:   فانکشن بلاک Switch

سنسور هوشمند تشخیص نشت آب

درباره FRitZ بیشتر بدانید

در شرکت خانه هوشمند فریتز، ما یک راه‌حل کامل اتوماسیون خانگی را ارائه می‌دهیم که کاملاً با هر خانه سازگار است. دارای تعدادی پارامتر برای محافظت از خانه شما در برابر آسیب است. علاوه بر تشخیص نشت آب، شما را از آسیب‌های رطوبت، آسیب‌های آتش سوزی، سرقت و سایر موارد محافظت می‌کند.

اگر در مورد پروژه خانه هوشمند آینده خود سؤالی دارید با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی و مشاوره هوشمندسازی به شما هستند.

شرکت فریتز، نماینده انحصاری محصولات لوکسون (Loxone) در ایران

خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه سوم
1516 3779 031
584 60 40 0913

منبع: Loxone

5/5 - (1 امتیاز)