آیفون تصویری هوشمند

یکی دیگر از محصولاتی که می‌توان برای هوشمندسازی خانه‌ها استفاده کرد، آیفون تصویری هوشمند می‌باشد. از آیفون تصویری هوشمند در خانه‌های ویلایی، آپارتمان‌ها و مجتمع مسکونی‌های و یا برج‌ها استفاده می‌شود که نه‌تنها باعث شیک و مدرن بود خانه و ساختمان می‌شود بلکه آسایش و امنیت بیشتری را برای ساکنین خانه فراهم می‌کند.

انواع آیفون های تصویری

از آیفون های تصویری امروزه بسیار استفاده می‌شود و موردتوجه ساکنین خانه قرار گرفته که از این محصول پیشرفته به‌جای درب بازکن های قدیمی و صوتی استفاده کنند. آیفون های تصویری به دو مدل آنالوگ و دیجیتال دسته‌بندی می‌شوند.

از مدل آیفون تصویری آنالوگ اغلب در آپارتمان‌های کوچک و کم واحد استفاده می‌شود. ولی برای برج و آپارتمان‌های با واحد بالا بهتر است از مدل دیجیتال آیفون تصویری‌ها استفاده شود.

آیفون تصویری هوشمند نیز نسل جدید از آیفون های تصویری می‌باشد که تحت شبکه کار می‌کند. این مدل آیفون با ظاهر شیک و مدرنی که دارد باعث زیبایی ساختمان می‌شود و امکانات زیادی را برای ساکنین خانه در اختیار قرار می‌دهد.

با استفاده از آیفون تحت شبکه هوشمند می‌توان با دیگر واحدهای ساختمان نیز ارتباط برقرار کرد.

کاربردهای آیفون‌های تصویری خانه هوشمند

از جمله ویژگی‌های آیفون تصویری خانه هوشمند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان برقراری تماس صوتی و تصویری بین واحدهای یک آپارتمان و یا نگهبانی
  • امکان جواب‌گویی به تماس‌های آیفون هوشمند حتی زمانی که در خانه نیستید تنها با انتقال دسترسی آیفون هوشمند بر روی گوشی هوشمند خود
  • باتوجه‌به حافظه ذخیره آیفون‌ها می‌توانید تماس‌های صوتی یا تصویری را ذخیره کنید.
  • قابل اتصال به دوربین‌های تحت شبکه و نمایش دوربین‌ها و همچنین مجهز به دوربین دید در شب باکیفیت عالی

از آیفون های تصویری نه‌تنها می‌توان در خانه‌ها و مجتمع‌های مسکونی استفاده کرد، بلکه یک سیستم ارتباطی قوی برای واحدهای اداری و کارخانه‌ها می‌باشد.

قابلیت‌ها و امکانات آیفون های تصویری هوشمند

  • دارای سیستم‌عامل اندروید و ios
  • دارای اپلیکیشن اندروید و ios برای نصب و مدیریت آیفون تصویری از طریق گوشی هوشمند
  • دارای حافظه داخلی و همچنین کارت حافظه جانبی برای ذخیره
  • قابلیت مدیریت و کنترل آیفون از طریق گوشی هوشمند
  • قابلیت برقراری ارتباط دوطرفه

خرید و قیمت آیفون تصویری خانه هوشمند

در حال حاضر در بازار طیف گسترده‌ای از آیفون های تصویری هوشمند وجود دارد. ولی باتوجه‌به امکاناتی که شما از آیفون تصویری نیاز دارید و همچنین سیستم هوشمند به چه صورتی پیاده‌سازی شده و یا قرار است در آینده دیگر سیستم‌های هوشمندسازی به خانه اضافه شود، باید در خرید نوع برند و امکانات آیفون تصویری بسیار دقت کنید که در آینده دچار مشکل نشوید.

جهت خرید و یا اطلاع از قیمت آیفون تصویری خانه هوشمند خود با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را در این امر راهنمایی کنند.

شرکت فریتز، دفتر توزیع انحصاری محصولات لوکسون در ایران

خیابان سهروردی، ساختمان کاژه، طبقه سوم
15 16 3779 031
584 60 40 0913