قفل هوشمند درب شیشه ای

یکی از مهمترین قسمت های یک خانه هوشمند، قفل های هوشمند آن می‌باشد. قفل های هوشمند را می توان بر روب درب های شیشه ای نیز نصب کرد و همه انواع آن مثل قفل‌های بلوتوثی، wifi، قفل اثر انگشتی، کارتی و … برای درب های شیشه ای نیز قابل استفاده است هوشمند درب شیشه ای تنها تفاوتی که با درب های چوبی و یا ضدسرقت دارد این است که در درب های ضد سرقت قفل هوشمند به جای قفل دستی و کلیدی قبلی جایگزین می شود. ولی در درب های شیشه ای که امکان سوراخ کردن و پیچ کردن شیشه وجود ندارد پنل داخلی و پنل بیرونی بر روی درب شیشه ای سمت راستی و سمت چپی نصب می شود.

درب های شیشه ای  که از نوع سکوریت ساخته می شوند از مقاومت ۵ برابری نسبت به درب های شیشه ای معمولی برخوردار هستند. هنگام شکستن شیشه های سکوریت، خورده های شیشه تبدیل به تکه ها کوچک تیز و برنده نمی شوند و از احتمال آسیب جلوگیری کرده و باعث کاهش صدمات نیز می شود.

ساختمان ها و مجتمع هایی که می خواهند برای درب ورودی ساختمان از درب شیشه ای سکوریت استفاده کنند برای افزایش امنیت ساختمان خود می توانند از قفل هوشمند درب شیشه ای سکوریت استفاده نمایند.بر روی درب های شیشه ای می توانید انواع قفل های هوشمند را استفاده کنید. همچنین می توان انواع دسترسی برای کاربران ساختمان را تعریف کرد که هر کسی در چه زمانی وارد ساختمان شود.

درب های شیشه ای که برای ورودی ساختمان ها استفاده می شود باعث یک جلوه و نمای زیبا در ساختمان می شود که برای افزایش امنیت استفاده از این قفل های دیجیتالی پیشنهاد می شود.جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد قفل درب های شیشه ای با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی کامل کنند تا بتوانید بهترین قفل هوشمند برای درب شیشه ای ساختمان خود را خریداری کنید.

قفل هوشمند درب شیشه ای

انواع قفل هوشمند درب شیشه ای

قفل دیجیتال توسط رمز: به این مدل قفل دیجیتالی می توان یک رمز بین ۳ تا ۱۹ رقم را شناسایی کرد. به این مدل قفل دیجیتالی می توان ده رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم را شناسایی کرد. صفحه کلید در هنگام استفاده توسط تماس دست، روشن می‌شود .

قفل دیجیتال به وسیله کلید لمسی: این مدل قفل الکترونیکی مجهز به ۳ عدد کلید لمسی می‌باشد که در صورت گم کردن آن‌ها می‌توانید به راحتی و بدون احتیاج به هیچ فرد متخصص و دستگاه جانبی کلید لمسی مفقود شده را از کار بیندازید.

قفل دیجیتال توسط ریموت کنترل: این مدل قفل الکترونیکی مجهز به یک عدد ریموت کنترل می‌باشد.قفل اتوماتیک: بعد از بسته شدن درب دستگاه به صورت خودکار قفل می‌شود و دیگر کسی از خارج بدون مجوز نمی‌تواند وارد شود. در صورت تمایل می‌توانید این سیستم را هر وقتی بخواهید فعال با غیرفعال کنید.

قفل مجهز به سیستم ضد سرقت: در صورت وارد کردن رمز یا کارت غیر مجاز، همچنین اثر انگشت اشتباه و ضربه زدن به درب یا قفل، آلارم دستگاه به مدت یک دقیقه به صدا در می‌آید و سیستم ورود هم به مدت یک دقیقه قطع می‌شود.

قفل مجهز به سیستم اعلان حریق: در صورت بروز آتش‌سوزی آلارم دستگاه به صدا در آمده و به شما هشدار می‌دهد.

قفل مجهز به سیستم تابع خیالی: شما می‌توانید قبل یا بعد از وارد کردن رمز اصلی چند عدد را به صورت دلخواه وارد نمایید تا اگر کسی در کنار شماست نتواند رمز شما را تشخیص دهد.

قفل مجهز به سیستم تغذیه اضطراری: در صورتی که به آلارم دستگاه جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی ۹ ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز یا مگنت خود جهت باز شدن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری قفل را تعویض کنید.

قفل الکترونیکی توسط فینگر پرینت : این مدل قفل فینگر پرینت با سنسور ۳۶۰ درجه میتواند تا ۱۰۰ اثر انگشت را ذخیره نماید .

قفل دیجیتال توسط کارت: این مدل قفل الکترونیکی قابلیت شناسایی 500 عدد کارت را دارد، نوع کارت می‌تواند از نوع KEY TAG که در داخل قفل دو عدد از آن وجود دارد و یا کارت های RFID را به قفل شناسایی کرد.

در صورت گم کردن کارت می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ فرد متخصص و دستگاه جانبی کارت مفقود شده را از کار بیندازید.

قفل مجهز به سیستم ورودی دوبل: با فعال کردن این سیستم برای باز کردن قفل دیجیتال باید ابتدا رمز را وارد نموده سپس کارت را نیز به دستگاه شناسایی کرد.

قابلیت شناسایی کردن ریموت کنترل: در صورت نیاز به این مدل قفل دیجیتال، تا ۳۰ عدد ریموت کنترل را می‌توان شناسایی کرد.

– قفل دیجیتالی دارای کدهای جعلی : قبل از وارد کردن رمز، شما میتوانید کدهای جعلی وارد کنید . برای آنکه رد اثر انگشت شما بر روی تمامی اعداد باشد و نتوان رمز شخصی شما را به هیچ وجه تشخیص داد.

منبع تغذیه قفل دیجیتال درب های سکوریتی:

منبع تغذیه قفل دیجیتال از طریق باتری‌های قلمی AA و بدون نیاز به سیم‌کشی برق می‌باشد. این قفل دیجیتالی نیاز به 4 عدد باتری قلمی دارد. اگر در طول روز به طور مرتب 10 مرتبه قفل باز و بسته شود باتری به مدت یک سال برای شما کار می‌کند. یک هفته قبل از تمام شدن باتری دستگاه به شما هشدار می‌دهد تا باتری را تعویض کنید.

در صورتی که به آلارم دستگاه جهت تعویض باتری توجه نکرده و باتری دستگاه تمام شود می‌توانید یک باتری کتابی ۹ ولتی را به منبع تغذیه اتصال دهید

تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز یا کارت خود جهت باز شدن قفل دیجیتال استفاده کنید و بعد از وارد شدن، باتری قفل را تعویض کنید.

قفل دیجیتال با سیستم امنیت خروج: با فعال کردن این سیستم به محض باز کردن درب از داخل، قفل هشدار می‌دهد.

قفل دیجیتال مجهز به سیستم ضد شوک: در صورت وارد کردن ولتاژ غیرمجاز به دستگاه آلارم دستگاه به صدا در می‌آید و سیستم ورود برای چند دقیقه قطع می‌شود.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت

آیا قفل های هوشمند برای درب های شیشه ای کشویی وجود دارد؟

بسیاری از افراد می خواهند درب کشویی خود را با برخی از فن آوری های بسیار جذاب قفل هوشمند به روز کنند اما مطمئن نیستند که این نوع محصول حتی وجود دارد.به دلیل واریانس زیاد در طراحی درب کشویی سکوریت ، هیچ راه حل قفل هوشمند تجاری برای درب های کشویی وجود ندارد. هر درب شیشه ای از نظر قفل و باز شدن متفاوت است. این واریانس ساخت قفل درب را که برای بخش عمده ای از مصرف کنندگان مناسب باشد ، برای شرکت ها بسیار دشوار می کند.

قفل های هوشمند بسیار جالب هستند ، و اگر شما برای خانه و مکان کاری خود از قفل هوشمند استفاده کنید، قدرت و آرامش ذهنی را تجربه کرده اید.

بسیاری از افراد تمایل دارند  برای درب های شیشه ای کشویی خود قفل بگذارند. بسیار خوب خواهد بود اگر بتوانید یک قفل هوشمند نصب کنید تا امنیت زیادی به خانه خود بیفزایید.

بیشترین جذابیتی که قفل های هوشمند دارند این ایده است که شما می توانید در رختخواب بنشینید و با لمس یک دکمه کل خانه خود را قفل کنید ، اما بدون قفل هوشمند روی درب شیشه ای کشویی ، واقعاً نمی توانید این کار را انجام دهید.قفل های دیجیتال سکوریت انواع مختلفی دارند و در طرح های متفاوتی می توان خریداری کرد. همه قفل های درب های شیشه ای از طراحی و سخت افزار یکسانی برخوردار هستند و تنها تفاوت آن ها در ظاهر و نوع قفل هوشمند است.بعضی از درها دارای سیستم Deadbolt هستند اما در عوض از قلاب استفاده می کنند.

راهنمای خرید قفل هوشمند درب شیشه ای

برای خرید یک قفل هوشمند برای درب شیشه‌ای، نیاز به توجه به چند نکته مهم است:

نوع درب شیشه‌ای: در ابتدا باید مطمئن شوید که درب شیشه‌ای شما چه نوعی است. آیا از نوع درب شیشه‌ای دوجداره است یا تک جداره؟ این مورد تعیین کننده است که قفل هوشمندی که می‌خواهید مطابق با درب شما باشد یا خیر.
نوع قفل هوشمند: وجود گزینه‌های مختلفی برای قفل هوشمند وجود دارد، از جمله قفل‌هایی که با استفاده از اثر انگشت، کارت RFID، کلید عبوری یا از طریق بلوتوث و اپلیکیشن‌های مخصوص کنترل می‌شوند. بسته به نیازها و ترجیحات شما، می‌توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید.
امنیت: امنیت یکی از مهمترین عوامل است که باید در نظر گرفته شود. قفل هوشمندی که انتخاب می‌کنید باید دارای قابلیت‌های مختلفی برای حفظ امنیت باشد، مانند قفل‌هایی که اطلاعات را از طریق رمز عبور یا اثر انگشت ذخیره کنند.
سازگاری با تکنولوژی‌های دیگر: اگر می‌خواهید قفل هوشمند را به سیستم هوشمند خانه‌تان متصل کنید، اطمینان حاصل کنید که قفل انتخابی با پروتکل‌ها و تکنولوژی‌هایی که در خانه‌تان استفاده می‌شود، سازگاری داشته باشد.
قابلیت‌های اضافی: برخی از قفل‌های هوشمند دارای قابلیت‌های اضافی مانند ارسال هشدار در صورت تلاش برای تخریب دکمه، و یا امکان باز و بسته کردن از راه دور از طریق اپلیکیشن هوشمند هستند. این ویژگی‌ها نیز ممکن است برای شما مهم باشند.
پس از بررسی این نکات، بهتر است مقایسه قیمت، کیفیت و نظرات کاربران را بررسی کرده و سپس تصمیم‌گیری نم

5/5 - (2 امتیاز)