دانشنامه

کلید هوشمند شب خواب لوکسون

EN Blog Header 1 e1647079546235

چراغ و یا کلید هوشمند شب خواب لوکسون چیزی فراتر از یک نور معمولی در شب است. در واقع یک زنگ هشدار، واحد کنترل و چراغ شب به طور همزمان است. این ویژگی‌ها باعث شده تا برای تمامی اتاق‌ها از جمله اتاق خواب مناسب باشد.

نور محیط

اتاق خواب فقط برای خوابیدن نیست. گاهی اوقات ممکن است بخواهید قبل از خواب یک کتاب بخوانید، فیلم ببینید یا یک فنجان چایی بخورید.

نور Touch Nightlight به طرز زیبایی اتاق خواب شما را در طیف وسیعی از رنگ‌ها روشن می‌کند. این نور فضای محیط را دلپذیر خواهد کرد.

PH Touch Nightlight Ambientelicht 5

آلارم نور

به عنوان یک ساعت زنگ دار، Touch Nightlight می تواند به شما کمک کند تا با آرامش بیشتری از خواب بیدار شوید. نوری که به آرامی شدت آن افزایش می‌یابد می‌تواند به آرامی شما را از خواب خود خارج کند. بنابراین می‌توانید روز جدید را پر انرژی شروع کنید.

PH Touch Nightlight Lichtwecker 5

نور جهت دار

با استفاده از یک نور ظریف و نامحسوس می توانید در شب به راحتی در اتاق حرکت کنید حتی بدون اینکه مزاحمتی برای شریک زندگیتان در اتاق ایجاد شود.

PH Touch Nightlight Orientierungslicht 5

چراغ شب

در شب رویاها به معنای واقعی کلمه به حقیقت می‌پیوندند و کوچولوها به ابرقهرمانان، حرفه‌ای‌های فوتبال یا کاشفان بزرگ تبدیل می‌شوند.

اما این ماجراجویی‌ها همیشه هموار پیش نمی‌روند. بنابراین Touch Nightlight دارای سیستم دفاعی داخلی هیولا است و به اندازه کافی نور ساطع می‌کند تا ماجراجویان کوچک بدانند که اگر از خواب بیدار شوند، همه چیز خوب است.

PH Touch Nightlight Nachtlicht 5

یکی از اجزای مورد استفاده برای این چراغ‌ها Touch Pure است. این پنل کنترل، جلوه شیکی به خانه شما می‌بخشد. این فناوری به شما امکان می‌دهد Touch Nightlight را در هر قسمتی از خانه خود که می‌خواهید قرار دهید.

پیشنهاد ما به شما:   هوشمند سازی مراکز تفریحی و ورزشی

PH Nightlight Tasterstandard.min 5 e1647079790520

پیشنهاد می‌کنیم آن را روی میز کنار تخت خود قرار دهید تا بتوانید خانه هوشمند خود را به راحتی از تخت خود کنترل کنید. ورودی‌ها به‌صورت سفارشی تخصیص داده می‌شوند. با این حال، ما نقطه مرکزی بزرگ‌تر را برای نور و چهار گوشه را برای کنترل موسیقی توصیه می‌کنیم.

همان‌طور که می‌خواهید بیدار شوید

چراغ تاچ نایت به طور یکپارچه در خانه هوشمند واقعی شما با دیگر اجزا ادغام می‌شود و می‌تواند با انواع عملکردهای هوشمند ترکیب شود.

خواه از طریق یکی از پنج زنگ داخلی، زنگ موسیقی از طریق سرور  Loxone یا ساعت زنگ دار، Touch Nightlight می‌تواند شما را هر طور که می‌خواهید بیدار کند. هیچ محدودیتی برای ترکیب این آلارم‌ها وجود ندارد، می‌توانید از همه آنها یا فقط یکی استفاده کنید.

PH Nightlight Hand.min 5

پنج دقیقه دیگر!

با لمس دکمه “زنگ” زنگ هشدار غیرفعال می‌شود. با این حال، لمس هر جای دیگری در Touch Nightlight، زنگ هشدار را در حالت تعویق قرار می‌دهد. می‌توانید آزادانه مدت زمان چرت زدن را در برنامه Loxone تنظیم کنید.

Special Tipp Nightlight 1

ویژگی‌های زنگ هشدار یکپارچه

اگر زنگ مزاحم فعال شود، Touch Nightlight در سه مرحله مانند بقیه خانه هوشمند شما واکنش نشان می‌دهد. ابتدا یک صدای کلیک قابل شنیدن منتشر می‌کند. سپس، صدای زنگ را پخش می‌کند. در نهایت، برای اطمینان از آگاهی شما از خطر احتمالی، شروع به چشمک زدن می‌کند.

منبع: Loxone

5/5 - (1 امتیاز)