Accessories, محصولات

Loxone Weather Station

فریتز

در خانه هوشمند، اندازه‌گیری دقیق وضعیت آب‌وهوایی و همچنین اطلاع از وضعیت آب‌وهوایی روزهای آینده می‌تواند نقش بسیار مهمی در کنترل قسمت‌های مختلف بازی کند. برای کارایی بهتر Weather Station لوکسون این دستگاه را به همراه یک Cloude Weather ده ساله به‌صورت رایگان ارائه می‌کند.

  • اندازه‌گیری باد، باران، دما و رطوبت
  • دریافت اطلاعات از سرویس ابری برای 66 ساعت آینده
  • دسترسی به اطلاعات هواشناسی در نرم‌افزار خانه هوشمند
  • نصب آسان

اطلاعات کامل‌تر در مورد محصول
برای کنترل بهتر یکسری از قسمت‌های ساختمان هوشمند، بهتر است که خانه شما به اطلاعات وضعیت آب‌وهوایی دسترسی داشته باشد. با استفاده از ماژول Weather Station ، نه‌تنها به اطلاعات به‌صورت هم زمان و البته دقیق دسترسی دارید. بلکه امکان بررسی پیش‌بینی آب‌وهوا تا 66 ساعت آینده را نیز خواهید داشت.

زمانی را تصور کنید که شما در خانه خود سیستم آبیاری هوشمند را برای فضای سبز آپارتمان خود پیاده‌سازی کرده‌اید. روز بعد طبق گذارش هواشناسی بارندگی خواهید داشت. آیا آبیاری گیاهان در روزی که بارندگی وجود خواهد داشت کار صحیحی است؟ قطعاً خیر. خانه هوشمند شما از بارندگی مطلع بوده و در آن روز سیستم آبیاری را قطع می‌کند.

این موارد می‌تواند شامل سیستم سرمایشی گرمایشی، استخر، پرده برقی و … نیز باشد که همگی با توجه به اطلاعات آب‌وهوایی دریافتی از سرویس ابری یا ماژول نصب شده در خانه هوشمند شما فعالیت خود را هماهنگ می‌سازند.

همچنین کلیه اطلاعات آب‌وهوایی از طریق نرم‌افزار خانه هوشمند شما قابل دسترس خواهد بود.

امتیاز دهی
پیشنهاد ما به شما:   Loxone Relay Extension