محصولات

Loxone Touch Surface

فریتز

آشنایی با Loxone Touch Surface

کلیدهای Loxone Touch Surface که به تازگی معرفی شده‌اند قابلیت جالبی دارند که کاربرد آنها را در خانه‌های هوشمند بسیار مؤثر ساخته است. تقریباً تمامی کلیدهایی که برای استفاده در خانه هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرند کلیدهای دیواری هستند.

اما گاهی برای فضاهایی نظیر آشپزخانه بهتر است کلیدهایی به غیر از کلیدهای دیواری مورد استفاده قرار گیرد تا فردی که در آشپزخانه مشغول به کار است به‌راحتی به قابلیت‌های خانه هوشمند خود دسترسی داشته باشد. کلیدهای Touch Surface در زیر صفحاتی مانند کانتر آشپزخانه، میز، سنگ و … نصب می‌گردد و سطح آن صفحه را به یک کلید هوشمند تبدیل می‌کند.

این کلید هوشمند دیگر نگرانی خیس شدن، گرم شدن و … را ندارد زیرا در قسمتی به‌صورت پنهان نصب شده و صرفاً سطح چوبی یا سنگی یا … برای شما قابل دسترسی است که حساسیتی در مقابل آب یا عوامل آسیب زننده به تجهیزات الکترونیکی ندارد.

خلاقیتی برای جلوگیری از لمس‌های اتفاقی

اولین موردی که به ذهن کاربر خطور می‌کند این است که در صورتی که این کلید روی سطح قرار دارد پس احتمال لمس‌های تصادفی روی آن بسیار زیاد است. اما مهندسان شرکت لوکسون نیز همانند شما به این مطلب اندیشیده‌اند و راهکاری برای آن ارائه ساخته‌اند.

یکی از کلیدهای این محصول شگفت‌انگیز مربوط به فعال‌سازی آن می‌باشد؛ بنابراین هر زمان نیاز داشتید از آن استفاده کنید از کلید فعال‌سازی که روی همان سطح تعبیه شده استفاده می‌کنید و این موضوع از هرگونه لمس اتفاقی جلوگیری می‌کند.

 

امکان نصب زیر سطوح مختلف

کلیدهای Touch Surface امکان نصب بر روی سطوح مختلفی از جمله سنگ، چوب، سرامیک و شیشه را دارند و در صورت تمایل می‌توانید روی هر یک از سطوح ذکر شده از این محصول استفاده نمایید.

تنها کافی است محل لمس‌ها و جای نمایش چراغ‌ها را در سطح مورد نظر مشخص نمایید و کلید را زیر سطح مربوطه نصب کنید. لازم به ذکر است سطوحی که مورد استفاده قرار می‌گیرند باید حداکثر دارای ضخامت 3 سانتی‌متر باشند.