Accessories, محصولات

Loxone Touch Pure Tree

فریتز

کلیدهای لمسی Loxone Touch Pure با 5 نقطه لمس به همراه سنسور درجه حرارت و رطوبت داخلی گزینه‌ای بسیار مناسب و زیبا برای دیوارهای ساختمان هوشمند شماست. این کلیدها با طراحی بسیار لوکس خود در کنار کارایی دقیق ترکیبی شگفت‌انگیز را ایجاد کرده است.

طراحی لوکس

کلید Touch Pure از بهترین متریال و با دقت بسیار زیاد طراحی و ساخته شده است. این کلید طوری طراحی شده که نظر سخت‌گیرترین افراد در طراحی را نیز به خود جلب می‌کند.

سطح شیشه‌ای

سطح Loxone Touch Pure با شیشه سخت بسیار باکیفیت پوشیده شده است که در هنگام استفاده از آن حس فوق‌العاده‌ای را به شما منتقل می‌کند. این شیشه با حالت سرامیکی خود به شکلی تولید شده که هیچ‌گونه اثر انگشتی روی آن بجا نمی‌ماند، بااین‌حال شیشه مات استفاده شده روی این کلید بسیار چشم‌نواز است و یک تماس کوچک انگشت شما با آن کافی است تا خانه هوشمند خود را با آن کنترل نمایید.

طراحی، طراحی و باز هم طراحی

در فرایند ساخت این کلید یکی از مهم‌ترین پارامترها ظاهر لوکس و کیفیت ساخت بوده. طراحی نوین این کلید در کنار تکنولوژی بروز آن نام Pure را به‌صورت کامل معنا کرده است. کلیدی بدون حاشیه و بدون اجزای مکانیکی یا متحرک و البته با اتصالاتی مخفی. طراحی این کلید به صورتی است که پس از نصب پنل جلویی آن تا دیوار 11 میلی‌متر فاصله دارد. این در حالی است که شما هیچ قسمتی از اتصالات آن را مشاهده نمی‌کنید و تمامی این موارد به‌خوبی در کنار هم جا داده شده است.

تولید به‌صورت پرینت سه‌بعدی

بیشتر اجزای کلیدهای Pure به‌منظور دقت بیشتر در ساخت و البته کیفیت بالاتر با استفاده از پرینترهای سه‌بعدی تولید می‌شوند. طراحی این کلید به شکلی است که زمانی که به آن نگاه می‌کنید حالتی سه‌بعدی را در ذهن شما تداعی می‌کند و کمپانی لوکسون برای فراهم کردن تمامی این زیبایی‌ها در کنار یکدیگر به‌جای تولید انبوه مواد پلاستیکی، پرینت سه‌بعدی باکیفیت ترین متریال‌ها را انتخاب کرده است.

کنترل خانه هوشمند تنها با نوک انگشتانتان

در فرایند طراحی کلید Pure زمان بسیار زیادی صرف شده است. زیرا لوکسون معتقد است محصولات باید طوری طراحی شوند که زمانی که در منزل خود تیم تولیدکننده نیز نصب می‌شود، به آن افتخار کنند. حاصل این تفکر کلیدی است با بهترین کیفیت و زیباترین طراحی ممکن. این کلید دارای 5 نقطه حساس به لمس می‌باشد که با مهندسی بسیار دقیق در زیرسطح صاف این کلید نصب شده است.

سنسور درجه حرارت و رطوبت داخلی

کلید Touch Pure با وجود نازکی و ابعاد ظریف، داخل خود یک سنسور دما و رطوبت نیز جای‌داده است. این سنسورها قادر هستند در کنار سیستم سرمایشی گرمایشی منزل شما کنترل هوشمند سیستم سرمایش گرمایشی را برای شما فراهم کنند. تنها کافی است دمای ایده‌آل خود را برای خانه هوشمندتان تعریف کنید. خانه هوشمند شما با مدیریت و روشن / خاموش‌کردن سیستم سرمایشی گرمایشی، دمایی ثابت و ایده‌آل را برای شما فراهم می‌سازد.

چراغ داخلی

در مدل Tree کلیدهای Touch Pure یک چراغ کوچک زیبا در زیر کلید قرار دارد که می‌توانید کلید را حتی در روشنایی شب نیز بیابید. البته برنامه‌ریزی این چراغ کاملاً مناسب با نیاز شما اتفاق می‌افتد و هر حالتی که برایتان ایده‌آل باشد قابلیت پیاده‌سازی دارد.