محصولات

Loxone NFC Code Touch

فریتز

آشنایی با کلید Loxone NFC Code Touch

کلید Loxone NFC Code Touch در خانه هوشمند یک کلید چند منظوره برای کنترل قسمت‌های مختلف و به‌خصوص برای اکسس درب ورود مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کلید طراحی و ساختار شگفت‌انگیزی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

طراحی لوکس و ساده

طراحی این محصول یکی از نقاط قوت آن به‌حساب می‌آید. به‌عنوان یک کلید که معمولاً در محیط بیرون از خانه نصب می‌شود، زیبایی این کلید شگفت‌انگیز است. فاصله اندکی که با استفاده از پایه زیرین این کلید با دیوار ایجاد می‌شود زیبایی آن را دو چندان می‌کند.

این محصول در پشت صفحه کلید لمسی خود از چراغ‌های LED با قابلیت تغییر شدت بهره می‌گیرد که می‌توانید با توجه به میزان تاریکی محیط شدت نور را تغییر دهید. همچنین 4 چراغ LED برای نمایش وضعیت کار دستگاه در بالای آن تعبیه گشته.

کلید Door Bell یا زنگ درب موجود روی این دستگاه می‌تواند به‌عنوان زنگ ورودی مورد استفاده قرار گیرد و در صورتی که از آیفون تصویری هوشمند استفاده نمی‌کنید می‌توانید این کلید را به‌عنوان زنگ نیز مورد استفاده قرار دهید.

روکش شیشه‌ای مات موجود روی این محصول ظاهری بسیار لوکس و چشم گیر به آن بخشیده است و جلوه بیشتری به رنگ مشکی/سفید زمینه دستگاه می‌بخشد.

پشتیبانی از تگ‌های NFC

گاهاً کارهایی هستند که ما زیاد آن ها را انجام می‌دهیم و دوست داریم به‌جای انجام چندین کار از یک راه میانبر ساده استفاده نماییم. تصور کنید هر روز پس از رسیدن به منزل درب خانه را باز کرده تا فرزندتان به خانه برود. سپس درب پارکینگ را باز می‌کنید و خودرو را داخل منزل قرار داده و با آسانسور به واحدتان می‌روید. کافی است تمامی این کارها را روی یک تگ NFC ذخیره نمایید و به مجرد رسیدن به درب منزل این تگ را جلوی کلید Loxone NFC Code Touch نگه دارید و تمامی این موارد انجام خواهد شد.

همچنین شما می‌توانید برای کلید خود کاربرهای مختلفی تعریف کنید و حتی سطوح دسترسی مختلفی برای آنها در نظر بگیرید. برای مثال کاربر شماره 1 قادر خواهد بود تنها در روزهای تعطیل بین ساعات 10 تا 12 از حساب کاربری خود برای ورود استفاده کند.

نحوه کار

استفاده از این کلید به دو شیوه امکان‌پذیر می‌باشد. حالت اول ایجاد کدهای مرزی می‌باشد که می‌توانند برای سیستم‌های نظیر امنیت، دزدگیر، درب‌ها و … مورد استفاده قرار گیرد.

حالت دوم استفاده از این کلید ایجاد دستورات کنترلی برای مدیریت سیستم‌های دیگر نظیر روشنایی، سرمایش گرمایش، پرده‌ها و … می‌باشد. لازم به ذکر است که این کلید هیچ محدودیتی در تعداد فرامین ندارد و می‌توانید به‌صورت نامحدود فرامین مختلف را دریافت کرده و برای شما اجرا کند.