Extension, محصولات

Loxone Air Base Extension

ph shop air base

پروتکل Loxone Air یکی از قوی‌ترین تکنولوژی‌های بی‌سیم در خانه هوشمند می‌باشد که با بهره‌گیری از فرکانس‌های 868-915 MHz امکان انتقال سریع و امن بین دستگاه‌های بی‌سیم را فراهم می‌کند.

این ماژول با اتصال به Loxone Miniserver امکان ارتباط با تجهیزات بی‌سیم را به خانه هوشمند شما اضافه می‌سازد.

  • امکان اتصال به 128 دستگاه بی‌سیم
  • برنامه‌ریزی راحت دستگاه‌ها
  • پوشش و قدرت بالا با توپولوژی Mesh
  • مصرف انرژی بسیار پایین برای دستگاه‌هایی که از باطری استفاده می‌کنند.

اطلاعات کامل‌تر در مورد محصول

مناسب برای ساختمان‌های در حال بازسازی یا ساخته شده

باتوجه‌به عدم امکان سیم‌کشی مجدد در ساختمان‌های ساخته شده یا در حال ساخت، همیشه یکی از چالش‌های این ساختمان‌ها، یافتن یک تکنولوژی هوشمندسازی ساختمان بیسیم قابل‌اطمینان می‌باشد.

پروتکل Loxone Air با بهره‌گیری از بروز ترین تکنولوژی‌های انتقال اطلاعات به‌صورت بی‌سیم، با امنیت بسیار بالا و سرعتی ایده‌آل، نسبت به انتقال اطلاعات در شبکه بی‌سیم خانه هوشمند شما عمل می‌نماید.

همچنین باتوجه‌به بهره‌گیری این پروتکل از فرکانس‌های 868 تا 915 مگاهرتز، هیچ‌گونه تداخلی بین این سیستم با هیچ یک از سیستم‌های دیگر موجود در خانه شما وجود نخواهد داشت.

ارتقا پذیری آسان

پروتکل Loxone Air دارای رنج وسیعی از محصولات می‌باشد که تقریباً امکان اجرای تمامی امکانات سیمی به‌صورت بی‌سیم را فراهم می‌سازد. به همین دلیل درصورتی‌که در خانه خود یک Air Base Extension دارید دیگر نگرانی بروز رسانی را فراموش کنید. زیرا همیشه امکان اضافه‌کردن دستگاه‌های جدید بدون نیاز به هیچ‌گونه تحریف یا تغییر در سیستم فعلی وجود دارد.

امتیاز دهی
پیشنهاد ما به شما:   loxone-touch-free-shop_1_2