نحوه نصب چشمی دیجیتال درب

فریتز » نحوه نصب چشمی دیجیتال درب
11ویژگی-نمایشگر-هوشمند-دیجیتال-درب

با نحوه نصب چشمی دیجیتال درب بیشتر آشنا شوید

در این مقاله در مورد نحوه نصب چشمی دیجیتال درب صحبت خواهیم کرد . آیا قبلاً نحوه نصب چشمی دیجیتال درب را دیده‌اید؟ این محصولات اخیراً در بازار بیشتر و بیشتر شده‌اند. ممکن است در نظر داشته باشید که یکی از آنها را برای خود انتخاب کنید، بنابراین به اطلاعاتی در مورد آنها قبل از نصب در خانه هوشمند نیاز دارید. با شرکت خانه هوشمند فریتز همراه باشید.

این چشمی‌ها برای هوشمند سازی ساختمان، فروشگاه هوشمند، هتل هوشمند، هوشمند سازی استخر و هوشمندسازی محیط صنعتی در بازار موجود هستند. با کمک کتابچه راهنمای آنها می‌توانید به راحتی از نحوه نصب چشمی دیجیتال درب مطلع شوید. همچنین باید از قطعات آنها مانند یونیت داخلی، ال سی دی، رزولوشن، اندازه گیری یونیت داخلی و سایر نکات ضروری برای انتخاب مناسب خود مطلع باشید.
ما به شما کمک خواهیم کرد تا درباره نحوه استفاده از نمایشگر هوشمند، نحوه نصب چشمی دیجیتال درب، مزایا و سایر موارد ضروری بیشتر بدانید.

نمایشگر دیجیتالی هوشمند درب چیست؟

یک نمایشگر دیجیتال هوشمند درب به شما کمک می‌کند تا بدون باز کردن درب، به سرعت بیرون خانه یا ساختمان هوشمند یا معمولی خود را بررسی‌ کنید. این نمایشگرهای دیجیتالی برای درب ورودی شما نصب آسانی دارند و راه حلی آسان برای مشاهده دنیای بیرون ارائه می‌دهند.

خرید تاچ پنل هوشمند؛ بهترین قیمت تاچ خانه هوشمند (تاچ پنل لمسی)

به عنوان مثال، یک نمایشگر دیجیتالی درب دارای یک زنگ ویدیویی هوشمند است. وقتی کسی نزدیک می‌شود زنگ در به طور خودکار روشن می‌شود. اگر نمی‌توانید پاسخ دهید، مهمان شما می‌تواند زنگ در را برای گذاشتن پیام فشار دهد. با فشردن زنگ در، شروع به ضبط پیام می‌کند. پس از چند ثانیه، ضبط به پایان می‌رسد.
در نظر بگیرید که در خانه نیستید. یک نفر به دیدن شما می‌آید اما شما حضور ندارید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر زنگ در را بزنند، به طور خودکار با شما تماس می‌گیرد. بنابراین، تماس وصل خواهد شد. علاوه بر این ضبط شبانه با دید در شب مادون قرمز برای ارائه ویدیوی واضح‌تر کاربرد آنها را دوچندان می‌کند.

نمایشگر-دیجیتا-هوشمند-درب

فیلم آموزشی نحوه نصب چشمی دیجیتال بر روی درب

در این قسمت به شما می گوییم که نحوه نصب چشمی دیجیتال درب چگونه است. در ابتدا، موقعیت مناسب را برای نمایشگر دیجیتالی جدید خود انتخاب کنید. ما توصیه می‌کنیم آن را رو به روی چشم بر روی درب قرار دهید. مطمئن شوید که موقعیت انتخاب شده برای بیننده شما عاری از موانع باشد.
چشمی باید همسطح در مقابل در باشد. سپس از مته با اندازه مناسب استفاده کنید. سوراخ مورد نظر را دریل کنید و مطمئن شوید که از هر دو طرف سوراخ شده و سوراخ مستقیم است. در قسمت داخلی در، باید از تمیز بودن ناحیه اطراف سوراخ تازه حفر شده اطمینان حاصل کنید.

خرید کلید پریز هوشمند با بهترین قیمت

قسمت پشتی را از پد چسبنده در پشت براکت فلزی جدا کنید. قاب را محکم به در بچسبانید و سپس مطمئن شوید که مسیر درست و در راستای سوراخ است. سپس باید لوله مناسب برای درب خود را انتخاب کنید. با اندازه گیری ضخامت درب شروع کنید. سپس آن را به راحتی نصب کنید.

آموزش نصب چشمی درب اتوماتیک

لطفا توجه داشته باشید که باید یک لوله مناسب برای درب خود انتخاب کنید. سپس جعبه انتخاب شده باید کوتاهتر از عرض در باشد. لوله را از طریق براکت فلزی وارد کنید. واشر لاستیکی را روی ساقه دوربین قرار دهید. سیم را از جلوی در عبور دهید و مطمئن شوید که سیم از طرف دیگر لوله خارج می‌شود.

دوربین را در جای خود پیچ کنید. برای قرار گرفتن روی درب دیجیتالی هوشمند ، باید سیم را به پشت چشمی وصل کنید. قسمت بالایی چشمی را روی براکت قرار دهید و آن را در جای خود قرار دهید. با استفاده از پیچ، چشمی را در جای خود بپیچانید. در نهایت درپوش باتری را باز کنید.

بیشتر بخوانید: سیستم اینترکام هوشمند چیست و چه امکانات و مزایایی دارد؟

برای استفاده از نمایشگر هوشمند درب باید دو باتری را در جایگاه مشخص شده وارد کنید. حالا می‌توانید دکمه پاور را فشار دهید. دستگاه پس از چند ثانیه به طور خودکار خاموش می‌شود . آخرین مرحله، برداشتن پایه نمایشگر دیجیتال درب و اتصال کابل نواری به پایه در جهت نشان داده شده در راهنمای دستی است.

آموزش-نصب-چشمی-درب-اتوماتیک

امکانات یک چشمی دیجیتال

اگر دریچه‌ای دارید، باید برای اولین قدم آن را بردارید. می‌توانید از آچار برای چرخاندن دریچه استفاده کنید. اگر سوراخی در درب شما وجود ندارد، باید یک سوراخ با قطر مشخص ایجاد کنید. شما همچنین باید ضخامت درب خود را اندازه گیری کنید.

سپس یک پیچ مناسب برای نمایشگر دیجیتالی هوشمند خود انتخاب کنید. ممکن است در انتخاب بهترین پیچ برای درب خود با مشکل مواجه شوید. شما باید اندازه و اینچ درب را بررسی کنید. پس از بررسی، می‌توانید یک پیچ کوتاه، یک پیچ متوسط و یک پیچ بلند را انتخاب کنید. اکنون زمان پاره کردن نوار پشت دستگاه انتخاب شده است.

پیچ را با سیم‌های اتصال از سوراخ درب خود وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که نمایشگر دیجیتالی شما در زاویه مناسبی قرار گرفته است. زمان آن رسیده است که نمایشگر هوشمند درب را روی در فشار دهید تا آن را در جای خود نگه دارید.

چگونه از یک نمایشگر هوشمند دیجیتال درب در برنامه تلفن استفاده کنیم؟

اول از همه، شما باید دستگاه خود را به شبکه وای فای خانه خود متصل کنید. می‌توانید به تنظیمات بروید و اتصال شبکه Wi-Fi را انتخاب کنید. پس از وارد کردن رمز عبور، روی Connect کلیک کنید. اول از همه، شما باید برنامه را راه اندازی کنید.

حال دستگاه شما آماده اتصال است. اکنون گزینه کاربر فعال است. مجدداً در برنامه، می‌توانید روی نماد مثبت کلیک کنید و برخی از گزینه‌های مورد نیاز دیگر را به لیست برنامه خود اضافه کنید.

 • 11 ویژگی نمایشگر هوشمند دیجیتال درب
 • صفحه نمایش LCD لمسی
 • شناسایی خودکار مزاحمان با اعلان‌های هشدار فوری
 • آسان برای راه اندازی
 • وقتی کسی نزدیک می‌شود، صفحه به طور خودکار روشن می‌شود
 • گفتگوی دو طرفه در هر زمان و هر مکان
 • با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار می‌کند
 • لنز HD با زاویه دید گسترده
 • دید در شب واضح
 • باتری قابل شارژ
 • وای فای هوشمند
 • بدنه قوی برای محافظت بهتر

خرید و قیمت آیفون تصویری هوشمند (آیفون خانه هوشمند)

چشمی الکترونیکی درب آپارتمان

در قسمت بالا، درب محفظه باتری را می‌بینید. طبق دفترچه راهنمای کاربر، در کنار آن سوراخی وجود دارد. پشت دستگاه را بررسی کنید.
می‌توانید محفظه باتری و کانکتور دوربین چشمی را ببینید. معمولاً نمایشگرهای درب هوشمند برای کار کردن به 4 باتری نیاز دارند. می‌توانید با اتصال صفحه فلزی پشت یونیت داخلی را بپوشانید. سپس می‌توانید با استفاده از سوراخ بالایی نمایشگر را روی در نصب کنید.

علاوه بر این، می‌توانید کابل یونیت خارجی را از سوراخ پایینی عبور دهید. یونیت خارجی معمولا دارای یک دوربین با کیفیت بالا با زاویه دید است. می‌توانید آنها را روی درب نصب کنید. این به سرعت جایگزین دریچه معمولی می‌شود. برای انطباق با درب خود باید اندازه‌های دقیق واحد را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: امکانات سیستم صوتی هوشمند (سیستم صوتی خانه هوشمند)

عملکرد چشمی دیجیتال درب هوشمند

چشمی‌ها اقلام خلاقانه‌ای هستند که از سال‌ها قبل در دسترس بود‌ه‌اند. این درب‌های هوشمند دیجیتال با سوراخ‌های چشمی در حال تبدیل شدن به پرکاربردترین و ضروری‌ترین اقلام امنیتی خانه هستند. شما می‌توانید از این نمایشگرهای درب برای محل کار خود نیز استفاده کنید. فقط باید ضخامت درب را بررسی کنید.

برای نصب دریچه چشمی خود، به مهارت بالایی نیاز ندارید.

پیچ‌ها را محکم کنید و صفحه آویزان را ثابت کنید. در انتها می‌توانید دوربین چشمی را روی درب خود قرار دهید.

بیشتر بخوانید: سیستم امنیتی هوشمند (سیستم های حفاظتی و امنیتی خانه هوشمند)

حالت صفحه اصلی نمایشگر هوشمند دیجیتال درب

اگر یک فرد غریبه یا بازدیدکننده در مقابل خانه شما برای بیش از 20/30 ثانیه شناسایی شود، نمایشگر دیجیتال درب یک هشدار پیامکی به تلفن همراه شما ارسال می‌کند. ما می‌دانیم که شما باید از خانه و عزیزان خود محافظت کنید. همانطور که قبلاً گفتیم، یک نمایشگر در حالت خانه دارای موارد زیر است:

 • تشخیص خودکار
 • میکروفون
 • دوربین
 • نور مادون قرمز
 • سنسور
 • 3 صفحه نمایش لمسی عریض
 • رابط Micro USB
 • کارت Micro SD

زنگ در به طور خودکار با نزدیک شدن بازدیدکنندگان روشن می‌شود. علاوه بر این، زمانی که شخصی جلوی در می‌ایستد، LED به طور خودکار روشن می‌شود. باتری پشتیبان داخلی این نمایشگرهای درب را دست کم نگیرید .
در واقع باتری‌ها در حالت آماده به کار طولانی مدت هستند. باتری‌های لیتیومی برای استفاده طولانی مدت وجود دارد. می‌توانید از سیم کارت برای برقراری تماس و MMS استفاده کنید.
برای آشنایی با نحوه نصب چشمی دیجیتال درب و یا خرید چشمی با کارشناسان فریتز تماس بگیرید.

منبع

the home cinema guide

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =