ساختمان هوشمند

ایده هایی برای خانه ی هوشمند

 

ما در این مقاله سعی داریم برای شما چند شیوه برای ساختمان هوشمند پیشنهاد کنیم وهمان طور که می دانیم در خانه ی هوشمند می توانید تنها با استفاده از یک فرمان ساده از طریق اپلیکیشن موبایل خود بسیاری از تجهیزات و وسایل را کنترل کنید که این خود باعث صرفه جویی در زمان و انرژی خواهد شد و دیگر نگران روشن و خاموش ماندن و سیله ها نخواهید شد و با خیال راحت می توانید به کارهای خود رسیدگی کنید .

روشنایی

مساله ی خاموش و روشن کردن چراغ ها همیشه برای افراد خانه یک معضل است ، اغلب اوقات هنگام خوابیدن یادمان می رود که چراغ ها را خاموش کنیم و همیشه سر این مساله که چه کسی چراغ را خاموش کند بحث پیش می آید با استفاده از سیستم خانه هوشمند شما می توانید به راحتی زمان خاموش و روشن کردن چراغ ها را از قبل تنظیم کنید و دیگر مطمئن خواهید بود در خانه سر مساله ی خاموش و روشن کردن چراغ ها بحثی پیش نخواهد آمد .

موسیقی

شما می توانید لیستی از آهنگ های که به آن ها علاقه دارید را آماده کنید و با استفاده از سیستم هوشمند در هر زمانی که مایل هستید و در هر کجای خانه که می خواهید به آهنگ های مورد علاقه خودتان گوش کنید . در این حالت موسیقی دلخواه شما به طور خودکار در هر زمان که بخواهید و در هر جای خانه که مد نظر شماست پخش خواهد شد . پخش موسیقی دلخواه شما برای شما آرامش ساز خواهد بود  و شما لحظات خوبی را در خانه سپری خواهید کرد .

ساختمان هوشمند

امنیت اعضای خانواده

سیستم خانه هوشمند برای خانه و خانواده ی شما امنیت می آورد چرا که خانه ی شما مجهز به قفل های هوشمند ، سنسورها و دوربین هایی است که هر گونه حرکت در خانه و ورودهای که مجاز نباشد را به شما اعلام می کند با استفاده از این سیستم شما دیگر نگران خانه نخواهید بود و به راحتی و بدون دغدغه می توانید کارهای خود را در بیرون از خانه انجام دهید و به مسافرت های طولانی مدت بروید و از راه دور خانه ی خود را کنترل کنید و از مسافرت خود لذت ببرید .

سنسور حرکتی

بااستفاده از سنسورهای حرکتی که در منزل  وجود دارد و این سنسور ها هنگامی که ورود افراد را تشخیص دهند وسایل الکتریکی داخل خانه یا اتاق را روشن می کنند ، این سیستم کمک زیادی در صرفه جویی انرژی خواهد کرد ، علاوه براین دیگر شما نباید نگران قبض های هنگفت باشید چرا که سنسور هی حرکتی به درستی کار خود را انجام می دهند .

کنترل دما

خانه ی هوشمند می تواند دمای آسایش را برای خانه شما به وجود آورد و به شما احساس آرامش و راحتی دهد .

شما می توانید با استفاده از گوشی سیستم گرمایشی و یا سرمایشی را خاموش کنید و یا قبل از ورود به منزل با یک دستور ساده از طریق گوشی آن را روشن کنید .

هم چنین شما با استفاده از سیستم خانه هوشمند می توانید حتی کنترل پرده های منزلتان را در دست داشته باشید و آن ها را به گونه ایی که دلخواه شماست تنظیم کنید مثلا پرده ها را طوری تنظیم کنید که قبل از طلوع خورشید باز شود …

می بینید که با استفاده از سیستم خانه ی هوشمند شما می توانید لذت در خانه بودن را تجربه کنید با کمک این سیستم کارها خیلی راحت خواهند شد و شما می توانید بدون هیچ نگرانی و دغدغه ایی لحظات خود را در بیرون از خانه سپری کنید و با استفاده از یک نرم افزار که بر روسی گوشی شما نصب است از راه دور همه چیز را کنترل کنید .

ساختمان هوشمند