هتل هوشمند

هوشمندسازی استخر

کلید

مانیتورینگ و کنترل تمام اتوماتیک استخر و سونامی هوشمند

این امکان را به شما می‌دهد که به صورت لحظه ای و نموداری تغییر رفتار درجه حرارت آب را مشاهده کنید و همچنین دمای دلخواه را به سادگی از راه دور تنظیم و آماده کنید.

خانه هوشمند

کنترل استخر

عموما نگهداری استخر کاری زمان بر و مشکل است. مکانیزه کردن استخر می‌تواند بهره گیری از استخر را دو چندان کند . به سادگی می‌توانید استخر خانه خود را کنترل و بر آن نظارت کنید . فریتز انتخاب های متنوعی را برای شما دارد . روشنایی سفارشی استخر، برنامه های فیلترینگ، کنترل پوشش استخر، تنظیم درجه حرارت آب، مدیریت دوباره پر کردن استخر و همه و همه از راه دور به راحتی قابل کنترل بود و همه چیز را قبل از حضور شما در محل آماده می‌کند.

دماسنج

وضعیت و تنظیم عمق آب

شما قادر خواهید بود علاوه بر مشاهده وضعیت عمق و آب موجود در استخر تنها با لمس یک گزینه به میزان دلخواه استخر را از آب پر و یا خالی کنید . نورپردازی و تغییر رنگ آب (256 رنگ)نور پردازی استخر از مواردیست که به میزان زیادی در زیبایی استخر شما اثر گذار است. نور استخر را به هر میزان و هر نوع رنگ (256 رنگ متفاوت) تغییر می دهد و همچنین از وضعیت آن مطلع می‌شوید .

برنامه های فیلترینگ

اضافه کردن فیلتر های سفارشی برای استخر باعث افزایش بهروری، تمیزی و سلامت آب و کاهش هزینه های انرژی هنگام راه اندازی استخر شما می‌شود

  • مانیتور وکنترل دمای آب، فشار آب
  • مدیریت بهداشت سیستم استخر
  • کنترل سطح PH
  • مانیتور و کنترل سطح آب

کنترل و آماده سازی از راه دور

شما تمام سرفصل های کنترلی اعم از پر کردن و تخلیه استخر، دمای آب، وضعیت فیلترها و … را در هر زمان و مکان می‌توانید کنترل کنید.کنترل پوشش استخرفریتز شما را در کنترل کامل پوشش استخر که یکی از عناصر اصلی استخر هوشمند است ،شما را یاری خواهد کرد.

  • باز/بسته کردن خودکار سقف استخر همزمان با تغییر در دما/آب و هوا/زمان
  • بررسی/ نظارت بر هر گونه فعالیت از دسترسی های غیر مجاز (کنترل کودک)
  • دریافت پیام هنگامی که سقف باز/بسته شود.
حقوق سایت متعلق به شرکت فریتز میباشد .